Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Penzion Kiko hotel a apartmány

Penzion Kiko se nachází pouhých 150 m od moře a pouhých 250 m od hlavní pláže, která je několik kilometrů dlouhá. Pláž je rozmanitá - oblázky, hrubý písek a betonové plotny. Penzion Kiko má výbornou polohu, je pouhý 1 km od centra letoviska a malého přístavu. Penzion Kiko má pro své klienty

Pláž do 300 m

Popis hotelu ?

Penzion Kiko se nachází pouhých 150 m od moře a pouhých 250 m od hlavní pláže, která je několik kilometrů dlouhá. Pláž je rozmanitá - oblázky, hrubý písek a betonové plotny. Penzion Kiko má výbornou polohu, je pouhý 1 km od centra letoviska a malého přístavu. Penzion Kiko má pro své klienty parkoviště a Wi-fi připojení zdarma.
 
Poloha:
Penzion Kiko má velmi dobrou polohu. Stojí jen 150 m od moře, cca 250 m od krásné hlavní pláže, asi 1 km od centra letoviska a malého přístavu a 1,5 km od vstupu do národního parku.
 
Vybavení:
Příjemný penzion Kiko s renovovanými interiéry a dobrou restaurací. K dispozici je společenská místnost s TV a velkým balkonem. WiFi zdarma, parkování před domem zdarma.
 
Internet:
Wi-Fi připojení je k dispozici zdarma.
 
Sport a zábava:
Zelené borovicové pobřeží u Národního parku Paklenica nabízí řadu skvělých doplňkových aktivit. Jedinečná příroda národního parku zve k turistickým procházkám do soutěsek Malé a Velké Paklenice, ke sledování horolezeckých výstupů na 400 m vysokých proslulých paklenických skalních stěnách, k vysokohorské turistice např. k nejvyššímu vrcholku Velebitu (Vaganski Vrch, 1750 m. n. m.), méně náročnou procházkou je sledování naučné stezky pod horami kolem historických kamenných stavení či výstup k jeskyni Manita Peč, zajímavé jsou též Mirily - místa, kde se horalé naposledy loučili se sluncem. Další je výlet lodí kaňonem řeky Zrmanja, výlety do dalších národních parků (např. Plitvice, Krka, Kornati) a nebo výlet jeepem přírodou Velebitu se zastávkami na místech natáčení filmů o Vinnetouovi. V areálu hotelu Alan můžete navštívit muzeum natáčení 11 dílů série o Vinnetouovi, a to v původních prostorách hotelu, kde byl ubytován filmový štáb. 
 
Pláž:
Několik kilometrů dlouhá hlavní pláž vzdálená cca 250 m od penzionu Kiko je rozmanitá (oblázky - hrubý písek - betonové plotny), místy rušnější, jinde liduprázdná. Vstup do vody je pozvolný. Přímo na pláži najdete zříceninu strážní věže Večka kula.
 
Ubytování:
Pěkná renovovaná dvou a třílůžková studia jsou vybavena kuchyňským koutem (lednička, dvouvařič, základní nádobí), sprchou a WC.
Pěkné dvou a třílůžkové pokoje mají vlastní spruchu a WC. Jen cca polovina pokojů má balkon. Klimatizace.
 
Stravování:
Studia - vlastní 
Pokoje bez kuchyňky - možnost večeří a la cart v dobré restauraci přímo v penzionu nebo možnost polopenze v blízké restauraci Konoba Batela (patří k protějšímu wellness hotelu Alan) - snídaně bufet, večeře servírovaný hlavní chod a formou bufetu salát, dezert a polévka.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Penzion Kiko

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám