Sunwing Waterworld Makadi hotel

Jeden z nejlepších hotelů v oblasti - Sunwing Waterworld Makadi! V nádherné kvetoucí zahradě soustava různých bazénů na ploše 66 000 m2 - Aquaplay, relaxační bazén, bazén s vlnobitím, 5 tobogánů, dětský vodní svět. Skvělé restaurace a bary! Úžasné šnorchlování! Celý areál hotelu Sunwing Waterworld ...

11 701 zájezdů 672 last minute od 11 363 Kč

Popis hotelu ?

www.redseahotels.com

Jeden z nejlepších hotelů v oblasti - Sunwing Waterworld Makadi! V nádherné kvetoucí zahradě soustava různých bazénů na ploše 66 000 m2 - Aquaplay, relaxační bazén, bazén s vlnobitím, 5 tobogánů, dětský vodní svět. Skvělé restaurace a bary! Úžasné šnorchlování!
Celý areál hotelu Sunwing Waterworld Makadi je postaven v orientálním stylu. Zde se splní sen noha dětí i dospělých.... Ubytování uprostřed skvělého vodního parku a přímo u pláže. 
Nedávno vybudovaný pětihvězdičkový hotel pro rodiny s dětmi. All inclusive 24 hodin denně, 9 restaurací, dětský bufet, 7 barů. Obrovský areál bazénů s vlnobitím, vodopády a aquaparkem s tobogány pro malé i velké.
 
Poloha
Hotel Sunwing Waterworld Makadi se nachází v zóně luxusních klubových hotelů v zálivu Makadi Bay (vedle známého hotelu Prima Life Makadi), přímo na písečné pláži s korálovým vstupem do moře. K dispozici také 75 m dlouhé molo vedoucí přes korálový útes do hlubší vody. Ideální místo známé šnorchlováním, potápěním, korálovými útesy a barevnými rybičkami. Hotel je přímo propojen plážovou promenádou se sesterskými hotely Makadi Palace, The Grand Makadi a Makadi SPA patřící k vyhledávané hotelové síti Red Sea Hotels. V zahradě u budovy Makadi Palace se nachází obchodní a zábavní centrum Makadi Mall, kde naleznete 37 obchůdků, suvenýry, internetovou kavárnu, kulečník, ale i salon krásy či květinářství. Do centra letoviska Makadi s dalšími obchůdky, kavárnami a restauracemi cca 2 km. Makadi Bay je vzdálené cca 35 km od centra Hurghady. Můžete využít hotelový shuttle bus servis do Hurghady na promenádu Grand Mall zdarma. Na mezinárodní letiště v Hurghadě je to cca 25 km - cca 30 minut jízdy.

Vybavení
Klentům hotelu Sunwing Waterworld Makadi je k dispozici: vstupní hala s 24hodinovou recepcí a připojením na internet zdarma. Dále je zde několik restaurací: Mexican Restaurant (mexické speciality), Swiss & German Restaurant a Beer Garden (německé a švýcarské speciality, sendviče, pivnice), Fino (mezinárodní kuchyně, dětské menu), La Tasca (mezinárodní kuchyně), Shawarma & Kebab Restaurant (orientální kuchyně), Crepes & Sweets (palačinky, sladké pečivo a koláčky, káva, čaj), Bufet 1 & 2 (mezinárodní kuchyně, otevřený bufet), Italian Restaurant (à la carte, italská kuchyně), African Restaurant (à la carte, africká kuchyně, za poplatek), Ice Cream Bar (různé druhy zmrzliny za poplatek), Tropical snack bar (lehké občerstvení, sendviče, těstoviny a hamburgery). Několik barů: Relax Pool Bar (bar v bazénu), Sport Bar (biliard, šipky, stolní hry, herna, mezinárodní TV programy, nápoje a jídla za poplatek), Show Bar (bar pro animace), Tower Coffee (kavárna za poplatek, specializované druhy kávy, čajů, sladké pečivo), Lime Bar (osvěžující nápoje), Lobby Bar (lokální a importované nealkoholické a alkoholické nápoje za poplatek).
V hotelovém areálu dále najdete bankomat, limousine service, prádelnu, čistírnu, poštu, lékařskou péči, pokojový servis, minimarket a obchod se suvenýry. Dále je zde obchodní a zábavní centrum Makadi Mall, kde najdete mimo jiné 37 obchůdků, suvenýry, internetovou kavárnu, kulečník, salon krásy, květinářství atd. Nechybí ani hotelový shuttle bus servis do Hurghady na promenádu Grand Mall zdarma.
V nádherné kvetoucí zahradě je soustava různých bazénů - Aqua Play (v zimě vyhřívaný), relaxační bazén (vyhřívaný v zimě), bazén s vlnobitím, 5 tobogánů, dětský vodní svět. Nespočet teras na slunění v okolí bazénů i v zahradách. Slunečníky, lehátka a plážové osušky zdarma. Plážové osušky jsou připraveny v praktické plážové tašce přímo na pokoji.
Hotel Sunwing Waterworld Makadi má nápaditě navržený bazénový vodní svět. Všechny bazény mají dohromady rozlohu 5 000m2. Najdete tu něco pro každého.... Užijte si adrenalinové zážitky v tobogánech nebo v bazénu s příbojovými vlnami. Pokud raději dáváte přednost relaxaci a odpočinku, můžete se nechat unášet línou řekou nebo se koupat v relaxačním bazénu, infinty bazénu nebo Aqua Spray bazénu. V zimě se bazénová část "Rain Fortress" a relaxační bazén vyhřívá na teplotu asi 22 stupňů (v období listopad - duben), Teplota bazénů se samozřejmě může lišit v závislosti na venkovní teplotě.
 
Vodní svět Water Country a Aqua Play
Velký bazén Aqua Spray má rozlohu 378 m2. Zábavní část Rain Fortress (je jen 50 cm hluboká) a Aqua Play (jen 25 cm hluboká) mají dohromady rozlohu 1200 m2 vodní plochy.
Nekonečný bazén Infinity pool má rozlohu 460 m2 a relaxační bazén 735 m2 (0 - 130 cm hluboký)
Bazén s příbojovou vlnou má rozlohu 1960m2 (0-175 cm hluboký). Líná řeka má rozlohu 1600 m2. Dále jsou zde již zmíněné tobogány pro malé i velké.
 
Upozornění: 
Pro menší děti doporučujeme část Water Country vedle části Aqua Play. Je zde menší hloubka. V pevnosti Rain Fortress mohou děti šplhat, klouzat se, prolézat se a zařádit si. Pro jízdu na tobogánech pro děti je nutná výška min 100 cm. Děti do 6 let musí být v doprovodu dospělé osoby. Nejodvážnější zábava je v Aqua Loop, kde je vyžadováno stáří alespoň 10 let, 130 cm výšky a 45 kg váhy. K dispozici jsou i čtyři adrenalinovější vodní skluzavky, kam lze jít na nafukovací kola.. Vyžadována je výška minimálně 122 cm. Pokud chcete zkusit surfování na příbojové vlně ve Flow Rider, musíte umět plavat a děti mladší 18 let potřebují souhlas rodičů. Vyžadována je minimální výška 107 cm pro surfování v leže a 132 cm pro surfování na nohou.
 
Restaurace a bary
Snídaně: Fino Restaurant, La Tasca Restaurant a Bufet 1 & 2
Oběd, snack a večeře: Tropical snack bar (lehké občerstvení, sendviče, těstoviny a hamburgery), Mexican Restaurant (mexické speciality), Swiss & German Restaurant a Beer Garden (německé a švýcarské speciality, sendviče, pivnice), Fino (mezinárodní kuchyně, dětské menu), La Tasca (mezinárodní kuchyně), Shawarma & Kebab Restaurant (orientální kuchyně), Crepes & Sweets (palačinky, sladké pečivo a koláčky, káva, čaj), Bufet 1 & 2 (mezinárodní kuchyně, otevřený bufet), Italian Restaurant (à la carte, italská kuchyně), African Restaurant (à la carte, africká kuchyně, za poplatek), Ice Cream Bar (různé druhy zmrzliny za poplatek)
Bary: Relax Pool Bar (bar v bazénu), Sport Bar (biliard, šipky, stolní hry, herna, mezinárodní TV programy, nápoje a jídla za poplatek), Show Bar (bar pro animace), Tower Coffee (kavárna za poplatek, specializované druhy kávy, čajů, sladké pečivo), Lime Bar (osvěžující nápoje), Lobby Bar (lokální a importované nealkoholické a alkoholické nápoje za poplatek)

Internet:
Wifi v loby a na hotelem určených místech zdarma. Internetová kavárna v Makadi Mall za poplatek.
 
Sport a zábava
Denní a večerní animační programy, bohatý večerní program s živou hudbou.
Zdarma jóga, strečink, plážový volejbal, aerobik, vodní gymnastika, vodní pólo, sportovní aktivity, soutěže a hry, stolní tenis, sauna, jacuzzi,
Za poplatek: 5 tenisových kurtů (mezi 8 - 17 hod poplatek cca 180 LE/60 minut, mezi 17 - 21 hod poplatek cca 280 LE/60 minut, půjčení rakety cca 50 LE/60 minut, míčky zdarma), fotbalové hřiště, biliár, fitness centrum, SPA centrum, Wellness centrum Makadi, masáže, potápěčské centrum Diving Ocean, aquacentrum (banán, motorové čluny, windsurfing).
 
Wellness Spa
Zdarma sauna, jacuzzi. Za poplatek: SPA centrum, masáže, centrum zdraví, 
 
Pro děti:
Dětský klub Maxi, Baby Service, dětské hřiště, dětský bazén
 
Dětský klub Maxi
Dětský klub Maxi je otevřen od 10:00 do 17:00 denně kromě pátku a je určen dětem 4-12 let. Program je variabilní a přizpůsobuje se potřebám a zájmům dětí. Německy mluvící tým animátorů a pečovatelů připravuje denně nový plán aktivit, přizpůsobených každému věku zúčastněných dětí. Pro každého dětského účastníka je automaticky připraven stravovací program All Inclusive.
Milé děti, těšte se na plážové hry, soutěže ve stavění nejkrásnějšího hradu z písku, bazénové sportovní hry, soutěže v malování a modelářské práce, bodypainting a mnoho dalších zajímavých aktivit… 
 
Baby Service Red Sea
Baby Service Red Sea je služba pro ty nejmenší hotelové hosty poskytovaná ve všech hotelech sítě RED SEA HOTELS ve spolupráci s dětskými kluby Maxi. K dispozici různé potřeby a pomůcky k zapůjčení, resp. poskytnutí za poplatek, resp. kauci (cca 10–20 €):
• dětské postýlky
• síťky proti hmyzu
• ohřívače dětských lahví
• varné konvice
• podložky na přebalování
• dětské vysílačky
• skládací kočárky (golfové hole)
• formičky a jiné plážové hračky
• nafukovací kola na plavání
Doporučujeme rezervaci těchto služeb již při rezervaci pobytu!
 
Pláž:
Dlouhá přírodní soukromá písečná pláž leží přímo u hotelu. Příležitost k nezapomenutelnému šnorchlování nad korálovými útesy s rybičkami máte již pár metrů od pláže. Vzhledem k tomu, že korálový útes je opravdu velmi blízko pláže doporučujeme obuv do vody. Na pláži v Makadi je nyní také 75 m dlouhé molo vedoucí přes korálový útes do hlubší vody. Odtud můžete skočit přímo do křišťálově čisté vody a šnorchlovat mezi tisíci rybami a krásnými korály. Lehátka, matrace, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma. 

Ubytování:
Stylově zařízené pokoje a suity v orientálním stylu. Všechny pokoje i suity s balkonem nebo terasou s výhledem do okolí, zahrad nebo na bazén. Všechny pokoje a suite jsou vybaveny Klimatizací.TV se satelitím příjmem, trezorem, minibarem, vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchovým koutem, fénem a WC).
Junior suite: prostorné a luxusně zařízené pokoje s rozlohou 52 m2, oddělené sezení, koupelna s vanou, WC / bidet, fén, klimatizace, trezor, satelitní TV, minibar, balkon nebo terasa. Maximální obsazenost: 2 dospělé osoby + 2 děti, 3 dospělé osoby
73x Rodinné suity: prostorné a luxusně zařízené pokoje s rozlohou 53-62 m2, 2 samostatné místnosti oddělené dveřmi, koupelna s vanou, WC / bidet, fén, klimatizace, trezor, Sat - TV, minibar, balkon nebo terasa. Maximální obsazenost: 2 dospělé osoby + 2 děti, 2 dospělé osoby + 3 děti
30x Grand suity: prostorné a luxusně zařízené pokoje mají stejné vybavení jako junior suite, jsou o něco větší. Maximální obsazenost: 2 dospělé osoby + 2 děti, 3 dospělé osoby
Královské suity: prostorné a luxusně zařízené pokoje s rozlohou 53m2, 2 samostatné místnosti oddělené dveřmi, jacuzzi, koupelna s vanou, WC / bidet, fén, AC, trezor, Sat - TV, mini bar, balkon nebo terasa. Maximální obsazenost: 2 dospělé osoby + 2 děti, 3 dospělé osoby
Dvoulůžkový pokoj (cca 55 m2) pro 2-4 osoby, včetně dvou dětí 
Dvoulůžkový pokoj (cca 59 m2) pro 2-6 osob, včetně 4 dětí
Dubblettrum (cca 52 m2 ) pro 2-5 osob, včetně 3 dětí
Přistýlky formou rozkládacího sofa nebo přenosných postelí. Dětská postýlka zdarma na vyžádání.
 
Stravování:
All inclusive: ​Snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů, občerstvení v průběhu dne (lehký snack, pečivo, koláčky apod). 24 hodin denně lokální nealkoholické nápoje, džusy, filtrovaná káva a čaj. Místní alkoholické nápoje od 10,00 - 24,00 hod. Zmrzlina zdarma, Movenpick za poplatek. Za poplatek jsou místní alkoholické nápoje od půlnoci do 10 hodin ráno. Dále speciální koktejly, importované alkoholické nápoje, lahvové nápoje, čerstvé ovocné šťávy, speciální druhy káv, Lobby Bar, nápoje v minibaru, vodní dýmka. Všechny restaurace mají večerní dress-kód. Bližší informace ohledně All inclusive konceptu obdrží klienti přímo na místě.
Snídaně: Fino Restaurant, La Tasca Restaurant a Bufet 1 & 2
Oběd, snack a večeře: Tropical snack bar (lehké občerstvení, sendviče, těstoviny a hamburgery), Mexican Restaurant (mexické speciality), Swiss & German Restaurant a Beer Garden (německé a švýcarské speciality, sendviče, pivnice), Fino (mezinárodní kuchyně, dětské menu), La Tasca (mezinárodní kuchyně), Shawarma & Kebab Restaurant (orientální kuchyně), Crepes & Sweets (palačinky, sladké pečivo a koláčky, káva, čaj), Bufet 1 & 2 (mezinárodní kuchyně, otevřený bufet), Italian Restaurant (à la carte, italská kuchyně), African Restaurant (à la carte, africká kuchyně, za poplatek), Ice Cream Bar (různé druhy zmrzliny za poplatek)
Bary: Relax Pool Bar (bar v bazénu), Sport Bar (biliard, šipky, stolní hry, herna, mezinárodní TV programy, nápoje a jídla za poplatek), Show Bar (bar pro animace), Tower Coffee (kavárna za poplatek, specializované druhy kávy, čajů, sladké pečivo), Lime Bar (osvěžující nápoje), Lobby Bar (lokální a importované nealkoholické a alkoholické nápoje za poplatek)
 
Kreditní karty:
Master Card, Visa Card, American Express, Diner´s club, Traveler cheques

Poloha na mapě ?

Video

Sunwing Waterworld Makadi

Přehled termínů

Termín Počet dní Doprava Strava zobrazit popisky
26. 08. - 30. 08. 2022 Last minute 5 dní letecky Norimberk all inclusive
38 785 Kč 26 915 Kč -31% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior s.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letištní taxy a poplatky Cena nezahrn.. Celý popisek
Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior suite (obsazenost 2 osobami)
Cena zahrnuje:
Letištní taxy a poplatky

Cena nezahrnuje:
Víza
26. 08. - 30. 08. 2022 Last minute 5 dní letecky Mnichov all inclusive
35 133 Kč 24 752 Kč -30% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior s.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letištní taxy a poplatky Cena nezahrn.. Celý popisek
Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior suite (obsazenost 2 osobami)
Cena zahrnuje:
Letištní taxy a poplatky

Cena nezahrnuje:
Víza
26. 08. - 31. 08. 2022 Last minute 6 dní letecky Norimberk all inclusive
38 532 Kč 27 603 Kč -28% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior s.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letištní taxy a poplatky Cena nezahrn.. Celý popisek
Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior suite (obsazenost 2 osobami)
Cena zahrnuje:
Letištní taxy a poplatky

Cena nezahrnuje:
Víza
26. 08. - 31. 08. 2022 Last minute 6 dní letecky Mnichov all inclusive
32 567 Kč 23 572 Kč -28% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior s.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letištní taxy a poplatky Cena nezahrn.. Celý popisek
Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior suite (obsazenost 2 osobami)
Cena zahrnuje:
Letištní taxy a poplatky

Cena nezahrnuje:
Víza
26. 08. - 01. 09. 2022 Last minute 7 dní letecky Norimberk all inclusive
39 580 Kč 26 079 Kč -34% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior s.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letištní taxy a poplatky Cena nezahrn.. Celý popisek
Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior suite (obsazenost 2 osobami)
Cena zahrnuje:
Letištní taxy a poplatky

Cena nezahrnuje:
Víza
26. 08. - 01. 09. 2022 Last minute 7 dní letecky Mnichov all inclusive
37 917 Kč 25 219 Kč -33% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior s.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letištní taxy a poplatky Cena nezahrn.. Celý popisek
Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior suite (obsazenost 2 osobami)
Cena zahrnuje:
Letištní taxy a poplatky

Cena nezahrnuje:
Víza
26. 08. - 02. 09. 2022 Last minute 8 dní letecky Katovice all inclusive
31 772 Kč 21 388 Kč -33% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior s.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letištní taxy a poplatky Cena nezahrn.. Celý popisek
Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior suite (obsazenost 2 osobami)
Cena zahrnuje:
Letištní taxy a poplatky

Cena nezahrnuje:
Víza
26. 08. - 02. 09. 2022 Last minute 8 dní letecky Drážďany all inclusive
30 036 Kč 20 220 Kč -33% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior s.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letištní taxy a poplatky Cena nezahrn.. Celý popisek
Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior suite (obsazenost 2 osobami)
Cena zahrnuje:
Letištní taxy a poplatky

Cena nezahrnuje:
Víza
26. 08. - 02. 09. 2022 Last minute 8 dní letecky Linz all inclusive
31 989 Kč 21 535 Kč -33% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior s.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letištní taxy a poplatky Cena nezahrn.. Celý popisek
Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior suite (obsazenost 2 osobami)
Cena zahrnuje:
Letištní taxy a poplatky

Cena nezahrnuje:
Víza
26. 08. - 02. 09. 2022 Last minute 8 dní letecky Norimberk all inclusive
45 472 Kč 30 061 Kč -34% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior s.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letištní taxy a poplatky Cena nezahrn.. Celý popisek
Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior suite (obsazenost 2 osobami)
Cena zahrnuje:
Letištní taxy a poplatky

Cena nezahrnuje:
Víza
26. 08. - 02. 09. 2022 Last minute 8 dní letecky Mnichov all inclusive
36 400 Kč 26 570 Kč -27% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior s.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letištní taxy a poplatky Cena nezahrn.. Celý popisek
Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior suite (obsazenost 2 osobami)
Cena zahrnuje:
Letištní taxy a poplatky

Cena nezahrnuje:
Víza
26. 08. - 03. 09. 2022 Last minute 9 dní letecky Norimberk all inclusive
45 616 Kč 30 184 Kč -34% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior s.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letištní taxy a poplatky Cena nezahrn.. Celý popisek
Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior suite (obsazenost 2 osobami)
Cena zahrnuje:
Letištní taxy a poplatky

Cena nezahrnuje:
Víza
26. 08. - 03. 09. 2022 Last minute 9 dní letecky Mnichov all inclusive
42 869 Kč 29 176 Kč -32% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior s.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letištní taxy a poplatky Cena nezahrn.. Celý popisek
Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior suite (obsazenost 2 osobami)
Cena zahrnuje:
Letištní taxy a poplatky

Cena nezahrnuje:
Víza
26. 08. - 04. 09. 2022 Last minute 10 dní letecky Mnichov all inclusive
46 339 Kč 29 250 Kč -37% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior s.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letištní taxy a poplatky Cena nezahrn.. Celý popisek
Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior suite (obsazenost 2 osobami)
Cena zahrnuje:
Letištní taxy a poplatky

Cena nezahrnuje:
Víza
26. 08. - 05. 09. 2022 Last minute 11 dní letecky Drážďany all inclusive
38 170 Kč 25 696 Kč -33% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior s.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letištní taxy a poplatky Cena nezahrn.. Celý popisek
Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior suite (obsazenost 2 osobami)
Cena zahrnuje:
Letištní taxy a poplatky

Cena nezahrnuje:
Víza
26. 08. - 05. 09. 2022 Last minute 11 dní letecky Norimberk all inclusive
54 220 Kč 36 034 Kč -34% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior s.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letištní taxy a poplatky Cena nezahrn.. Celý popisek
Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior suite (obsazenost 2 osobami)
Cena zahrnuje:
Letištní taxy a poplatky

Cena nezahrnuje:
Víza
26. 08. - 05. 09. 2022 Last minute 11 dní letecky Mnichov all inclusive
47 460 Kč 30 577 Kč -36% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior s.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letištní taxy a poplatky Cena nezahrn.. Celý popisek
Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior suite (obsazenost 2 osobami)
Cena zahrnuje:
Letištní taxy a poplatky

Cena nezahrnuje:
Víza
26. 08. - 06. 09. 2022 Last minute 12 dní letecky Norimberk all inclusive
52 882 Kč 33 969 Kč -36% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior s.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letištní taxy a poplatky Cena nezahrn.. Celý popisek
Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior suite (obsazenost 2 osobami)
Cena zahrnuje:
Letištní taxy a poplatky

Cena nezahrnuje:
Víza
26. 08. - 06. 09. 2022 Last minute 12 dní letecky Mnichov all inclusive
53 532 Kč 35 837 Kč -33% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior s.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letištní taxy a poplatky Cena nezahrn.. Celý popisek
Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior suite (obsazenost 2 osobami)
Cena zahrnuje:
Letištní taxy a poplatky

Cena nezahrnuje:
Víza
26. 08. - 07. 09. 2022 Last minute 13 dní letecky Norimberk all inclusive
57 761 Kč 38 418 Kč -33% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior s.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letištní taxy a poplatky Cena nezahrn.. Celý popisek
Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior suite (obsazenost 2 osobami)
Cena zahrnuje:
Letištní taxy a poplatky

Cena nezahrnuje:
Víza
26. 08. - 07. 09. 2022 Last minute 13 dní letecky Mnichov all inclusive
34 387 Kč Detaily
Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior s.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letištní taxy a poplatky Cena nezahrn.. Celý popisek
Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior suite (obsazenost 2 osobami)
Cena zahrnuje:
Letištní taxy a poplatky

Cena nezahrnuje:
Víza
26. 08. - 08. 09. 2022 Last minute 14 dní letecky Norimberk all inclusive
53 352 Kč 35 419 Kč -34% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior s.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letištní taxy a poplatky Cena nezahrn.. Celý popisek
Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior suite (obsazenost 2 osobami)
Cena zahrnuje:
Letištní taxy a poplatky

Cena nezahrnuje:
Víza
26. 08. - 08. 09. 2022 Last minute 14 dní letecky Mnichov all inclusive
51 689 Kč 34 584 Kč -33% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior s.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letištní taxy a poplatky Cena nezahrn.. Celý popisek
Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior suite (obsazenost 2 osobami)
Cena zahrnuje:
Letištní taxy a poplatky

Cena nezahrnuje:
Víza
26. 08. - 09. 09. 2022 Last minute 15 dní letecky Katovice all inclusive
46 701 Kč 31 439 Kč -33% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior s.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letištní taxy a poplatky Cena nezahrn.. Celý popisek
Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior suite (obsazenost 2 osobami)
Cena zahrnuje:
Letištní taxy a poplatky

Cena nezahrnuje:
Víza
26. 08. - 09. 09. 2022 Last minute 15 dní letecky Drážďany all inclusive
41 532 Kč 27 959 Kč -33% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior s.. Celý popisek
Cena zahrnuje: Letištní taxy a poplatky Cena nezahrn.. Celý popisek
Základní cena: Dospelá osoba - Dvojposteľová junior suite (obsazenost 2 osobami)
Cena zahrnuje:
Letištní taxy a poplatky

Cena nezahrnuje:
Víza

Další používané názvy

 • Grand Waterworld Makadi
 • Sunwing Waterworld Makadi

Hledání zájezdů

Země a destinace
Vyberte destinaci
Oblíbené země
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
Ostatní země
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +

Podrobné hledání Hledání dle mapy

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete abychom zavolali my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Chrudimská 2a (vedle pošty)
130 00 Praha 3 - Flora
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: LAST MINUTE Kamelya World Turecko