Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Chorvatsko - Ostrov Krk - informace

Hledáte zájezd na krásný chorvatský ostrov Krk? Krk je jeden z největších chorvatských ostrovů a nachází se v severním Jadranu. Tento ostrov je známý svými krásnými plážemi, historickými památkami a bohatou kulturou. Ostrov Krk nabízí několik nádherných pláží s průzračným mořem, což je ideální pro sluneční dovolenou a vodní aktivity. Můžete si užít šnorchlování, potápění, plavání a vodní sporty... Celý popis

Hledáte zájezd na krásný chorvatský ostrov Krk? Krk je jeden z největších chorvatských ostrovů a nachází se v severním Jadranu. Tento ostrov je známý svými krásnými plážemi, historickými památkami a bohatou kulturou. Ostrov Krk nabízí několik nádherných pláží s průzračným mořem, což je ideální pro sluneční dovolenou a vodní aktivity. Můžete si užít šnorchlování, potápění, plavání a vodní sporty. Jednou z nejznámějších pláží na ostrově je pláž Vela Plaža v městě Baška.

Ostrov Krk je největším ostrovem v Jaderském moři a nachází se na chorvatském pobřeží. Tento krásný ostrov je známý svými písečnými plážemi, historickými památkami, bohatou kulturou a přírodními krásami, což ho činí oblíbenou destinací pro turisty hledající rozmanité zážitky na Jadranu.

Pláže na ostrově Krk jsou různorodé, ať už preferujete písečné, oblázkové nebo skalnaté pláže. Pláže jsou obklopeny azurovým mořem, což je ideální pro slunění, plavání a vodní sporty. Města a vesnice na ostrově, jako je Krk, Baška a Malinska, nabízejí přístup k krásným plážím a vodním aktivitám.

Historické město Krk, které je hlavním městem ostrova, je plné úzkých uliček, historických budov a památek. Můžete navštívit Krkský hrad, katedrálu sv. Marka a další historické památky. Město je také známé svými trhy a řemeslnými obchody, kde si můžete zakoupit místní suvenýry.

Ostrov Krk je ideálním místem pro milovníky přírody, protože nabízí nádhernou krajinu s kopcovitým terénem, lesy a olivovými háji. Existuje mnoho pěších stezek a tras, které vám umožní objevit krásu ostrova.

Krk je také známý pro svou gastronomickou scénu, a můžete ochutnat tradiční chorvatskou kuchyni a speciality, včetně čerstvých mořských plodů, olivového oleje a místního vína. Restaurace a taverny na ostrově nabízejí bohatý výběr chutných pokrmů.

Ostrov Krk je snadno dostupný po silnici, protože je spojen s pevninskou Chorvatskou mostem, což usnadňuje přístup pro návštěvníky. Toto spojení umožňuje cestovat po ostrově a prozkoumat všechny jeho krásy.

Celkově lze říci, že ostrov Krk je ideálním místem pro dovolenou, která kombinuje sluneční pláže, historii, kulturu, přírodu a gastronomii. Je to oblíbená destinace pro turisty, kteří chtějí zažít krásu chorvatského pobřeží a mít možnost prozkoumat různé aspekty ostrovního života.

Mapa Ostrov Krk - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám