Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Černá Hora - Bečiči - informace

Hledáte zájezd do Bečiči? Toto krásné středomořské letovisko se nachází v Černé Hoře a nabízí nádherné pláže, čisté moře a relaxační atmosféru. Zájezdy do Bečiči vás zavedou do destinace, která je ideální pro plážový odpočinek a vodní sporty. Bečiči je známé svými písečnými plážemi, které jsou ideální pro sluneční koupání a koupání v moři. Můžete si užít také šnorchlování, potápění a procházky... Celý popis

Hledáte zájezd do Bečiči? Toto krásné středomořské letovisko se nachází v Černé Hoře a nabízí nádherné pláže, čisté moře a relaxační atmosféru. Zájezdy do Bečiči vás zavedou do destinace, která je ideální pro plážový odpočinek a vodní sporty. Bečiči je známé svými písečnými plážemi, které jsou ideální pro sluneční koupání a koupání v moři. Můžete si užít také šnorchlování, potápění a procházky podél pobřeží. Město je také obklopeno krásnou přírodou, což znamená, že si můžete užít procházky v okolním kopcovitém terénu.

Bečići je krásná turistická destinace nacházející se na pobřeží Černé Hory, nedaleko od města Budva. Toto nádherné letovisko je známé svými písečnými plážemi, modrým mořem a luxusními rekreačními zařízeními, což ho činí jedním z nejoblíbenějších míst pro dovolenou v této části Jaderského moře.

Pláž Bečići je jednou z nejvýznamnějších atrakcí tohoto letoviska. Tato písečná pláž se táhne podél krásného zálivu a je ideálním místem pro slunění, koupání a vodní sporty. Modrá vlajka, kterou získala, značí čistotu a kvalitu vody. Na pláži najdete také různé plážové bary a restaurace, kde si můžete dopřát osvěžující nápoje a místní speciality.

Bečići je známé také svými luxusními hotely a resorty, které nabízejí komfortní ubytování, bazény, wellness centra a další rekreační vybavení. Mnoho z těchto zařízení má nádherné výhledy na moře a poskytuje prvotřídní pohostinnost.

Město Bečići a jeho okolí nabízejí také několik aktivit pro turisty. Můžete si půjčit vodní skútry, jet na vodní lyži, šnorchlovat nebo se vydat na procházky po krásném pobřeží. V okolí Bečići najdete také historické památky, jako je starověké město Budva, které nabízí fascinující pohled do minulosti této oblasti.

Bečići je ideálním místem pro dovolenou pro ty, kteří hledají kombinaci relaxace na pláži, luxusu a možnosti pro dobrodružství. Toto letovisko v Černé Hoře nabízí krásné přírodní scenérie a možnost prozkoumávat bohatou historii a kulturu této části Jaderského moře.

Mapa Bečiči - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám