Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Bulharsko - Sveti Vlas - informace

Hledáte zájezd do Sveti Vlas, malebného přímořského letoviska v Bulharsku? Sveti Vlas je známý svými nádhernými plážemi, moderními hotelovými komplexy a malebným přístavem. Toto letovisko je ideálním místem pro relaxační dovolenou u moře s moderním komfortem. Můžete také procházet moderním přístavem a obchody v centru města. Sveti Vlas nabízí mnoho restaurací, kaváren a možností ochutnat... Celý popis

Hledáte zájezd do Sveti Vlas, malebného přímořského letoviska v Bulharsku? Sveti Vlas je známý svými nádhernými plážemi, moderními hotelovými komplexy a malebným přístavem. Toto letovisko je ideálním místem pro relaxační dovolenou u moře s moderním komfortem. Můžete také procházet moderním přístavem a obchody v centru města. Sveti Vlas nabízí mnoho restaurací, kaváren a možností ochutnat tradiční bulharskou kuchyni i mezinárodní speciality.

Sveti Vlas je malebné mořské letovisko nacházející se na bulharském pobřeží Černého moře. Toto kouzelné místo je ideálním cílem pro turisty, kteří hledají kombinaci krásné přírody, historie a moderního komfortu.

Sveti Vlas je známý svými nádhernými plážemi, které jsou obklopeny křišťálově čistým mořem a mají písečný břeh. Tyto pláže jsou ideální pro milovníky slunění a vodních aktivit, jako je plavání, šnorchlování a vodní sporty. Mnoho pláží nabízí pohodlí lehátek a slunečníků pro pohodlný pobyt u moře.

Sveti Vlas má také bohatou historii a tradici. V okolí města najdete historické památky a starověké zříceniny, což je skvělá příležitost pro milovníky historie. V samotném městě můžete navštívit tradiční bulharské restaurace, kde si můžete vychutnat místní kuchyni a pokochat se autentickým kulturním prostředím.

Toto letovisko je také známé svými moderními hotely, lázeňskými zařízeními a wellness centry, což z něj činí ideální místo pro relaxaci a odpočinek. Návštěvníci mohou využít různé wellness procedury a masáže, aby se uvolnili a načerpali novou energii.

Sveti Vlas nabízí také mnoho možností pro zábavu a noční život. Místní bary a kluby často pořádají večírky a koncerty, což je skvělý způsob, jak zakončit den plný slunění a plážových radovánek.

Celkově lze říci, že Sveti Vlas je půvabné místo na pobřeží Černého moře, které spojuje krásu přírody, historii a moderní pohodlí. Toto letovisko je ideálním místem pro relaxaci, dovolenou u moře a objevování bohaté kulturní dědictví Bulharska.

Mapa Sveti Vlas - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám