Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Burundi - informace

Hledáte zájezd do tajemného Burundi? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů do Burundi vás zavedou do této malebné země v Africe, která je známá svou bohatou kulturou, krásnou přírodou a pohostinnými lidmi. Naše pečlivě plánované zájezdy vám přinesou nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou objevování. Burundi, nacházející se ve...

Informace o zemi Burundi

Hledáte zájezd do tajemného Burundi? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů do Burundi vás zavedou do této malebné země v Africe, která je známá svou bohatou kulturou, krásnou přírodou a pohostinnými lidmi. Naše pečlivě plánované zájezdy vám přinesou nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou objevování.

Burundi, nacházející se ve východní Africe, je zemí bohatou na krásné přírodní scenérie a pohostinnost svých obyvatel. Navzdory svým výzvám má Burundi mnoho nabídnout návštěvníkům, kteří touží po objevování jedinečných destinací.

Hlavním městem Burundi je Gitega, ale největším městem a ekonomickým centrem země je Bujumbura, nacházející se na břehu jezera Tanganika. Bujumbura nabízí nádherné výhledy na jezero, kde můžete relaxovat na pláži, provozovat vodní sporty nebo se vydat na plavbu lodí. Město je známé také pro své trhy, kde můžete nakoupit tradiční zboží, a pro své kavárny a restaurace, kde si můžete vychutnat místní kuchyni.

Burundi je známé svou překrásnou přírodou. Národní park Ruvubu nabízí nádherné výhledy na kaňony a jezera, a je domovem pro mnoho druhů zvířat, jako jsou sloni, buvoli, krokodýli a různé druhy ptáků. Národní park Kibira je hustě zalesněný a je ideálním místem pro pozorování primátů, jako jsou gorily a šimpanzi.

Kultura v Burundi je bohatá a pestrá. Místní obyvatelé jsou hrdí na svou tradiční hudbu, tanec a umění. V rámci tradic jsou bubny důležitou součástí místní hudby, a místní tance jsou často provázeny barevnými kostýmy a maskami.

Místní kuchyně v Burundi je založená na základních surovinách jako je rýže, banány, fazole, zelenina a ryby. Tradiční pokrmy jako je "isombe" (banánový houbičkový pokrm) a "umutsima" (kukuřičné kaše) jsou oblíbené mezi místními obyvateli.

Celkově lze říci, že Burundi nabízí návštěvníkům jedinečné zážitky z afrického venkova a přírody. Pro cestovatele, kteří hledají autentické zážitky a touží po objevování neobvyklých destinací, je Burundi fascinující destinací.

Burundi - informace o destinacích

Mapa Burundi - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám