Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Bulharsko - Zlaté Písky - informace

Hledáte zájezd do slavného letoviska Zlaté Písky v Bulharsku? Zlaté Písky, známé také jako Zlatni Piasaci, je jedním z nejpopulárnějších a nejživějších letovisek na bulharském pobřeží Černého moře. Toto krásné místo nabízí nádherné pláže, bohatou nabídku zábavy a mnoho aktivit pro návštěvníky. Zlaté Písky je známé svými rozlehlými písečnými plážemi, které jsou ideální pro sluneční koupání,... Celý popis

Hledáte zájezd do slavného letoviska Zlaté Písky v Bulharsku? Zlaté Písky, známé také jako Zlatni Piasaci, je jedním z nejpopulárnějších a nejživějších letovisek na bulharském pobřeží Černého moře. Toto krásné místo nabízí nádherné pláže, bohatou nabídku zábavy a mnoho aktivit pro návštěvníky. Zlaté Písky je známé svými rozlehlými písečnými plážemi, které jsou ideální pro sluneční koupání, vodní sporty a relaxaci.

Zlaté Písky jsou populárním letoviskem na severním pobřeží Bulharska, ležícím na Černém moři. Toto letovisko je známé svými písečnými plážemi, teplým mořem, bohatým nočním životem a různými možnostmi pro dovolenou.

Pláže v Zlatých Píscích jsou nádherné, s jemným zlatým pískem a teplým mořem. Tyto pláže jsou ideálním místem pro opalování, plavání, plážový volejbal a vodní sporty, jako je šnorchlování a potápění. Kromě toho je mnoho plážových barů a kaváren, kde si můžete odpočinout a ochutnat místní nápoje a jídla.

Město Zlaté Písky nabízí bohatý noční život s mnoha kluby, bary a restauracemi, kde se můžete bavit a tancovat až do pozdních nočních hodin. To činí toto letovisko atraktivním pro ty, kteří hledají zábavu a společenský život.

Pokud máte rádi přírodu, můžete se věnovat procházkám a objevování okolních hor a lesů. V blízkosti Zlatých Písků se nachází Národní park Zlaté Písky, což je krásná přírodní oblast s možnostmi pro turistiku a pozorování divokého života.

Pro rodiny s dětmi jsou zde také různé atrakce a zábavní parky, které nabízejí zábavu a adrenalinové zážitky.

Zlaté Písky jsou také známé svými wellness a lázeňskými centry, kde si můžete dopřát masáže a relaxaci.

Celkově lze říci, že Zlaté Písky jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají slunečnou dovolenou, pláže, zábavu a bohatý noční život. Toto letovisko nabízí širokou škálu zážitků a aktivit pro návštěvníky všech věkových kategorií.

 

Mapa Zlaté Písky - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám