Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Resort UKO Bedřichov hotel

Resort UKO je nevšední ubytovací zařízení pro dovolenou v netradičním stylu zasazen do krásné přírody Jizerských hor v centru Bedřichova. Specializuje se na jógu a wellness, avšak nezapomíná ani na nejmenší návštěvníky, pro které jsou vyčleněny jak prostory v bazénu, tak třeba při bowlingu. Aktivní

Pěšky na sjezdovku Dovolená se psem

Popis hotelu ?

uko.cz

Resort UKO je nevšední ubytovací zařízení pro dovolenou v netradičním stylu zasazen do krásné přírody Jizerských hor v centru Bedřichova. Specializuje se na jógu a wellness, avšak nezapomíná ani na nejmenší návštěvníky, pro které jsou vyčleněny jak prostory v bazénu, tak třeba při bowlingu. Aktivní klienti ocení možnosti výletů do okolí.
 
Poloha:  
Penzion UKO leží v centru Bedřichova v Jizerských horách, 7 km od Jablonce nad Nisou a 12 km od Liberce. Najdete ho u hlavní komunikace, která vede Bedřichovem, hned u křižovatky Josefův Důl, Hrabětice - Jablonec nad Nisou. Jen zhruba 250 m od hotelu je zastávka autobusu pro vaše individuální cesty po okolí.
 
Vybavení:
Areál se skládá ze 4 budov (cca 20-100 m vzdálených od sebe), které nejsou navzájem propojeny. V každé budově je hostům k dispozici společná vybavená kuchyňka, společenská místnost, lyžárna a úschova kol. Na stravu se dochází do hlavní budovy s restaurací, kde je i recepce. Budovy jsou plně nekuřácké a je nutné se při vstupu do budovy přezouvat.
Resort UKO disponuje také venkovním letním bazénem (6 x 3 x 1,2 m) a vnitřním relaxačním bazénem se slanou vodou (délka 7,5 m.).
Budovy jsou plně nekuřácké a je nutné se při vstupu do budovy přezouvat. Úschovna kol.
Hotel má k dispozici jak venkovní parkoviště zdarma, tak podzemní garáže (12 míst, za poplatek, nutná rezervace předem).
Jsou zde vítáni domácí mazlíčci, za pobyt se zvířetem se připlácí 200 Kč/den. 
Pro dokonalou relaxaci se zde nachází rekreační jezírko se pstruhy a uklidňujícím vodopádem, který stéká po kamenech. 
Celý areál Resortu UKO Bedřichov je osazen v prostorné zahradě, která je tvořena skalkami a terasami u jednotlivých domů. Terasy jsou vzájemně propojeny schody a cestami.
 
Internet:
Wi-Fi je k dispozici v celém areálu Resortu UKO včetně pokojů.
 
Zábava:
Volné chvíle můžete strávit odpočinkem ve wellness centru či při výuce jógy, aktivní klienti si přijdou na své při sportovních aktivitách či v okolí resortu, které vybízí k nesčetným procházkám.
 
Sportovní nabídka: 
2 sály na cvičení jógy, minigolf na střeše restaurace uprostřed zeleně (13 drah), bowling se 3 drahami (z nichž 1 je určena dětem). 
 
Wellness - SPA:
Hotel UKO Bedřichov disponuje vlastním Wellness centrem (vstup pro děti jen do 19:30 hod), kde naleznete: relaxační bazén (délka 7,5 m, teplota 28 st., slaná voda), vč. odděleného bazénku pro malé děti - brouzdaliště (2 x 3,2 m, hloubka 0,5 m a teplota vody je stejná jako ve velkém bazénu). V bazénku je slaná voda. Dále je zde whirlpool, sauny: finská, bylinná biosauna, solná lázeň,  ochlazovací bazén a vědro. Pro odpočinek slouží relax zóna.
Za poplatek můžete využít masáže či kosmetiku.
 
Pro děti:
Malé návštěvníky láká velké dětské hřiště "Hrad UKO" a trampolína - skluzavky, most, který spojuje horní a dolní terasu, lanový žebřík a lanový tunel, houpačky, hradní opevnění a domeček. Celý hrad je posazen ve velkém pískovišti s jemným pískem. Prostor spodní terasy s Hradem UKO je doplněn příjemným zahradním altánem pro odpočinek ve stínu pro rodiče.
V rámci bowlingu mají děti vyčleněnu vlastní dráhu.
Dětská postýlka: 100 Kč / den.
 
Pláž:
Pro svlažení v horkých dnech můžete navštívit letní koupaliště a plavecký městský bazén.
V dosahu 12 km láká na návštěvu AQUAPARK CENTRUM BABYLON Liberec s bazény a tobogány, unikátním adrenalinovým space-bowl pro odvážné, romantickými jeskyněmi, unikátními mořskými akvárii s mořskou faunou, whirlpooly (vířivky), vodotrysky a gejzíry, vodní a podvodní masáže, aquazorbing, relaxační zónou, bary pro občerstvení, v létě je otevřená rozlehlá terasa pro opalování s výhledem na horu Ještěd a Liberec.
 
Ubytování:
2 a 3lůžkové pokoje jsou vybaveny: Spr.+WC, SAT/TV, fén.
Pro rodiny s dětmi jsou v Resortu UKO velké mezonetové pokoje až pro 6 osob.
 
Stravování:
Polopenze. Možnost dokoupení obědů na místě.
 
Platební karty:
Resort UKO nepřijímá platební karty.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • RESORT UKO - Bedřichov

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám