Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Apartmány Nemo Nemira studia a apartmány

Apartmány Nemo se nachází v rybářském městečku Nemira. Nejblížsí oblázková pláž je ve vzdálenosti 200 m od ubytování. Apartmány mají k dispozici parkování přímo u domu. Na dobré jídlo se můžete zajít do restaurací, které v Nemiře najdete. Ve 2 km vzdáleném městě Omiš najdete kulturní a sportovní

Pláž do 200 m

Popis hotelu ?

Apartmány Nemo se nachází v rybářském městečku Nemira. Nejblížsí oblázková pláž je ve vzdálenosti 200 m od ubytování. Apartmány mají k dispozici parkování přímo u domu. Na dobré jídlo se můžete zajít do restaurací, které v Nemiře najdete. Ve 2 km vzdáleném městě Omiš najdete kulturní a sportovní vyžití. 
 
Poloha: 
Apartmány Nemo jsou v rybářském městečku Nemira. Vesnička leží pod magistrálou, což znamená, že je umístěna daleko od husté dopravy a je tak ideálním místem pro klidnou rodinnou dovolenou. V Nemiře najdete 4 restaurace, turistickou agenturu, kavárnu s připojení k internetu, obchod a stánek s čerstvou zeleninou. Město Omiš je vzdálené 2 km, kde je bohaté kulturní a sportovní vyžití. Centrum města Omiš je plné malých kavárniček, vinných sklípků a restaurací se středomořskou kuchyní. Město je známo pro svou rozlehlou písečnou pláž. Omiš je velmi oblíbené letovisko, kde se vlévá řeka Cetina do moře. Město Omiš dnes láka milovníky historie středověkými kostely nebo pozůstatky pevnosti. Návštěvníci mohou poznat středomořskou kulturu i díky mnoha akcím, které se každoročně konají, například Omišské kulturní léto, Festival Dalmatinských Klap nebo Pirátské večery.
 
Vybavení:
Apartmány s balkonem jsem vybaveny klimatizací, kuchyňským koutem, WiFi připojením a SAT/TV. Parkování je možné u domu. Klimatizace je zdarma.
 
Internet:
WiFi připojení k dispozici. 
 
Zábava:
Za zábavou se opět vyplatí přesunou se do města Omiš. Omiš nabízí plno restaurací, barů, stánků se suvenýry, různých obchůdků a čerstvou zeleninou. Zatančit si budete moct na místních diskotékách či tanečních terasách. Je zde pořádána řada festivalů a slavností. Nejznámější je festival Rybářská noc, která je pořádána v srpnu nebo Pirátské večery na přelomu července a srpna. Rodinám s dětmi doporučujeme návštěvit Dino Park.
 
Sportortovní nabídka:
Pro vyznavače sportu je Omiš výbornou volbou. Rafting na řece Cetině, horolezectví, paragliding, potápění v moři, windsurfing, pěší turistika nebo jízda na kole po okolí je dispozici pro každého, kdo upřednostňuje aktivní dovolenou.
 
Pláž:
Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází pouhých 200 m od ubytování. Okolo pláže jsou borovicem. Jedinou nevýhodou většiny místních pláží je, že jsou přístupné po schodech. Na pláži vás čeká křišťálově čisté moře a příjemný klid.
 
Ubytování:
Apartmán 2+2 - je vybaven vlastním sociálním zařízením, ložnicí s manželským lůžkem, denní místností s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, klimatizací, SAT/TV, WiFi připojením a balkonem.
 
Stravování:
Vlastní
 
Tipy na výlety:
Oblast nabízí bohatou nabídku výletů. Za návštěvu rozhodně stojí např. kaňony řeky Cetiny a Radmanovy mlýny nebo vesnička s přístavem Dugi Rat. Velmi zajímavý výlet je lodí na ostrov Brač, kde se v letovisku Bol nachází proslulá pláž Zlatni Rat. Na Brači také stojí za návštěvu letovisko Supetar a Postira. Pokud Vás neodrazuje větší vzdálenost, navštivte Split, Makarskou, město Trogir, které zapsáno na světovém seznamu UNESCO nebo město Imotski, které se pyšní 2 krásnými jezery, Červeným a Modrým.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Apartmány Nemo

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám