Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Cookovy ostrovy - informace

  Hledáte zájezd na exotické Cookovy ostrovy? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů na Cookovy ostrovy vás zavedou do této ráje na Zemi, který je známý svými bílými písčitými plážemi, tyrkysovým mořem a tradiční polynéskou kulturou. Naše pečlivě plánované zájezdy vám přinesou nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou relaxace,...

Informace o zemi Cookovy ostrovy

 

Hledáte zájezd na exotické Cookovy ostrovy? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů na Cookovy ostrovy vás zavedou do této ráje na Zemi, který je známý svými bílými písčitými plážemi, tyrkysovým mořem a tradiční polynéskou kulturou. Naše pečlivě plánované zájezdy vám přinesou nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou relaxace, dobrodružství a objevování.

Cookovy ostrovy, známé také jako Cookovy souostroví, jsou nádherným rájem v jižním Pacifiku. Toto souostroví tvoří 15 krásných ostrovů, které nabízejí neuvěřitelně malebné pláže, průzračné vody, úchvatné korálové útesy a bohatou polynéskou kulturu. Pro milovníky tropického ráje jsou Cookovy ostrovy jednou z nejlepších destinací na světě.

Hlavním ostrovem Cookových ostrovů je Rarotonga, který je centrem zeměpisného, kulturního a ekonomického života. Tento ostrov je obklopen korálovými útesy a nabízí mnoho aktivit pro návštěvníky, jako je potápění, šnorchlování, surfování a procházky po deštném pralese. Místní trhy a obchody nabízí tradiční řemesla, umění a suvenýry.

Dalším zajímavým ostrovem je Aitutaki, který je známý svým neuvěřitelně krásným lagunovým rájem. Křišťálově čistá voda a bílý písek vytvářejí dokonalé podmínky pro odpočinek a užívání si tropické atmosféry. Plavba k motu Tapuaetai, známému jako "Ostrov Jednoho Nohy", je jedním z nejpopulárnějších zážitků.

Cookovy ostrovy jsou také rájem pro potápěče a šnorchlaře. Ostrov Rarotonga a sousední ostrov Aitutaki nabízí několik skvělých potápěčských lokalit, kde můžete objevovat úchvatné podvodní scenérie, včetně korálových zahrad a tropických ryb.

Kultura Cookových ostrovů je bohatá a pestrá. Místní obyvatelé jsou známí svou pohostinností a nadšením pro tradiční tance, hudbu a umění. Návštěvníci mají možnost pozorovat tradiční taneční představení a zúčastnit se kulturních událostí a festivalů, jako je Tiare Festival, který oslavuje místní květiny a kulturu.

Kuchyně na Cookových ostrovech je založená na mořských plodech, tropickém ovoci a zelenině. Pokrmy jako "ika mata" (marinovaný rybí salát) a "poke" (tunečný salát) jsou oblíbené mezi návštěvníky. Místní jídla jsou často doprovázena exotickými ovocnými nápoji a koktejly.

Celkově lze říci, že Cookovy ostrovy jsou idylickým rájem pro ty, kteří hledají tropickou krásu, adrenalinové zážitky pod vodní hladinou a autentickou polynéskou kulturu. Je to destinace, která nabízí nezapomenutelné zážitky a krásné paměti z cestování.

Cookovy ostrovy - informace o destinacích

Mapa Cookovy ostrovy - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám