Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Trapani House & Camp Růžová chata

Trapani House & Camp Růžová se nachází 600 m od centra obce Růžová, na okraji Národního parku Českého Švýcarskana, na klidném místě. Nabízí pohodlné ubytování v v šesti tématicky zaměřených pokojích nebo stanech, WiFi, parkování před domem a velkou zahradu s posezením a ohništěm. Poloha: Na kraji

Popis hotelu ?

www.trapanihouse.cz

Trapani House & Camp Růžová se nachází 600 m od centra obce Růžová, na okraji Národního parku Českého Švýcarskana, na klidném místě. Nabízí pohodlné ubytování v v šesti tématicky zaměřených pokojích nebo stanech, WiFi, parkování před domem a velkou zahradu s posezením a ohništěm.

Poloha:
Na kraji obce Růžová, bez sousedů, jediným sousedem vám bude ticho, krásná příroda a pohled na nekonečné množství hvězd. Trapani House & Camp Růžová leží na kraji Národního parku Českého Švýcarska, uprostřed CHKO Labské pískovce, na dosah všech turistických cílů.

Vybavení:
Velká zahrada, posezení, ohniště s grilem, houpací sítě, houpací lavice, posezení u jezírka. Parkování u ubytování Trapani House & Camp Růžová je samozřejmostí. V domě je možnost využít společnou lednici a mikrovlnku.

Internet:
Wifi

Sport a zábava:
V obci najdete bowling, dětské hřiště, fotbalové hřiště s umělým povrchem vhodné i pro tenis, volejbal, nohejbal nebo dětské hřiště. Dále je možné navštívit místní Mýdlárnu Rubens, která vyrábí mýdla vlastní rodinnou originální recepturou starou více jak sto let nebo také navšívit indiánskou vesničku Rosehill. Pro milovníky kol je zde nově vystaven pumtrack.

Ubytování:
Trapani House & Camp Růžová nabízí útulné ubytování v šesti tématicky zaměřených pokojích. Každý si najde svůj styl: romantický, chalupářský, dřevěný, moderní nebo mořský. Každý pokoj má vlastní koupelnu (WC a sprcha), k dispozici je  rychlovarná konvice a drobné nádobí.

Glamping není camping. Trapani House & Camp Růžová dále nabízí moderní kempování ve stanech Sahara. Uvnitř stanu najdete manželskou postel, posezení a komodu na uložení věcí. U domu jsou nově vystaveny stylové koupelny. Obě dvě koupelny jsou vybaveny velkým sprchovým koutem, WC a umyvadlem.

Stravování:
Bez stravy

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Trapani House & Camp

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám