Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Dominikánská Republika - informace

Hledáte zájezd na slunnou Dominikánskou republiku? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů na Dominikánskou republiku vás zavedou do této krásné karibské destinace, která je známá svými bílými písčitými plážemi, tyrkysovým mořem a bohatou kulturou. Naše pečlivě plánované zájezdy vám přinesou nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou...

Informace o zemi Dominikánská Republika

Hledáte zájezd na slunnou Dominikánskou republiku? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů na Dominikánskou republiku vás zavedou do této krásné karibské destinace, která je známá svými bílými písčitými plážemi, tyrkysovým mořem a bohatou kulturou. Naše pečlivě plánované zájezdy vám přinesou nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou relaxace a dobrodružství.

Dominikánská republika, ležící na ostrově Hispaniola v Karibiku, je jednou z nejkrásnějších destinací na světě. Tato tropická rájová země přitahuje návštěvníky svými bílými písčitými plážemi, tyrkysovými vodami, bohatou kulturou a rozmanitou přírodou.

Punta Cana, na východním pobřeží Dominikánské republiky, je známá svými luxusními letovisky a úchvatnými plážemi. Návštěvníci zde mohou relaxovat na slunci, provozovat vodní sporty nebo prozkoumávat podmořský život při šnorchlování a potápění.

Hlavní město Santo Domingo je jedním z nejstarších evropských osídlení v Americe a nabízí bohatou historii a kulturu. Staré Město Santo Domingo, zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO, je plné historických památek, muzeí a koloniální architektury. Návštěvníci zde mohou navštívit i první katedrálu a univerzitu na americkém kontinentu.

Dominikánská republika je také rájem pro dobrodruhy. Vnitrozemí země je obklopeno horami, džunglí a vodopády, což z ní dělá ideální místo pro pěší túry, horská kola a outdoorové aktivity. Pico Duarte, nejvyšší hora v Karibiku, je oblíbenou trasou pro horolezce.

Dominikánská republika je známá svou bohatou kuchyní, která zahrnuje mnoho exotických ingrediencí. Tradiční jídla jako "mangu" (kašovitá směs z banánů nebo plantainů), "mofongo" (směs plantainů, česneku a masa) a čerstvé ryby jsou populárními pokrmy. Návštěvníci by neměli zapomenout ochutnat také místní rum, který je v Dominikánské republice vysoce ceněný.

Celkově lze říci, že Dominikánská republika je zemí nádherných pláží, dobrodružných výletů a bohaté kultury. Pro cestovatele nabízí širokou škálu zážitků, ať už touží po odpočinku na pláži, poznávání historie nebo dobrodružství v přírodě.

Mapa Dominikánská Republika - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám