Dreams Macao Beach Punta Cana Resort & Spa hotel

Úžasný nový resort Dreams Macao Beach Punta Cana Resort & Spa. Jiné jméno tohoto hotelu by mohlo znít "LUXUS"... Infinity bazén, líná řeka, šest a la carte restaurací, úžasné SPA centrum. Luxusní suity a neomezené gurmánské zážitky. Nádherný písek a tyrkysová voda. Ráj pro rodiny i páry. Aktuálně ...

2 zájezdy 2 last minute od 49 990 Kč

Popis hotelu ?

www.dreamsresorts.com

Úžasný nový resort Dreams Macao Beach Punta Cana Resort & Spa. Jiné jméno tohoto hotelu by mohlo znít "LUXUS"... Infinity bazén, líná řeka, šest a la carte restaurací, úžasné SPA centrum. Luxusní suity a neomezené gurmánské zážitky. Nádherný písek a tyrkysová voda. Ráj pro rodiny i páry. Aktuálně jediný hotel na pláži Playa Macao, která byla UNESCO nominována jako jedna z nejlepších v Karibiku. Nově otevřeno 21. února 2020. 
 
Poloha:
Dreams Macao Beach Punta Cana Resort & Spa se nachází na severovýchodním pobřeží na  jedné z nejlepších pláží v Dominikánské republice - Playa Macao. Navzdory své nádherné poloze jen 40 minut od mezinárodního letiště Punta Cana. 
 
Vybavení:
Dreams Macao Beach Punta Cana Resort & Spa nabízí celou řadu aktivit včetně rozsáhlého aquaparku se skluzavkami a líné řeky pro celou rodinu, 4 bazény, Infinity bazén pouze pro dospělé, 6 restaurací à la carte, 3 další restaurace a sedm barů
 
Internet:
WiFi zdarma v celém resortu
 
Restaurace a bary:
Stravování à la carte je k dispozici v 6 restauracích, kde se podávají francouzská, mořská jídla, asijská, grilovaná, italská nebo mexická jídla. Využití restaurací není omezeno.
 
World Café buffet Restaurant
Otevírací doba 07.00-11.00, 12.30-16.00 a 18.30-22.30
Hlavní restaurace - formou bufetu se podávají pokrmy mezinárodní a místní kuchyně. 
 
Seaside Grill Restaurant
Otevírací doba: 7.00-11.00, 12.00-15.00 a 18.00-22.30
Restaurace s výhledem na moře se specializuje na grilovaná masa - očekávejte hamburgery, ryby a steaky. Upozorňujeme, že snídani a oběd si zde mohou vychutnat pouze hosté ubytovaní v klubových suitách. Večeře je otevřena všem hostům hotelu.
 
Portofino
Otevírací doba 18.00-22.30
Gurmánská à la carte restaurace kde se podávají tradiční italská jídla. 
 
Oceana
Otevírací doba18.00-22.30
Oceana je à la carte restaurace, kterou musíte navštívit, pokud jste milovníci ryb a mořských plodů.
 
Himitsu
Otevírací doba 18.00-22.30
V této restauraci se podávají asijské speciality a sushi.
 
El patio
Otevírací doba: 18.30-22.30
A la carte restaurace s pravými mexickými specialitami.
 
Coco Café
Otevřeno 24 hodin
Najdete zde především výbornou kávu a sladké občerstvení, ale samozřejmě i alkoholické a nealkoholické nápoje.
 
Bordeaux
Otevírací doba 18.30-22.30
A la carte restaurace pouze pro dospělé se specialitami francouzské kuchyně.
 
Barefoot Grill
Otevírací doba 12.00-17.00
Snack bar u pláže nabízí rychlé občerstvení jako například hamburger nebo hot dog.
 
Snack bar Barracuda
Otevírací doba 10.00-18.00
 
Desires sports bar
Otevírací doba 11.00-02.00
Klasický sportovní bar s dobrým pivem.
 
Manatees swim-up bar
Otevírací doba 10.00-17.00
 
Rendezvous lobby bar
Otevírací doba 10.00-00.00
 
Showtime
Otevírací doba 21.30-23.00
 
Sugar Reef pool bar
Otevírací doba 10.00-19.00
Bazénový bar podávající osvěžující nápoje.
 
Preferred Club pool bar
Otevírací doba 10.00-18.00
Bar u bazénu pouze pro hosty ubytované v klubových suitách
 
Sport a zábava:
Zdarma: nemotorizované vodní sporty, šnorchlování, úvodní lekce potápění v bazénu, plachtění, vodní aerobik, plážový volejbal, tenis, basketbal a trampolína, taneční kurzy a hodiny španělštiny. 
Za příplatek se mohou hosté účastnit také kurzů tenisu, golfu, potápění na volném moři, rybaření a letu helikoptérou, výlety lodí do Saony nebo na ostrov Catalina, výlety do hlavního města Santo Domingo nebo do historických měst Altos de Chavón a Higuea. V hotelu také Casino.
 
Wellness
Relax Spa by Pevonia® - prvotřídní lázně nabízejí inovativní procedury, které kombinují jak domácí, tak moderní techniky pro relaxační a omlazující zážitek. Vyberte si z celé řady speciálních ošetření těla, masáží a obličejů pro ošetření vašich smyslů, těla a mysli. Nechybí ani nejmodernější fitness centrum.
 
Pro děti:
Miniklub pro děti od 3 do 12 let, Teens Club Core Zone pro děti 13 až 17 let 
 
Ubytování:
500 prostorných suit rozmístěných v šesti čtyřpodlažních budovách. Většina apartmá v přízemí má přímý vstup do bazénu z terasy!
 
Junior Suite Tropical View - nabízí kromě standardního vybavení také obývací část s rozkládací pohovkou a přístup na zařízenou terasu s výhledem do zahrady. Koupelna a WC. V této kategorii jsou k dispozici i propojené pokoje s manželskou postelí a oddělenými lůžky. Maximální kapacita: 2 dospělí a 2 děti.
 
Junior Suite Pool View - mimo standardního vybavení nabízí Junior Suite Pool View také obývací část s rozkládací pohovkou a přístup na zařízenou terasu s výhledem na bazén. Koupelna a WC.  V této kategorii jsou k dispozici i propojené pokoje s manželskou postelí a oddělenými lůžky. Maximální kapacita: 2 dospělí a 2 děti.
 
Junior Suite Partial Ocean View - apartmá s částečným výhledem na oceán nabízí kromě standardního vybavení také obývací část s rozkládací pohovkou spojující zařízenou terasu s výhledem na oceán. Koupelna a WC.  V této kategorii jsou k dispozici i propojené pokoje s manželskou postelí a oddělenými lůžky. Maximální kapacita: 2 dospělí a 2 děti.
 
Preferred Club Junior Suite Tropical View - nacházejí se v budovách části Preferred Club, tato apartmá nabízejí manželskou postel nebo dvě oddělené postele a obývací část s rozkládací pohovkou, zařízený balkon s výhledem do zahrady nebo na bazény. Koupelna a WC. V této kategorii jsou k dispozici i propojené pokoje s manželskou postelí a oddělenými lůžky. Maximální kapacita: 2 dospělí a 2 děti.
 
Preferred Club Junior Suite Partial Ocean View - Suite nabízející částečný výhled na oceán se nachází v budovách části Preferred Club a nabízejí manželskou postel nebo dvě oddělené postele a obývací část s rozkládací pohovkou, zařízená terasa s výhledem na oceán. Koupelna a WC. V této kategorii jsou k dispozici i propojené pokoje s manželskou postelí a oddělenými lůžky. Maximální kapacita: 2 dospělí a 2 děti.
 
Preferred Club Junior Suite Ocean View - Suite s výhledem na oceán se nachází  v budovách části Preferred Club a nabízejí manželskou postel nebo dvě oddělené postele a obývací část s rozkládací pohovkou, zařízená terasa s výhledem na oceán. Koupelna a WC. V této kategorii jsou k dispozici i propojené pokoje s manželskou postelí a oddělenými lůžky. Maximální kapacita: 2 dospělí a 2 děti.
 
Preferred Club Junior Suite Swim-Out - nachází se v přízemí s výhledem na bazén nebo do zahrady a nabízí manželskou postel nebo dvě oddělené postele a obývací část s rozkládací pohovkou. Hosté mají přímý vstup do bazénu ze své zařízené terasy. V této kategorii jsou k dispozici i propojené pokoje s manželskou postelí a oddělenými lůžky. Maximální kapacita: 3 dospělí.
 
Preferred Club Master Suite Ocean View - tato suite je z kategorie pokojů pouze pro dospělé s výhledem na oceán. Kromě výše uvedeného vybavení nabízí obývací část, plně vybavený kuchyňský kout, jídelnu, dvě oddělené ložnice, jednu s manželskou postelí King a druhou se dvěma postelemi. Velká terasa je vybavena posezením, lehátky, vířivkou a přímým přístupem k bazénu. V nadrozměrné koupelně najdete dvě skříně, dvojitá umyvadla, dešťovou sprchu a vířivou vanu. Druhá koupelna nabízí sprchu a WC. Maximální kapacita: 3 dospělí.
 
Preferred Club Master Suite Swim-Out - tato suite je z kategorie pokojů pouze pro dospělé, nachází se v přízemí a je s výhledem na oceán. Nabízí obývací část, plně vybavený kuchyňský kout, jídelnu, dvě oddělené ložnice, jednu s manželskou postelí King a druhou se dvěma postelemi. Velká terasa je vybavena posezením, lehátky, vířivkou a přímým přístupem k bazénu. V nadrozměrné koupelně najdete dvě skříně, dvojitá umyvadla, dešťovou sprchu a vířivou vanu. Druhá koupelna nabízí sprchu a WC. Maximální kapacita: 3 dospělí.
 
Preferred Club Master Suite Ocean Front - tato suite je z kategorie pokojů pouze pro dospělé, nachází se přímo u pláže a nabízí nádherný výhled na oceán. Nabízí obývací část, plně vybavený kuchyňský kout, jídelnu, dvě oddělené ložnice, jednu s manželskou postelí King a druhou se dvěma postelemi. Velká terasa je vybavena posezením, lehátky, vířivkou. V nadrozměrné koupelně najdete dvě skříně, dvojitá umyvadla, dešťovou sprchu a vířivou vanu. Druhá koupelna nabízí sprchu a WC. Maximální kapacita: 3 dospělí.
 
Preferred Club Master Suite Swim-Out Ocean Front - tato suite je z kategorie pokojů pouze pro dospělé, nachází se přímo u pláže a nabízí nádherný výhled na oceán. Nabízí obývací část, plně vybavený kuchyňský kout, jídelnu, dvě oddělené ložnice, jednu s manželskou postelí King a druhou se dvěma postelemi. Velká terasa je vybavena posezením, lehátky, vířivkou a poskytuje přímý vstup do bazénu. V nadrozměrné koupelně najdete dvě skříně, dvojitá umyvadla, dešťovou sprchu a vířivou vanu. Druhá koupelna nabízí sprchu a WC. Maximální kapacita: 3 dospělí.
 
Preferred Club Presidential Roof Top Ocean Front - tato suite je z kategorie pokojů pouze pro dospělé, nachází se na skvělém přímo u pláže a nabízí nádherný výhled na oceán. Nabízí obývací část, plně vybavený kuchyňský kout, jídelnu, dvě oddělené ložnice, jednu s manželskou postelí King a druhou se dvěma postelemi. Na střešní terase najdete velkou terasu s posezením, lehátky a vířivkou. Velké koupelny jsou vybavené šatnou, dvojitým umyvadlem, dešťovou sprchou a vířivkou. Apartmá má navíc samostatnou koupelnu pro hosty.
 
Preferred Club Presidential Suite Swim-Out Ocean Front - tato suite je z kategorie pokojů pouze pro dospělé, nachází se na skvělém přímo u pláže a nabízí nádherný výhled na oceán. Nabízí obývací část, plně vybavený kuchyňský kout, jídelnu, dvě oddělené ložnice, jednu s manželskou postelí King a druhou se dvěma postelemi. Velká terasa je vybavena posezením, lehátky, vířivkou a poskytuje přímý vstup do bazénu. Velké koupelny jsou vybavené šatnou, dvojitým umyvadlem, dešťovou sprchou a vířivkou. Apartmá má navíc samostatnou koupelnu pro hosty.
 
Preferred Club Two Bedroom Swim-Out Villa - prostorné ubytování s výhledem na vodní park, velký obývací prostor propojený se zařízenou terasou nebo balkonem, plně vybavený kuchyňský kout, jídelní kout a dvě oddělené ložnice, jedna s manželskou postelí King a další se dvěma postelemi. V nadrozměrné koupelně najdete dvě skříně, dvojitá umyvadla, dešťovou sprchu a vířivou vanu. Druhá koupelna nabízí sprchu a WC. 
 
All Inclusive Unlimited-Luxury
24 hodinový přístup k jídlu a pití. Snídaně formou bufetu, oběd a večeře. Různé bufetové a a-la-carte restaurace, není nutná rezervace! Bary a salonky s mezinárodními a domácími značkovými nealkoholickými i alkoholickými nápoji. Občerstvení po celý den. Neomezená konzumace ovocných šťáv, nealkoholických i alkoholických nápojů a občerstvení. Minibar na pokoji, plně zásobený nealkoholickými nápoji, džusy, balenou vodou a pivem. Bezplatné Wi-Fi v celém resortu.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Termín Počet dní Doprava Strava zobrazit popisky
26. 10. - 06. 11. 2021 Last minute 12 dní letecky Praha all inclusive
67 554 Kč 49 990 Kč -26% Detaily

BEZ COVID TESTU Pobytové

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, P.. Celý popisek
Let: 07:00 - 15:20 / 17:45 - 17:00 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, Pokoj pro 2 osoby
Let: 07:00 - 15:20 / 17:45 - 17:00

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
All Inclusive:, Hlavní restaurace: 6.00-07.00 kontinentální snídaně, 7.00-11.00 snídaně formou bufetu, 12.30-15.30 oběd formou bufetu, 18.30-22.30 večeře formou bufetu, nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Tématické restaurace: 18.00-22.00 italská, gril, mořské plody, asijská, mexická, francouzská, otevřené ve vybrané dny v týdnu v závislosti na obsazenosti hotelu, Barefoot grill: 11.00-18.00 burgery, hot dogy, 23.00-6.00 noční občerstvení (polévky, sendviče)Kavárna Coco: 7.00-23.00 káva, drobné občerstvení, zmrzlina, Bar na pláži: 10.00-18.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Sport bar: 17.00-23.00 pouze pro dospělé, nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Noční klub: 23.00-01.00 pouze pro dospělé, nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Bar v bazénu: 10.00-18.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Bar u bazénu: 10.00-22.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Lobby bar: 10.00-00.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Možnost vychutnat si večeři ve vybraných hotelech řetězce Dreams a využívat služby All Inclusive v daném hotelu od 18.00 do 01.00, nutná rezervace, v závislosti na dostupnosti, transfer za poplatek, Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.
27. 10. - 07. 11. 2021 Last minute 12 dní letecky Praha all inclusive
74 310 Kč 54 990 Kč -26% Detaily

BEZ COVID TESTU Pobytové

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, P.. Celý popisek
Let: 07:05 - 15:40 / 20:35 - 14:05 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, Pokoj pro 2 osoby
Let: 07:05 - 15:40 / 20:35 - 14:05

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
All Inclusive:, Hlavní restaurace: 6.00-07.00 kontinentální snídaně, 7.00-11.00 snídaně formou bufetu, 12.30-15.30 oběd formou bufetu, 18.30-22.30 večeře formou bufetu, nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Tématické restaurace: 18.00-22.00 italská, gril, mořské plody, asijská, mexická, francouzská, otevřené ve vybrané dny v týdnu v závislosti na obsazenosti hotelu, Barefoot grill: 11.00-18.00 burgery, hot dogy, 23.00-6.00 noční občerstvení (polévky, sendviče)Kavárna Coco: 7.00-23.00 káva, drobné občerstvení, zmrzlina, Bar na pláži: 10.00-18.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Sport bar: 17.00-23.00 pouze pro dospělé, nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Noční klub: 23.00-01.00 pouze pro dospělé, nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Bar v bazénu: 10.00-18.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Bar u bazénu: 10.00-22.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Lobby bar: 10.00-00.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Možnost vychutnat si večeři ve vybraných hotelech řetězce Dreams a využívat služby All Inclusive v daném hotelu od 18.00 do 01.00, nutná rezervace, v závislosti na dostupnosti, transfer za poplatek, Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.

Další používané názvy

 • Dreams Macao Beach Punta Cana

Hledání zájezdů

Země a destinace
Vyberte destinaci
Oblíbené země
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
Ostatní země
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +

Podrobné hledání Hledání dle mapy

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete abychom zavolali my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Chrudimská 2a (vedle pošty)
130 00 Praha 3 - Flora
PO - PÁ 10:00 - 18:00
Mapa cesty k nám

Partneři: LAST MINUTE Kamelya World Turecko