Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Chorvatsko - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Chorvatska? Naše poznávací zájezdy do Chorvatska vás zavedou do této krásné středoevropské destinace, kde se setkává historie, překrásné pláže a bohatá kultura. S našimi poznávacími zájezdy budete moci objevit historická města jako Dubrovník a Split, nádherné chorvatské ostrovy na Jadranu a ochutnat místní speciality. Chorvatsko je zemí, která nabízí skvělé kombinaci... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Chorvatska? Naše poznávací zájezdy do Chorvatska vás zavedou do této krásné středoevropské destinace, kde se setkává historie, překrásné pláže a bohatá kultura. S našimi poznávacími zájezdy budete moci objevit historická města jako Dubrovník a Split, nádherné chorvatské ostrovy na Jadranu a ochutnat místní speciality. Chorvatsko je zemí, která nabízí skvělé kombinaci historie a moře, a naše poznávací zájezdy vám umožní prozkoumat tuto rozmanitou destinaci a poznat její krásy a pohostinnost.

Chorvatsko, středoevropská země nacházející se na východním pobřeží Jaderského moře, je krásnou destinací plnou historie, nádherných pobřeží, malebných ostrovů a bohaté kultury. Tato země, která se rozprostírá mezi Alpami a mořem, je oblíbeným cílem pro dovolenou a cestování.

Hlavním městem Chorvatska je Záhřeb, který nabízí mix historie, kultury a moderního života. Můžete navštívit historické čtvrtě, jako je Gornji Grad, a muzea, jako je Muzeum Mimara. Záhřeb je také známý pro své trhy a kavárny, kde si můžete vychutnat místní kávu.

Jaderské pobřeží Chorvatska je plné krásných pláží, zátok a ostrovů. Dubrovník, známý jako "Perla Jadranu," je historickým městem obklopeným hradbami a nabízí úžasné výhledy na moře. Split, další významné město, je domovem Diokleciánova paláce, který je zapsán na seznamu Světového dědictví UNESCO.

Chorvatsko je známé svými národními parcemi a přírodními krásami. Plitvická jezera jsou jedním z nejznámějších národních parků, kde můžete prozkoumat kaskádovité vodopády a krásné jezera obklopená lesem. Krka National Park je dalším krásným místem s vodopády a historickými památkami.

Kulturní scéna Chorvatska je bohatá a zahrnuje festivaly, tradiční tance a hudbu. Můžete se zúčastnit různých festivalů, jako je Dubrovačké letní hry, a sledovat tradiční tance, jako je kolo, které se tančí na lidových slavnostech.

Chorvatsko je také známé svou kuchyní, která zahrnuje pokrmy z mořských plodů, maso, olivy a sýry. Můžete ochutnat místní speciality, jako je "pašticada" (hovězí vinná omáčka) a "pasticada" (tradiční chorvatské těstoviny).

Celkově lze říci, že Chorvatsko je destinací, která nabízí krásu přírody, historie, kulturu a bohatou kuchyni. Je to místo, které láká dovolenkové cestovatele, milovníky moře a ty, kteří hledají autentické a poutavé zážitky.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám