Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Džibutsko - informace

Hledáte zájezd do exotického Džibutska? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů do Džibutska vás zavedou do této fascinující země v Africe, která je známá svými krásnými plážemi, kulturovými poklady a neuvěřitelnými přírodními krásami. Naše pečlivě plánované zájezdy vám přinesou nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou objevování....

Informace o zemi Džibutsko

Hledáte zájezd do exotického Džibutska? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů do Džibutska vás zavedou do této fascinující země v Africe, která je známá svými krásnými plážemi, kulturovými poklady a neuvěřitelnými přírodními krásami. Naše pečlivě plánované zájezdy vám přinesou nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou objevování.

Džibutsko, malý stát ležící na východním pobřeží Afriky v oblasti známé jako Růžová oblast, je fascinující destinací s bohatou historií, kulturou a geografií. Tato země, známá svými úchvatnými krajinnými rysy, je vstupní branou do Afriky a spojuje tradiční arabskou, africkou a evropskou kulturu.

Hlavní město Džibutsko, také pojmenované Džibutsko, je moderní město s kosmopolitní atmosférou. Zdejší staré město nabízí malebné uličky, trhy, mešity a památky, které odhalují historický a kulturní bohatství země. Návštěvníci mohou prozkoumat mešitu Al-Hamra, jednu z nejstarších mešit v regionu, nebo si prohlédnout Bůhoniště Džibutsko, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.

Jedním z nejzajímavějších aspektů Džibutska je jeho geologie. Země zahrnuje pouštní oblasti, slaná jezera, sopečné hory a unikátní geotermální útvary. Například Assal jezero je nejníže položené místo v Africe a jedním z nejslanějších jezer na světě. Tato oblast je zároveň jedním z nejžhavějších a nejsuchších míst na Zemi.

Džibutsko má také úžasné mořské pobřeží, které je domovem mnoha druhů korálů a ryb. Zdejší podmořský život je rozmanitý, což z něj dělá skvělé místo pro šnorchlování a potápění. K dispozici jsou také odlehlé pláže, kde můžete relaxovat a užívat si klidné prostředí.

Džibutská kuchyně kombinuje arabské, africké a francouzské vlivy. Tradiční pokrmy zahrnují grilované maso, ryby, kuskus, hummus a různé druhy chlébů. Návštěvníci by měli ochutnat místní speciality a také si vychutnat arabskou kávu a sladkosti.

Celkově lze říci, že Džibutsko je zemí kontrastů, která nabízí unikátní zážitky pro dobrodružné cestovatele, kteří chtějí objevovat méně známé, ale fascinující destinace.

Džibutsko - informace o destinacích

Mapa Džibutsko - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám