Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Apartmánový dům City Beach Makarska studia a apartmány

    Apartmánový dům City Beach se nachází ve městě Makarska. Pláž se od apartmánu nachází zhuba 50 m a od centra Makarské asi  600 m. Apartmánový dům je plně klimatizovaný a je zde WiFi zdarma. K dispozici je i garážové parkování. V okolí naleznete vodní sporty, tenisové kurty a také nádhernou

Přímo u pláže

Popis hotelu ?

Apartmánový dům City Beach se nachází ve městě Makarska. Apartmánový dům se nachází před pláží a od centra Makarské je asi  600 m. Apartmánový dům je plně klimatizovaný a je zde WiFi zdarma. K dispozici je i garážové parkování. V okolí naleznete vodní sporty, tenisové kurty a také nádhernou přirodu. Apartmánový dům je vhodný pro rodiny s dětmi.
 
Poloha:
Před apartmánem City Beach se nachází oblázková pláž. Apartmánový dům se nachází asi 600 m od centra Makarské. Makarská je jedno z nejznámějších a nejoblíbenějších turistických center chorvatského pobřeží. Nad městem se tyčí majestátní pohoří Biokovo, které město chrání před nepříznivými vlivy podnebí. Přístav s palmovou promenádou láká k příjemným večerním procházkám. V rámci programu Makarské léto jsou ve městě několikrát týdně pořádány nejrůznější kulturní akce - koncerty vážné hudby, přehlídky lidové hudby, zábavné rybářské večery s bohatým programem, koncerty populárních zpěváků, výstavy apod. Množství barů a restaurací láká k posezení u skleničky místního vína či rakije. Toto jedinečné letovisko je vhodné pro všechny věkové kategorie, především pak pro mladé lidi, kteří vyhledávají krásné oblázkové pláže a bohatý noční život.
 
Vybavení:
restaurace, bar, terasa, výtah, půjčovna kol, Wi-Fi připojení, klimatizace, garážové parkování za poplatek
 
Internet:
WiFi připojení je v domě City Beach k dispozici zdarma.
 
Sport a zábava:
Sportovní areál Sportski centrum v sousedství Osejave má fotbalová a ragbyová hřiště, basketbalová a házenkářská hřiště, tenisové kurty, hřiště pro atletiku a hřiště pro malé sporty. Tenisové centrum Lucic má devět otevřených a dva uzavřené tenisové kurty. V posledních letech zaznamenali rostoucí zájem v extrémních sportech, jako je paragliding, horolezectví, extrémní turistika, jízda na horském kole, cyklistika a speleologie (průzkum jeskyní). Mezi extrémní vodní sporty patří: windsurfing, potápění a parasailing. Jak již bylo zmíněno, v létě jsou aktivní veslařské, jachtařské a rybářské kluby.
 
Pláž:
Oblázková pláž se nachází přímo před apartmánovým domem City Beach. Husté borové lesy, křišťálově modré moře a relaxační klid dělají z makarských pláží jednu z nejatraktivnějších turistických destinací. Promenáda kolem moře je lemována piniemi, hotely a restauracemi. Široká nabídka vodních sportů zaručí zábavu dětem i dospělým (šlapadla, windsurfing, vodní lyžování, paragliding, motorové čluny, jízdy na banánech i potápění). 
 
Ubytování:
Apartmány až pro 4 osoby
Apartmány City Beach se skládají z dvoulůžkového pokoje, obývacího pokoje s vybavením kuchyň. koutem a jídelním stolem, vlastního soc. zařízení, balkonu s venkovním posezením. Apartmány obsahují i klimatizaci, SAT/TV, fén, kávovar, sporák, mikrovlnnou troubu. Apartmány jsou orientovány na stranu moře. K dispozici jsou zde 2 přistýlky.
Apartmány až pro 6 osob
Apartmány City Beach se skládají ze 2 dvoulůžkových pokojů, obývacího pokoje s vybavením kuchyň. koutem a jídelním stolem, vlastního soc. zařízení a balkonu s venkovním posezením. Apartmány obsahují i klimatizaci, SAT/TV, fén, kávovar, sporák, mikrovlnnou troubu. Apartmány jsou orientovány na stranu moře. K dispozici jsou zde 2 přistýlky.
 
Stravování:
Stravování si klienti zajišťují sami.
 
Platební karty:
Visa, MasterCard, EC card/Maestro

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Apartmánový dům City Beach

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám