Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Aparthotel Tamaris hotel a apartmány

Aparthotel Tamaris se nachází přímo u překrásné oblázkové pláže Tučepi. Hoteloví hosté si mohou dopřát relax u venkovního bazénu. Prostorné klimatizované pokoje jsou moderně zařízeny a přinášejí svým hostům vysoký komfort. Hotel nabízí bezplatně soukromé parkoviště a Wi-Fi připojení k internetu.

Přímo u pláže

Popis hotelu ?

www.hotel-tamaris.com

Aparthotel Tamaris se nachází přímo u překrásné oblázkové pláže Tučepi. Hoteloví hosté si mohou dopřát relax u venkovního bazénu. Prostorné klimatizované pokoje jsou moderně zařízeny a přinášejí svým hostům vysoký komfort. Hotel nabízí bezplatně soukromé parkoviště a Wi-Fi připojení k internetu. Součástí Aparthotelu Tamaris je restaurace.
 
Poloha:
Aparthotel Tamaris má ideální polohu na okraji pláže Tučepi v přírodním prostředí na úpatí hory Biokovo. Tučepi jsou jedna z nejkrásnějších a nejdelších oblázkových pláží na Jadranu, odkud se otevírá výhled na nádherné ostrovy Brač a Hvar.
 
Vybavení:
V restauraci Aparthotelu Tamaris se podává řada mezinárodních jídel a po celý den je k dispozici občerstvení v baru. Hosté mají k dispozici řadu rekreačních zařízení, včetně lázeňského centra a posilovny. V hotelu je připojení k Wi-Fi.
 
Internet:
V celém objektu je dostupná Wi-Fi síť.
 
Sport a zábava:
V hotelu mají hosté k dispozici rekreační zařízení, včetně lázeňského centra či posilovny.
 
Pláž:
Pláž se nachází přímo u Aparthotelu Tamaris.
 
Ubytování:
Základní pokoje typu Economy  mountain view  jsou o velikosti cca 20 m2, mají dvě postele (twin nebo double), trezor, SAT-TV, telefon, Wi-Fi připojení k internetu, TV s plochou obrazovkou, minibar, klimatizaci, koupelnu, okno s výhledem na hory, podkroví a jsou bez balkonu. Max. kapacita je 2 osoby.
Pokoje typu Double seaview mají rozhlohu cca 30 m2, dvě postele (twin nebo double), koupelnu s fénem, trezor, SAT-TV, telefon, Wi-Fi připojení k internetu, TV s plochou obrazovkou, minibar, pohovku-možnost využití dvou přistýlek, klimatizaci, okno s výhledem na moře, podkroví a jsou bez balkonu. Max. kapacita je 2+2.
Pokoje typu Superior Partial seaview with balcony jsou s částečným výhledem na moře a s balkonem - cca. 35 m2, zahrnují dvě postele (twin nebo double), koupelnu s vysoušečem vlasů, trezor, SAT-TV, telefon, Wi-Fi připojení k internetu, TV s plochou obrazovkou, minibar, klimatizaci, balkon a částečný /boční výhled na moře. Max. kapacita: 2 osoby.
Pokoje typu Apartment one room with sea view jsou s výhledem na moře a s balkonem, 52-61 m2, mají koupelnu s fénem, plně vybavenou kuchyň, minibar, bezpečnostní schránku, SAT-TV, telefon, Wi-Fi připojení k internetu, dvě TV s plochou obrazovkou a klimatizaci. Je zde možnost využití dvou přistýlek.
 
Stravování:
Restaurace Aparthotelu Tamaris nabízí širokou nabídku mezinárodních jídel a současně je možno během dne ochutnat občerstvení na baru.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • APARTHOTEL TAMARIS

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám