Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Rehavital Jablonec nad Nisou hotel

Hotel Rehavital je vystavěn přímo v centru Jablonce nad Nisou, avšak v klidné lokalitě a je tak skvělým výchozím bodem pro poznání Jizerských hor. Je však vhodný i pro odpočinek pro svou velmi bohatou nabídku wellness služeb. Energii a atmosféru této lokality můžete načerpat již při hotelových

Dovolená se psem

Popis hotelu ?

www.rehavital.cz

Hotel Rehavital je vystavěn přímo v centru Jablonce nad Nisou, avšak v klidné lokalitě a je tak skvělým výchozím bodem pro poznání Jizerských hor. Je však vhodný i pro odpočinek pro svou velmi bohatou nabídku wellness služeb. Energii a atmosféru této lokality můžete načerpat již při hotelových snídaních, které mají vyhlášenou nabídku regionálních specialit. Vítaní jsou tu také vaši domácí mazlíčci.
 
Poloha:
Hotel Rehavital se nalézá přímo v centru Jablonce nad Nisou, ale zároveň na klidném místě.
Centrální autobusové nádraží je cca 700 m od hotelu, zastávka MHD jen 200 m , hlavní vlakové nádraží je zhruba 900 m od hotelu Rehavital. Místní doprava nemotorizované klienty doveze až přímo k lesu. 
 
Vybavení:
Hotel Rehavital disponuje celkovou kapacitou 27 pokojů. Má recepci s doplňkovým prodejem, lobby bar, snídaňovou restauraci, výtah, konferenční místnost, úschovna kol. Svůj vůz můžete zaparkovat před hotelem na vyhrazených místech místech zdarma.
Domácí mazlíčci jsou v Rehavitalu vítáni a jejich pobyt se nepřiplácí.
 
Internet:
Wi-Fi je k dispozici v celém hotelu Rehavital.
 
Zábava:
Nepřeberné množství zábavy naleznete v okolí. Přímo v Jablonci nad Nisou můžete navštívit Muzeum hraček, Zoo a botanickou zahradu či muzeum skla a bižuterie. V nedalekém Liberci dinopark či Centrum Babylon s aquapark, iQLandií a iQParkem, lze dojet na televizní vysílač Ještěd ve výšce 1 012 m - možnost zvýšení adrenalinu na koloběžkách z Ještědu až dolů do Liberce, bobová dráha, ve Vratislavicích nad Nisou stojí na návštěvu rodný dům Ferdinanda Porsche. Další tipy na výlety: hrady a zámky v okolí (Sychrov, Frýdlant, Grabštejn, Bezděz, Houska, Kost, Trosky aj., Kittelovo muzeum - Krásná - Pěnčín, Bozkovské dolomitové jeskyně, Ruční papírna Papyrea - Zdislava, Výletní areál Pěnčín - sklárna, kozí farma, korálková dílna, turistický vláček, sklárny a tvůrčí díly v rámci projektu Křišťálové údolí, Orloj v Kryšfotově údolí.
 
Sportovní nabídka:
Na hotelu Rehavital si můžete zahrát stolní fotbálek nebo šipky.
Nedaleko Jablonecké přehrady byla vybudována singltreková stezka, která je určena všem příznivcům cyklistiky - od rekreačních cykloturistů, přes rodiny s dětmi až po aktivní bikery.
Nejen cyklisté si mohou zkusit také tzn. Jizerskou magistrálu o délce 155 km. Na trasy existuje 20 nástupních míst, která byla vybrána podle dobré přístupnosti a možností parkování. Vzhledem k tomu, že velká část tras vede po upravených cestách, jsou vhodné nejen pro pěší turistiku, ale i pro cyklistiku, kolečkové brusle atd.
 
Wellness - SPA:
Vital SPA: finská sauna a vířivka, masáže (až 18 druhů, vč. párových masáží), různé procedury (např. oxygenoterapie, suchá uhličitá koupel aj.).
 
Pro děti:
Pro malé návštěvníky je v hotelu Rehavital dětský koutek.
Možnost rezervace dětské postýlky za poplatek 150Kč/den - platba na místě. 
 
Pláž:
Koupání se v letních měsících nabízí u přehradní nádrže Mšeno s travnatými plážemi, které je vzdáleno 1 km od hotelu Rehavital. Další možnost je v Jablonci nad Nisou (1,5 km), kde se nachází letní koupaliště a plavecký městský bazén.
Za návštěvu také stojí AQUAPARK CENTRUM BABYLON Liberec (vzdálenost cca 15 km), kde jsou bazény a tobogány, unikátní adrenalinový space-bowl pro odvážné, skluzavky, romantické jeskyně, unikátní mořská akvária s mořskou faunou, whirlpooly (vířivky), vodotrysky a gejzíry, vodní a podvodní masáže, aquazorbing, relaxační zóna, bary pro občerstvení či rozlehlá terasa pro opalování s výhledem na horu Ještěd a Liberec.
 
Ubytování:
2lůžkové pokoje, některé s možností přistýlky jsou vybaveny: Sprcha+WC, SAT/TV, telefon, minibar, fén, set na přípravu kávy a čaje. Neobsazené lůžko v pokoji hotel netoleruje.
 
Stravování:
Snídaně formou bufetu. Možnost objednání piknikového koše v hotelu. Na obědy a večeři si můžete vybrat z restaurací v okolí hotelu Rehavital.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • REHAVITAL - Jablonec nad Nisou

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám