Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Černá Hora - Budva - informace

Hledáte zájezd do Budvy? Toto malebné středomořské letovisko se nachází v Černé Hoře a nabízí krásné pláže, historické památky a živý noční život. Zájezdy do Budvy vás zavedou do destinace, která spojuje plážový odpočinek s kulturními zážitky a zábavou. Budva je známá svými písečnými plážemi, jako je Slovenská pláž, které jsou ideální pro sluneční koupání a vodní sporty. Budva je jedním z... Celý popis

Hledáte zájezd do Budvy? Toto malebné středomořské letovisko se nachází v Černé Hoře a nabízí krásné pláže, historické památky a živý noční život. Zájezdy do Budvy vás zavedou do destinace, která spojuje plážový odpočinek s kulturními zážitky a zábavou. Budva je známá svými písečnými plážemi, jako je Slovenská pláž, které jsou ideální pro sluneční koupání a vodní sporty.

Budva je jedním z nejznámějších letovisek a turistických destinací v Černé Hoře, nacházející se na jadranském pobřeží. Toto nádherné město je známé svými krásnými plážemi, historickým centrem a bohatým nočním životem, což ho činí oblíbeným místem pro dovolenou a zábavu. 

Pláže v Budvě jsou jednou z hlavních atrakcí tohoto letoviska. Budva nabízí několik písečných a oblázkových pláží, které lákají návštěvníky k opalování, plavání a vodním sportům. Pláže jako Slovenska Plaza, Mogren a Becici jsou ideální pro relaxaci na slunci a koupání v teplém moři. Budva je také známá svými plážovými bary a restauracemi, kde si můžete vychutnat místní speciality a osvěžující koktejly.

Historické centrum Budvy, nazývané též Stari Grad, je malebné město obklopené starými hradbami a pevnostmi. Můžete procházet úzkými uličkami, obdivovat kamenné domy a navštívit historické památky, jako je Kostel svatého Jana a Kostel svaté Trojice. V historickém centru najdete také mnoho kaváren, restaurací a obchodů s místními suvenýry.

Budva je známá také svým živým nočním životem. Město nabízí mnoho nočních klubů, barů a diskoték, kde můžete tancovat a bavit se do ranních hodin. Budva je často označována za "černohorskou Ibizu" a přitahuje mladé návštěvníky, kteří hledají zábavu a hudbu.

Město Budva a jeho okolí nabízí také různé aktivity pro dobrodruhy, jako jsou výlety na horách, vodní sporty, šnorchlování, potápění a pěší túry. Okolní příroda je krásná a nabízí nádherné výhledy a příležitosti pro prozkoumávání.

Celkově vzato, Budva je živým letoviskem, které kombinuje krásné pláže, historii a zábavu. Toto město v Černé Hoře je ideální destinací pro ty, kteří hledají relaxaci na slunci, kulturní zážitky a noční zábavu, a nabízí nespočet možností pro zábavu a dobrodružství.

Mapa Budva - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám