Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Čína - informace

Hledáte zájezd do fascinující Číny? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů do Číny vás zavedou do této rozmanité a historické země, která je známá svou bohatou kulturou, úchvatnou architekturou a krásnou přírodou. Naše pečlivě plánované zájezdy vám přinesou nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou objevování a dobrodružství. Čína,...

Informace o zemi Čína

Hledáte zájezd do fascinující Číny? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů do Číny vás zavedou do této rozmanité a historické země, která je známá svou bohatou kulturou, úchvatnou architekturou a krásnou přírodou. Naše pečlivě plánované zájezdy vám přinesou nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou objevování a dobrodružství.

Čína, největší země na světě podle počtu obyvatel, je nádherně rozmanitá země s bohatou historií, kulturou a přírodními krásami. Tato obrovská země je známá svými starobylými památkami, moderními městy, tradičními uměleckými formami a úchvatnou přírodou.

Čína je domovem jednoho z nejvíce ikonických divů světa - Velké čínské zdi. Tato obrovská stavba sloužila jako obranný systém a je jedním z nejzajímavějších historických míst na světě. Kromě Velké zdi, můžete navštívit Zakázané město v Pekingu, starobylé město Xi'an s Terakotovou armádou a mnoho dalších historických památek.

Čína je také známá svými impozantními pagodami a kláštery, které představují klid a krásu. Pagoda V Divokém husím góru v Jižním moři je jednou z nejznámějších. Budhistické kláštery jako je Jiuhua Shan a Wutaishan jsou důležitá náboženská a kulturní centra.

Moderní stránka Číny se odráží v jeho rozlehlých a pulzujících městech. Peking, Šanghaj a Chongqing jsou ohromující metropole s vysokými mrakodrapy, luxusními nákupními centry, uměleckými galeriemi a zábavními parky. Čínská kultura se v těchto městech prolíná s moderním životním stylem, což dává návštěvníkům jedinečný pohled na rozmanitost země.

Přírodní krásy Číny jsou stejně fascinující jako její města. Guilin je známý svými krásnými vápencovými vrchy a říčními krajinnými trasami, které poskytují nezapomenutelné pohledy. Huangshan, nebo Hory žlutého hory, jsou známé svými strmými horami, oblázkovými cestami a starobylými borovicemi. Jižní Čína má také řadu krásných vodopádů, jezer a krasových jeskyní.

Kuchyně Číny je stejně rozmanitá jako země samotná. Různé regiony mají své vlastní speciality, které zahrnují pikantní kuchyni v S’-čchuanu, křupavou pečenou kachnu v Pekingu, dim sum v Kantonu a mnoho dalšího. Čínská kuchyně je známá pro svou bohatou paletu chutí a složité přípravy jídel.

Celkově lze říci, že Čína je zemí, která spojuje starobylou tradici s moderní inovací, nádhernou přírodou s pulzujícím městským životem. Pro cestovatele nabízí nekonečný seznam objevování a neustálých překvapení.

Čína - informace o destinacích

Mapa Čína - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám