Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Egypt - Dahab - informace

Hledáte zájezd do Dahabu, malebného letoviska na východním pobřeží Sinaje, kde se setkává pohodlí s nádherným podmořským světem Rudého moře? Naše zájezdy do Dahabu vás zavedou do ráje pro milovníky potápění a odpočinku na bílých písčitých plážích. Dahab je přímořské letovisko a potápěčský ráj ležící na východním pobřeží Sinajského poloostrova v Egyptě, poblíž jeho jižního konce. Toto místo je... Celý popis

Hledáte zájezd do Dahabu, malebného letoviska na východním pobřeží Sinaje, kde se setkává pohodlí s nádherným podmořským světem Rudého moře? Naše zájezdy do Dahabu vás zavedou do ráje pro milovníky potápění a odpočinku na bílých písčitých plážích.

Dahab je přímořské letovisko a potápěčský ráj ležící na východním pobřeží Sinajského poloostrova v Egyptě, poblíž jeho jižního konce. Toto místo je známé svým relaxačním prostředím, krásnými plážemi, a je oblíbené mezi turisty a potápěči. Níže najdete stručný popis tohoto malebného letoviska:

Dahab je proslulý svými nádhernými plážemi s jemným pískem a teplým vodním prostředím Rudého moře. Tato oblast je také jedním z nejznámějších potápěčských center na světě. Potápěči zde mohou objevovat podmořské skvosty, včetně korálových útesů a pestrobarevného mořského života.

Jednou z ikonických lokalit v Dahabu je Blue Hole, česky Modrá díra. Jedná se o hlubokou potápěčskou lokalitu s průzračnou vodou a bohatým mořským životem. Je oblíbená mezi zkušenými potápěči.

Dahab je známý také svou relaxační atmosférou a přátelským prostředím. Město nabízí mnoho kaváren, restaurací a obchodů s rukodělnými výrobky. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají klidné prostředí a zároveň mají zájem o vodní aktivity.

V blízkosti Dahabu se nachází hora Sinaj, známá také jako Hora Mojžíše. Někteří návštěvníci si vybírají trek na vrchol hory, aby sledovali úchvatný východ nebo západ slunce.

Dahab je tedy destinací spojující krásné pláže, výjimečné potápěčské zážitky a uvolněnou atmosféru, což z něj činí atraktivní místo pro odpočinek a dobrodružství.

Mapa Dahab - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám