Belvedere Park Plaza Medulin hotel

Hotel Belvedere Park Plaza Medulin se nachází v turistickém středisku Medulin, cca 10 km od známého města Pula. Hotel je situovaný do klidného prostředí borovicového parku. Pláž je přímo u hotelu. Hotel Belvedere Park Plaza Medulin nabízí dva venkovní bazény, klimatizaci a Wifi zdarma a stravování ...

4 874 zájezdů 630 last minute od 5 824 Kč

Popis hotelu ?

www.arenahotels.com

Hotel Belvedere Park Plaza Medulin se nachází v turistickém středisku Medulin, cca 10 km od známého města Pula. Hotel je situovaný do klidného prostředí borovicového parku. Pláž je přímo u hotelu. Hotel Belvedere Park Plaza Medulin nabízí dva venkovní bazény, klimatizaci a Wifi zdarma a stravování formou polopenze. Ideální pro pohodovou dovolenou.
 
Poloha:
Belvedere Park Plaza Medulin se nachází v turistickém letovisku Medulin cca 150 m od pláže a pouhých cca 600 m od centra města. Antická Pula vzdálena 10 km. Hotel Park Plaza Belvedere se nachází v letovisku Medulin. Medulin je moderním turistickým centrem Istrie. Medulin je ideálním místem, jak pro klidnou, tak i pro aktivní dovolenou. Město je známé svými plážemi všeho druhu. Najdete zde písčité, oblázkové i skalnaté pláže. Nejznámější pláží je pláž Bijeca, kde je bohaté sportovní vyžití. Můžete si zde zahrát fotbal, tenis, minigolf, plážový volejbal nebo můžete navštívit kurzy potápění. Když už budete v Medulinu, určitě nezapomeňte navštívit archeologické naleziště Vižula, kde se nacházejí pozůstatky římského obydlí a nádherné starobylé větrné mlýny. Nenechte si také ujít ani návštěvu města Umag, Rovinj, Poreče či antické Puly.

Vybavení:
Hotel Belvedere Park Plaza Medulin disponuje vstupní halou s recepcí, prostornou restaurací s výhledem na moře, lobby aperitiv barem, konferenční místností, výtahem, dvěma venkovními bazény, wellness centrem, fitness centrem a parkovištěm (omezená kapacita, nelze rezervovat předem), dobíjecí stanicí pro elektromobily, bankomatem, WiFi připojení je v hotelu zdarma. V hotelu se konají různé sportovní a zábavní programy jak pro děti, tak pro dospělé. Za poplatek trezor na recepci kadeřnický salón. 
 
Internet:
Wifi zdarma.
 
Zábava:
Animační programy pro dospělé i děti.
 
Sportovní nabídka:
Hosté hotelu Belvedere Park Plaza Medulin mají k dispozici víceúčelové sportovní centrum se 6 travnatými fotbalovými hřišti, tenisové kurty, hřištěm pro házenou, košíkovou, volejbal, plážový volejbal, atletickou dráhu, stolní tenis, posilovnu. V okolí se nacházejí cyklostezky a turistické stezky pro pěší.
 
Wellness-SPA:
Hotelové wellness a spa centrum nabízí celou řadu lázeňských procedur, masáže, manikúru, pedikúru aj.

Pro děti:
Pro děti ve věku 5-12 let je k dispozici dětský klub s bohatým programem.
 
Pláž:
Hotel Belvedere Park Plaza Medulin se nachází přímo u pláže. Na pláži je možné si zakoupit lehátka a slunečníky. Můžete zde navštívit i plážový bar Lungomare s WiFi připojením. Známá písečná pláž Bijeca se od hotelu nachází cca 500 m. Zde najdete lehátka se slunečníky (za poplatek), převlékací kabinky a bohaté sportovní vyžití. Můžete si zde zahrát fotbal, tenis, minigolf, plážový volejbal nebo můžete navštívit kurzy potápění.
 
Ubytování:
V hotelu Belvedere Park Plaza Medulin 427 pokojů různých kategorií. 
Dvoulůžkový pokoj Standard bez balkonu: Komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje bez balkonu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, francouzské okno, fénem, LCD SAT/TV, klimatizací, mini barem, trezorem a WiFi připojením. K dispozici pokoje orientovány na mořskou stranu (neznamená výhled na moře, možnost výběru při rezervaci).
Dvoulůžkový pokoj Superior s možností 1 přistýlky: Komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, LCD SAT/TV, klimatizací, mini barem, trezorem a WiFi připojením. Přistýlka je formou rozkládací pohovky/křesla. Pokoje mají k dispozici balkón a některé jsou orientovány na mořskou stranu (neznamená výhled na moře, možnost výběru při rezervaci). Dítě 0-2,99 let se službami v ceně, spí na lůžku s rodiči (případně na vyžádaní dětské postýlce zdarma).
Rodinný pokoj pro 4 osoby: Komfortně zařízené rodinné pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizaci, WiFi připojením, LCD SAT/TV, telefonem, trezorem a terasou nebo balkonem s posezením. Přistýlky jsou formou rozkládacího křesla a jsou vhodné jen pro 2 děti do 11,99 let. Pokoj se skládá z dvou místností, které nejsou odděleny dveřmi. K dispozici pokoje orientované na mořskou stranu (neznamená výhled na moře, možnost výběru při rezervaci).
Jednolůžkový pokoj je možný na vyžádání.
Family 4 23 m2 - pokoj s manželskou postelí (180x200 cm), 2 jednolůžkové rozkládací postele, sociální zařízení se sprchou, terasa s výhledem na zahradu
Superior 2+1 B 22 m2 - pokoj s manželskou postelí (180x200 cm), jednolůžková rozkládací postel, sociální zařízení se sprchou, balkon s výhledem na zahradu
Superior 2+1 MB 22 m2 - pokoj s manželskou postelí (180x200 cm), jednolůžková rozkládací postel, sociální zařízení se sprchou, balkon s výhledem na moře
Superior 2+1 MS 22 m2 - pokoj s manželskou postelí (180x200 cm), jednolůžková rozkládací postel, sociální zařízení se sprchou
Dvoulůžkové pokoj sglusee, sprcha/WC, LCD TV/sat, klimatizace, minibar, vysoušeč vlasů, sejf, Wi-Fi. strana park
Dvoulůžkové pokoje sgluse standard, sprcha/WC, LCD TV/sat, klimatizace, mořská stran, minibar, vysoušeč vlasů, sejf, Wi-Fi.
 
Stravování:
Polopenze (snídaně kontinentální bufet včetně nápojů, večeře fakultativně - mezinárodní bufet), nápoje u večeří nejsou zahrnuty v ceně. Pobyt začíná večeří a končí snídaní.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Termín Počet dní Doprava Strava zobrazit popisky
29. 05. - 01. 06. 2024 Last minute 4 dny vlastní polopenze
11 085 Kč 9 090 Kč -18% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Standard, mořská strana .. Celý popisek
Cena zahrnuje: ubytování/os., polopenzi/os., pobytovo.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba Standard, mořská strana

Ubytování: Pokoj 2+0 Standard, mořská strana

Možná obsazenost (lůžka + přistýlky): 2+0, 2+1, 2+2

Důležité informace

Check in od cca 14.00 hod., check out je nutné provést do 10.00 hod.
Pobytová taxa je zahrnuta v ceně pobytu
V případě, že si klienti zakoupí zájezd s autobusovou dopravou mají nárok na ubytování nejdříve až v čase check inu. Na konci pobytu musí pokoj opustit do doby check outu (časy uvedeny viz výše)
V případě autobusové dopravy je velmi brzký příjezd na místo a na cestu zpět je odjezd do ČR ve večerních hodinách
Poplatky za sportovní a volnočasové aktivity (s výjimkou animačních programů) dle ceníku hotelu nejsou zahrnuty v ceně
Domácí zvířata nejsou povolena
Možnost dětské postýlky (zdarma) - na vyžádání předem u CK
Dítě 0-2,99 let se službami v ceně, spí na lůžku s rodiči (případně na vyžádání v dětské postýlce zdarma)
Doprava vlastní nebo autobusová
Nástupní místa po celé ČR
Odjezd z ČR v odpoledních hodinách, příjezd v ranních hodinách
Návrat do ČR v dopoledních hodinách
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
Cestovní kancelář není pořadatelem animačních programů a nemůže garantovat rozsah, četnost, či kvalitu poskytovaných služeb. Animační programy standardně probíhají v cizím jazyce. Animační program mohou navštěvovat děti různých věkových kategorií, avšak u nízkého věku dětí může být vyžadován dozor blízké dospělé osoby.
V případě bezlepkové stravy není v možnostech hotelu vyvarovat se při přípravě bezlepkových pokrmů kontaminaci lepkem. Možnost bezlepkové stravy znamená ve většině hotelů poskytnutí bezlepkového pečiva, bezlepkových těstovin apod. Nelze očekávat totožnou nabídku pokrmů, jako pro osoby bez dietního omezení. Strava tak bývá jednotvárná po celou dobu pobytu. Stejně tak je omezena nabídka pokrmů u bezlaktózové, či vegetariánské stravy.
WiFi připojení - CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
Cena zahrnuje: ubytování/os., polopenzi/os., pobytovou taxu, povlečení a ručníky.
Cena nezahrnuje: masáže a procedúry ve wellness, poplatky za volnočasové a sportovní aktivity (mimo animační program), ostatní fakultativní služby.
Cestovní pojištění je u zájezdu formou příplatku a není zahrnuto v základní ceně ubytování.
29. 05. - 01. 06. 2024 Last minute 4 dny vlastní polopenze
8 547 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: rodinný pokoj per single person Pokoj:.. Celý popisek
Základní cena: rodinný pokoj per single person
Pokoj: rodinný pokoj, balkon, rodinný pokoj, strana park
29. 05. - 01. 06. 2024 Last minute 4 dny vlastní snídaně
7 453 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba na základním lůžku Pokoj: 2lůžko.. Celý popisek
Slevy pro děti: dítě do 3 let bez nároku na lůžko a s.. Celý popisek
Základní cena: Osoba na základním lůžku
Pokoj: 2lůžkový pokoj s 1 přist.
Slevy pro děti:
dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA (neplatí pro pokoje Family). SLEVY PRO POKOJ 2(+0): dítě do 12 let s 1 dospělým - sleva 30 %. SLEVY PRO POKOJ 2(+1): dítě od 3 do 12 let na přistýlce - sleva 50 %. Dítě do 12 let s 1 dospělým - sleva 30 %. Osoba od 12 let na přistýlce - sleva 25 %. SLEVY PRO POKOJ 2(+2): dítě do 12 let na přistýlce - sleva 50 %.

Cena zahrnuje:
ubytování a snídani/polopenzi na vybraný počet nocí, pobytovou taxu.Cena zahrnuje:
ubytování a snídani/polopenzi na vybraný počet nocí, pobytovou taxu.

Cena nezahrnuje:
MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu..
29. 05. - 01. 06. 2024 Last minute 4 dny vlastní polopenze
8 653 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba na základním lůžku Pokoj: 2lůžko.. Celý popisek
Slevy pro děti: dítě do 3 let bez nároku na lůžko a s.. Celý popisek
Základní cena: Osoba na základním lůžku
Pokoj: 2lůžkový pokoj s 1 přist.
Slevy pro děti:
dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA (neplatí pro pokoje Family). SLEVY PRO POKOJ 2(+0): dítě do 12 let s 1 dospělým - sleva 30 %. SLEVY PRO POKOJ 2(+1): dítě od 3 do 12 let na přistýlce - sleva 50 %. Dítě do 12 let s 1 dospělým - sleva 30 %. Osoba od 12 let na přistýlce - sleva 25 %. SLEVY PRO POKOJ 2(+2): dítě do 12 let na přistýlce - sleva 50 %.

Cena zahrnuje:
ubytování a snídani/polopenzi na vybraný počet nocí, pobytovou taxu.Cena zahrnuje:
ubytování a snídani/polopenzi na vybraný počet nocí, pobytovou taxu.

Cena nezahrnuje:
MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu..
29. 05. - 02. 06. 2024 Last minute 5 dní vlastní polopenze
14 865 Kč 12 190 Kč -18% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Standard, mořská strana .. Celý popisek
Cena zahrnuje: ubytování/os., polopenzi/os., pobytovo.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba Standard, mořská strana

Ubytování: Pokoj 2+0 Standard, mořská strana

Možná obsazenost (lůžka + přistýlky): 2+0, 2+1, 2+2

Důležité informace

Check in od cca 14.00 hod., check out je nutné provést do 10.00 hod.
Pobytová taxa je zahrnuta v ceně pobytu
V případě, že si klienti zakoupí zájezd s autobusovou dopravou mají nárok na ubytování nejdříve až v čase check inu. Na konci pobytu musí pokoj opustit do doby check outu (časy uvedeny viz výše)
V případě autobusové dopravy je velmi brzký příjezd na místo a na cestu zpět je odjezd do ČR ve večerních hodinách
Poplatky za sportovní a volnočasové aktivity (s výjimkou animačních programů) dle ceníku hotelu nejsou zahrnuty v ceně
Domácí zvířata nejsou povolena
Možnost dětské postýlky (zdarma) - na vyžádání předem u CK
Dítě 0-2,99 let se službami v ceně, spí na lůžku s rodiči (případně na vyžádání v dětské postýlce zdarma)
Doprava vlastní nebo autobusová
Nástupní místa po celé ČR
Odjezd z ČR v odpoledních hodinách, příjezd v ranních hodinách
Návrat do ČR v dopoledních hodinách
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
Cestovní kancelář není pořadatelem animačních programů a nemůže garantovat rozsah, četnost, či kvalitu poskytovaných služeb. Animační programy standardně probíhají v cizím jazyce. Animační program mohou navštěvovat děti různých věkových kategorií, avšak u nízkého věku dětí může být vyžadován dozor blízké dospělé osoby.
V případě bezlepkové stravy není v možnostech hotelu vyvarovat se při přípravě bezlepkových pokrmů kontaminaci lepkem. Možnost bezlepkové stravy znamená ve většině hotelů poskytnutí bezlepkového pečiva, bezlepkových těstovin apod. Nelze očekávat totožnou nabídku pokrmů, jako pro osoby bez dietního omezení. Strava tak bývá jednotvárná po celou dobu pobytu. Stejně tak je omezena nabídka pokrmů u bezlaktózové, či vegetariánské stravy.
WiFi připojení - CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
Cena zahrnuje: ubytování/os., polopenzi/os., pobytovou taxu, povlečení a ručníky.
Cena nezahrnuje: masáže a procedúry ve wellness, poplatky za volnočasové a sportovní aktivity (mimo animační program), ostatní fakultativní služby.
Cestovní pojištění je u zájezdu formou příplatku a není zahrnuto v základní ceně ubytování.
29. 05. - 02. 06. 2024 Last minute 5 dní vlastní polopenze
11 396 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: rodinný pokoj per single person Pokoj:.. Celý popisek
Základní cena: rodinný pokoj per single person
Pokoj: rodinný pokoj, balkon, rodinný pokoj, strana park
29. 05. - 03. 06. 2024 Last minute 6 dní vlastní snídaně
13 050 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou Superio.. Celý popisek
Základní cena: Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou Superior, balkon - 2 dospělí / cena za osobu
29. 05. - 03. 06. 2024 Last minute 6 dní vlastní polopenze
14 750 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou Superio.. Celý popisek
Základní cena: Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou Superior, balkon - 2 dospělí / cena za osobu
29. 05. - 03. 06. 2024 Last minute 6 dní vlastní polopenze
15 500 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dvoulůžkový pokoj Standard, mořská str.. Celý popisek
Základní cena: Dvoulůžkový pokoj Standard, mořská strana - 2 dospělí / cena za osobu
29. 05. - 03. 06. 2024 Last minute 6 dní vlastní snídaně
13 800 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dvoulůžkový pokoj Standard, mořská str.. Celý popisek
Základní cena: Dvoulůžkový pokoj Standard, mořská strana - 2 dospělí / cena za osobu
29. 05. - 03. 06. 2024 Last minute 6 dní vlastní polopenze
18 524 Kč 15 190 Kč -18% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Standard, mořská strana .. Celý popisek
Cena zahrnuje: ubytování/os., polopenzi/os., pobytovo.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba Standard, mořská strana

Ubytování: Pokoj 2+0 Standard, mořská strana

Možná obsazenost (lůžka + přistýlky): 2+0, 2+1, 2+2

Důležité informace

Check in od cca 14.00 hod., check out je nutné provést do 10.00 hod.
Pobytová taxa je zahrnuta v ceně pobytu
V případě, že si klienti zakoupí zájezd s autobusovou dopravou mají nárok na ubytování nejdříve až v čase check inu. Na konci pobytu musí pokoj opustit do doby check outu (časy uvedeny viz výše)
V případě autobusové dopravy je velmi brzký příjezd na místo a na cestu zpět je odjezd do ČR ve večerních hodinách
Poplatky za sportovní a volnočasové aktivity (s výjimkou animačních programů) dle ceníku hotelu nejsou zahrnuty v ceně
Domácí zvířata nejsou povolena
Možnost dětské postýlky (zdarma) - na vyžádání předem u CK
Dítě 0-2,99 let se službami v ceně, spí na lůžku s rodiči (případně na vyžádání v dětské postýlce zdarma)
Doprava vlastní nebo autobusová
Nástupní místa po celé ČR
Odjezd z ČR v odpoledních hodinách, příjezd v ranních hodinách
Návrat do ČR v dopoledních hodinách
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
Cestovní kancelář není pořadatelem animačních programů a nemůže garantovat rozsah, četnost, či kvalitu poskytovaných služeb. Animační programy standardně probíhají v cizím jazyce. Animační program mohou navštěvovat děti různých věkových kategorií, avšak u nízkého věku dětí může být vyžadován dozor blízké dospělé osoby.
V případě bezlepkové stravy není v možnostech hotelu vyvarovat se při přípravě bezlepkových pokrmů kontaminaci lepkem. Možnost bezlepkové stravy znamená ve většině hotelů poskytnutí bezlepkového pečiva, bezlepkových těstovin apod. Nelze očekávat totožnou nabídku pokrmů, jako pro osoby bez dietního omezení. Strava tak bývá jednotvárná po celou dobu pobytu. Stejně tak je omezena nabídka pokrmů u bezlaktózové, či vegetariánské stravy.
WiFi připojení - CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
Cena zahrnuje: ubytování/os., polopenzi/os., pobytovou taxu, povlečení a ručníky.
Cena nezahrnuje: masáže a procedúry ve wellness, poplatky za volnočasové a sportovní aktivity (mimo animační program), ostatní fakultativní služby.
Cestovní pojištění je u zájezdu formou příplatku a není zahrnuto v základní ceně ubytování.
29. 05. - 03. 06. 2024 Last minute 6 dní vlastní polopenze
14 245 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: rodinný pokoj per single person Pokoj:.. Celý popisek
Základní cena: rodinný pokoj per single person
Pokoj: rodinný pokoj, balkon, rodinný pokoj, strana park
29. 05. - 04. 06. 2024 Last minute 7 dní vlastní snídaně
15 655 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou Superio.. Celý popisek
Základní cena: Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou Superior, balkon - 2 dospělí / cena za osobu
29. 05. - 04. 06. 2024 Last minute 7 dní vlastní polopenze
17 695 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou Superio.. Celý popisek
Základní cena: Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou Superior, balkon - 2 dospělí / cena za osobu
29. 05. - 04. 06. 2024 Last minute 7 dní vlastní snídaně
16 555 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dvoulůžkový pokoj Standard, mořská str.. Celý popisek
Základní cena: Dvoulůžkový pokoj Standard, mořská strana - 2 dospělí / cena za osobu
29. 05. - 04. 06. 2024 Last minute 7 dní vlastní polopenze
18 595 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dvoulůžkový pokoj Standard, mořská str.. Celý popisek
Základní cena: Dvoulůžkový pokoj Standard, mořská strana - 2 dospělí / cena za osobu
29. 05. - 04. 06. 2024 Last minute 7 dní vlastní polopenze
22 304 Kč 18 290 Kč -18% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Standard, mořská strana .. Celý popisek
Cena zahrnuje: ubytování/os., polopenzi/os., pobytovo.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba Standard, mořská strana

Ubytování: Pokoj 2+0 Standard, mořská strana

Možná obsazenost (lůžka + přistýlky): 2+0, 2+1, 2+2

Důležité informace

Check in od cca 14.00 hod., check out je nutné provést do 10.00 hod.
Pobytová taxa je zahrnuta v ceně pobytu
V případě, že si klienti zakoupí zájezd s autobusovou dopravou mají nárok na ubytování nejdříve až v čase check inu. Na konci pobytu musí pokoj opustit do doby check outu (časy uvedeny viz výše)
V případě autobusové dopravy je velmi brzký příjezd na místo a na cestu zpět je odjezd do ČR ve večerních hodinách
Poplatky za sportovní a volnočasové aktivity (s výjimkou animačních programů) dle ceníku hotelu nejsou zahrnuty v ceně
Domácí zvířata nejsou povolena
Možnost dětské postýlky (zdarma) - na vyžádání předem u CK
Dítě 0-2,99 let se službami v ceně, spí na lůžku s rodiči (případně na vyžádání v dětské postýlce zdarma)
Doprava vlastní nebo autobusová
Nástupní místa po celé ČR
Odjezd z ČR v odpoledních hodinách, příjezd v ranních hodinách
Návrat do ČR v dopoledních hodinách
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
Cestovní kancelář není pořadatelem animačních programů a nemůže garantovat rozsah, četnost, či kvalitu poskytovaných služeb. Animační programy standardně probíhají v cizím jazyce. Animační program mohou navštěvovat děti různých věkových kategorií, avšak u nízkého věku dětí může být vyžadován dozor blízké dospělé osoby.
V případě bezlepkové stravy není v možnostech hotelu vyvarovat se při přípravě bezlepkových pokrmů kontaminaci lepkem. Možnost bezlepkové stravy znamená ve většině hotelů poskytnutí bezlepkového pečiva, bezlepkových těstovin apod. Nelze očekávat totožnou nabídku pokrmů, jako pro osoby bez dietního omezení. Strava tak bývá jednotvárná po celou dobu pobytu. Stejně tak je omezena nabídka pokrmů u bezlaktózové, či vegetariánské stravy.
WiFi připojení - CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
Cena zahrnuje: ubytování/os., polopenzi/os., pobytovou taxu, povlečení a ručníky.
Cena nezahrnuje: masáže a procedúry ve wellness, poplatky za volnočasové a sportovní aktivity (mimo animační program), ostatní fakultativní služby.
Cestovní pojištění je u zájezdu formou příplatku a není zahrnuto v základní ceně ubytování.
29. 05. - 04. 06. 2024 Last minute 7 dní vlastní polopenze
17 094 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: rodinný pokoj per single person Pokoj:.. Celý popisek
Základní cena: rodinný pokoj per single person
Pokoj: rodinný pokoj, balkon, rodinný pokoj, strana park
29. 05. - 04. 06. 2024 Last minute 7 dní vlastní snídaně
14 906 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba na základním lůžku Pokoj: 2lůžko.. Celý popisek
Slevy pro děti: dítě do 3 let bez nároku na lůžko a s.. Celý popisek
Základní cena: Osoba na základním lůžku
Pokoj: 2lůžkový pokoj s 1 přist.
Slevy pro děti:
dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA (neplatí pro pokoje Family). SLEVY PRO POKOJ 2(+0): dítě do 12 let s 1 dospělým - sleva 30 %. SLEVY PRO POKOJ 2(+1): dítě od 3 do 12 let na přistýlce - sleva 50 %. Dítě do 12 let s 1 dospělým - sleva 30 %. Osoba od 12 let na přistýlce - sleva 25 %. SLEVY PRO POKOJ 2(+2): dítě do 12 let na přistýlce - sleva 50 %.

Cena zahrnuje:
ubytování a snídani/polopenzi na vybraný počet nocí, pobytovou taxu.Cena zahrnuje:
ubytování a snídani/polopenzi na vybraný počet nocí, pobytovou taxu.

Cena nezahrnuje:
MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu..
29. 05. - 04. 06. 2024 Last minute 7 dní vlastní polopenze
17 306 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba na základním lůžku Pokoj: 2lůžko.. Celý popisek
Slevy pro děti: dítě do 3 let bez nároku na lůžko a s.. Celý popisek
Základní cena: Osoba na základním lůžku
Pokoj: 2lůžkový pokoj s 1 přist.
Slevy pro děti:
dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA (neplatí pro pokoje Family). SLEVY PRO POKOJ 2(+0): dítě do 12 let s 1 dospělým - sleva 30 %. SLEVY PRO POKOJ 2(+1): dítě od 3 do 12 let na přistýlce - sleva 50 %. Dítě do 12 let s 1 dospělým - sleva 30 %. Osoba od 12 let na přistýlce - sleva 25 %. SLEVY PRO POKOJ 2(+2): dítě do 12 let na přistýlce - sleva 50 %.

Cena zahrnuje:
ubytování a snídani/polopenzi na vybraný počet nocí, pobytovou taxu.Cena zahrnuje:
ubytování a snídani/polopenzi na vybraný počet nocí, pobytovou taxu.

Cena nezahrnuje:
MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu..
29. 05. - 05. 06. 2024 Last minute 8 dní vlastní snídaně
18 260 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou Superio.. Celý popisek
Základní cena: Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou Superior, balkon - 2 dospělí / cena za osobu
29. 05. - 05. 06. 2024 Last minute 8 dní vlastní polopenze
20 640 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou Superio.. Celý popisek
Základní cena: Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou Superior, balkon - 2 dospělí / cena za osobu
29. 05. - 05. 06. 2024 Last minute 8 dní vlastní snídaně
19 310 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dvoulůžkový pokoj Standard, mořská str.. Celý popisek
Základní cena: Dvoulůžkový pokoj Standard, mořská strana - 2 dospělí / cena za osobu
29. 05. - 05. 06. 2024 Last minute 8 dní vlastní polopenze
21 690 Kč Detaily

Pobytové

Základní cena: Dvoulůžkový pokoj Standard, mořská str.. Celý popisek
Základní cena: Dvoulůžkový pokoj Standard, mořská strana - 2 dospělí / cena za osobu
29. 05. - 05. 06. 2024 Last minute 8 dní vlastní polopenze
25 963 Kč 21 290 Kč -18% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Standard, mořská strana .. Celý popisek
Cena zahrnuje: ubytování/os., polopenzi/os., pobytovo.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba Standard, mořská strana

Ubytování: Pokoj 2+0 Standard, mořská strana

Možná obsazenost (lůžka + přistýlky): 2+0, 2+1, 2+2

Důležité informace

Check in od cca 14.00 hod., check out je nutné provést do 10.00 hod.
Pobytová taxa je zahrnuta v ceně pobytu
V případě, že si klienti zakoupí zájezd s autobusovou dopravou mají nárok na ubytování nejdříve až v čase check inu. Na konci pobytu musí pokoj opustit do doby check outu (časy uvedeny viz výše)
V případě autobusové dopravy je velmi brzký příjezd na místo a na cestu zpět je odjezd do ČR ve večerních hodinách
Poplatky za sportovní a volnočasové aktivity (s výjimkou animačních programů) dle ceníku hotelu nejsou zahrnuty v ceně
Domácí zvířata nejsou povolena
Možnost dětské postýlky (zdarma) - na vyžádání předem u CK
Dítě 0-2,99 let se službami v ceně, spí na lůžku s rodiči (případně na vyžádání v dětské postýlce zdarma)
Doprava vlastní nebo autobusová
Nástupní místa po celé ČR
Odjezd z ČR v odpoledních hodinách, příjezd v ranních hodinách
Návrat do ČR v dopoledních hodinách
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
Cestovní kancelář není pořadatelem animačních programů a nemůže garantovat rozsah, četnost, či kvalitu poskytovaných služeb. Animační programy standardně probíhají v cizím jazyce. Animační program mohou navštěvovat děti různých věkových kategorií, avšak u nízkého věku dětí může být vyžadován dozor blízké dospělé osoby.
V případě bezlepkové stravy není v možnostech hotelu vyvarovat se při přípravě bezlepkových pokrmů kontaminaci lepkem. Možnost bezlepkové stravy znamená ve většině hotelů poskytnutí bezlepkového pečiva, bezlepkových těstovin apod. Nelze očekávat totožnou nabídku pokrmů, jako pro osoby bez dietního omezení. Strava tak bývá jednotvárná po celou dobu pobytu. Stejně tak je omezena nabídka pokrmů u bezlaktózové, či vegetariánské stravy.
WiFi připojení - CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
Cena zahrnuje: ubytování/os., polopenzi/os., pobytovou taxu, povlečení a ručníky.
Cena nezahrnuje: masáže a procedúry ve wellness, poplatky za volnočasové a sportovní aktivity (mimo animační program), ostatní fakultativní služby.
Cestovní pojištění je u zájezdu formou příplatku a není zahrnuto v základní ceně ubytování.

Další používané názvy

 • Belvedere
 • Hotel Belvedere
 • Hotel BELVEDERE, Medulin
 • Hotel Park Plaza Belvedere
 • Hotel PARK PLAZA BELVEDERE MEDULIN
 • Hotel PARK PLAŽA BELVEDERE MEDULIN, Medulin
 • Medulin - Belvedere Park Plaza hotel - pokoje Standard
 • Medulin - Belvedere Park Plaza hotel - pokoje Superior
 • Park Plaza Belveder
 • Park Plaza Belvedere
 • PARK PLAZA BELVEDERE - Medulin
 • Park Plaza Belvedere Hotel
 • PARK PLAZA BELVEDERE MEDULIN

Hledání zájezdů

Země a destinace
Vyberte destinaci
Oblíbené země
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
 • +
Ostatní země
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +

Podrobné hledání Hledání dle mapy

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete abychom zavolali my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: LAST MINUTE Kamelya World Turecko