Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Penzion Sinfonietta Luhačovice studia a apartmány

Penzion Sinfonietta se nachází kousek od lázní Luhačovic kde si můžete užít lázeňským procedur. Luhačovice jsou obklopeny zelení a vy se tak můžute cítit jako, že jste v samám srdci přírody, kde čerpáte sílu přímo z pramenů. Penzion Sinfonietta má pro své klienty vlastní parkoviště.    Poloha: Lázně

Popis hotelu ?

tkjanacek.cz

Penzion Sinfonietta se nachází kousek od lázní Luhačovic kde si můžete užít lázeňským procedur. Luhačovice jsou obklopeny zelení a vy se tak můžute cítit jako, že jste v samám srdci přírody, kde čerpáte sílu přímo z pramenů. Penzion Sinfonietta má pro své klienty vlastní parkoviště. 
 
Poloha:
Lázně Luhačovice jsou obklopeny zelení - jste v samém srdci přírody, čerpáte sílu a zdraví přímo z pramenů, lázeňských procedur i z místa samotného. Penzion Sinfonietta se nachází v klidné části Luhačovic a přitom pouhé 3 minuty od samého centra lázní. Díky tomu máte na dosah kulturní, společenské ale i sportovní aktivity, které Vám v Luhačovice a jejich okolí mohou nabídnout. Příjemné rodinné prostředí penzionu dá odpočinout Vašemu tělu i mysli a umožní načerpat novou energii.
 
Vybavení:
Váš vůz si můžete zaparkovat přímo u penzionu Sinfonietta v zastřešeném, nebo na otevřeném parkovišti.  Pro Váš pobyt si můžete vybrat ze 4 apartmánů, 2 studií a jednoho soukromého pokoje.
 
Internet:
Wi-Fi připojení je k dispozici.
 
Sport a zábava:
V nejbližším okolí se nachází Sportovní centrum Radostova - sportovní centrum Radostova v Luhačovicích nabízí velké množství služeb za lidové ceny. Na své si přijde každý milovník sportu.
 
Wellness - SPA:
Penzion Sinfonietta se nachází kousek od lázní Luhačovic kde si můžete užít lázeňských procedur. 
 
Ubytování:
Dvojlůžkový apartmán s balkonem Katka Apartmán je ve třetím podlaží penzionu, z vlastního balkonu nabízí krásný výhled na luhačovické panorama. Apartmán disponuje samostatnou ložnicí, koupelnou se sprchovým koutem a WC, obývacím pokojem s kuchyňským koutem vybaveným varnou konvicí, kávovarem, lednicí, mikrovlnnou troubou a nádobím. Ke standardnímu vybavení apartmánu patří bezpečnostní trezor, televize, rádio a Wi-Fi připojení.
Dvojlůžkový apartmán s balkonem Zdenka Apartmán je ve druhém podlaží penzionu, z vlastního balkonu nabízí krásný výhled na luhačovické panorama. Apartmán disponuje samostatnou ložnicí, koupelnou se sprchovým koutem a WC, obývacím pokojem s kuchyňským koutem vybaveným varnou konvicí, kávovarem, lednicí, mikrovlnnou troubou a nádobím. Ke standardnímu vybavení apartmánu patří bezpečnostní trezor, televize, rádio a Wi-Fi připojení.
Dvojlůžkový apartmán s terasou Kamila Apartmán je v prvním podlaží penzionu s přímým vstupem na terasu s krásným výhledem na panorama Luhačovic. Apartmán disponuje samostatnou ložnicí, obývacím pokojem, jídelním a kuchyňským koutem, koupelnou s rohovou vanou a WC.
Dvojlůžkový pokoj Gabriela Pokoj pro 1-2 osoby s oddělenou koupelnou a WC. Pokoj vybavením odpovídá hotelovému pokoji, který je vybaven dvoulůžkovou postelí a psacím stolem. Ke standardnímu vybavení pokoje bezpečnostní trezor, televize, rádio a Wi-Fi připojení, lednice, kávovar.
Dvojlůžkový pokoj typu studio Anna Studio je ve třetím patře penzionu, z vlastního balkonu nabízí krásný výhled na panorama Luhačovic. Studio disponuje samostatným sociálním zařízením, kuchyňkou vybavenou varnou konvicí, lednicí, kávovarem, mikrovlnnou troubou a nádobím. Ke standardnímu vybavení studia bezpečnostní trezor, televize, rádio a Wi-Fi připojení.
Dvojlůžkový pokoj typu studio Marie Studio je ve druhém patře penzionu, z vlastního balkonu nabízí krásný výhled na panorama Luhačovic. Studio disponuje samostatným sociálním zařízením, kuchyňkou vybavenou varnou konvicí, lednicí, kávovarem, mikrovlnnou troubou a nádobím. Ke standardnímu vybavení studia bezpečnostní trezor, televize, rádio a Wi-Fi připojení.
Dvojlůžkový přízemní apartmán Šarka Apartmán je v přízemí penzionu. Díky své lehké dostupnosti je vhodný pro osoby se zhoršenou pohyblivostí. Apartmán disponuje samostatnou ložnicí, koupelnou se sprchovým koutem a WC, obývacím pokojem s kuchyňským koutem vybaveným varnou konvicí, lednicí, kávovarem, mikrovlnnou troubou, varnou deskou, el. troubou a nádobím.
 
Stravování:
Vlastní

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • PENZION SINFONIETTA

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám