Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Dominikánská Republika - Bayahibe - informace

Hledáte zájezd do Bayahibe, malebného přímořského města na východním pobřeží Dominikánské republiky, kde se snoubí bílé písečné pláže s průzračně tyrkysovým mořem? Naše zájezdy do Bayahibe vám přinášejí kombinaci tropického ráje, kulturních zážitků a dobrodružství v překrásném karibském prostředí. Bayahibe, malé rybářské městečko na východním pobřeží Dominikánské republiky, je kouzelným... Celý popis

Hledáte zájezd do Bayahibe, malebného přímořského města na východním pobřeží Dominikánské republiky, kde se snoubí bílé písečné pláže s průzračně tyrkysovým mořem? Naše zájezdy do Bayahibe vám přinášejí kombinaci tropického ráje, kulturních zážitků a dobrodružství v překrásném karibském prostředí.

Bayahibe, malé rybářské městečko na východním pobřeží Dominikánské republiky, je kouzelným útočištěm pro cestovatele hledající spojení s přírodou, krásnými plážemi a autentickou atmosférou. Toto malebné letovisko, které se nachází poblíž národního parku Parque Nacional del Este, nabízí unikátní kombinaci tropického ráje a kulturního bohatství.

Jedním z hlavních lákadel Bayahibe jsou jeho neuvěřitelně krásné pláže s jemným pískem a teplým karibským mořem. Dominikánská republika je známá pro své nádherné pobřeží, a Bayahibe rozhodně nesklame ty, kteří hledají odpočinek u vody. Mnoho návštěvníků si užívá aktivit jako šnorchlování nebo potápění, abychom objevili úžasný podmořský svět kolem koralových útesů.

Pro dobrodružství a přírodu je národní park Parque Nacional del Este ideálním místem k návštěvě. Zde můžete objevovat rozmanitou faunu a flóru, stejně jako jeskyně a mangrovníkové bažiny. Pro milovníky ptáků je to také skvělé místo pro pozorování různých druhů ptáků.

Bayahibe si udržuje autentický dominikánský charakter, což lze vidět v místní kultuře, hudbě a tradičních festivalech. Návštěvníci mohou ochutnat místní speciality, jako je Mangu (mačkaný banán), Mofongo (směs zeleniny a masa) a plněné papriky, které jsou pečlivě připravované s použitím místních ingrediencí.

Bayahibe nabízí také pestrou škálu ubytovacích možností, od butikových hotelů až po all-inclusive letoviska. Pro ty, kteří hledají odpočinek, klid a přátelskou atmosféru, je Bayahibe ideální destinací na tropickou dovolenou.

Mapa Bayahibe - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám