Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Černá Hora - Sutomore - informace

Hledáte zájezd do Sutomoru? Toto půvabné černohorské letovisko se nachází na pobřeží Jaderského moře a nabízí krásné pláže, čisté moře a relaxační atmosféru. Zájezdy do Sutomoru vás zavedou do destinace, která je ideální pro klidnou plážovou dovolenou a odpočinek. Sutomore je malebné přímořské město nacházející se na jadranském pobřeží Černé Hory. Toto letovisko je známé svými písečnými plážemi... Celý popis

Hledáte zájezd do Sutomoru? Toto půvabné černohorské letovisko se nachází na pobřeží Jaderského moře a nabízí krásné pláže, čisté moře a relaxační atmosféru. Zájezdy do Sutomoru vás zavedou do destinace, která je ideální pro klidnou plážovou dovolenou a odpočinek.

Sutomore je malebné přímořské město nacházející se na jadranském pobřeží Černé Hory. Toto letovisko je známé svými písečnými plážemi, klidnou atmosférou a relaxačním prostředím, což ho činí ideálním místem pro dovolenou u moře. 

Pláže v Sutomoru jsou jednou z hlavních atrakcí tohoto letoviska. Sutomore nabízí krásné písečné pláže, které jsou ideální pro opalování, plavání a vodní sporty. Pláže jsou dobře udržované a nabízí pohodlí a relaxaci pro návštěvníky. Pláže, jako je Sutomore Beach a Crvena Plaza (Červená pláž), jsou vhodné pro rodiny a páry, kteří hledají klidnou dovolenou u moře.

Město Sutomore má také několik restaurací, kaváren a obchodů, kde si můžete pochutnat na místní kuchyni a ochutnat čerstvé mořské plody. Atmosféra v Sutomoru je klidná a přátelská, což přispívá k relaxačnímu dojmu.

Pro dobrodruhy a milovníky přírody nabízí okolí Sutomoru možnosti pro pěší túry, cykloturistiku a výlety. Můžete prozkoumat nedaleké hory, kopců a krásnou přírodu této oblasti. V blízkosti Sutomoru se také nacházejí historické památky, jako je pevnost Nehaj a starověké město Bar, které nabízejí fascinující pohled do minulosti.

Celkově vzato, Sutomore je místo, kde můžete uniknout od shonu a stresu moderního života a relaxovat u moře. Toto letovisko v Černé Hoře nabízí klidnou atmosféru, krásné pláže a možnost prozkoumat přírodu a historii této úchvatné oblasti. Je to ideální destinace pro ty, kteří hledají odpočinek a pohodu na pobřeží Jaderského moře.

Mapa Sutomore - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám