Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Bulharsko - Sv. Konstantin - informace

Hledáte zájezd do Sveti Konstantin, malebného přímořského letoviska na bulharském Černomořském pobřeží? Sveti Konstantin, známý také jako Sv. Konstantin a Elena, je oblíbeným letoviskem, které nabízí nádherné písčité pláže, klidnou atmosféru a termální prameny. Toto místo je ideální pro relaxaci u moře a využití léčivých vlastností termálních pramenů. Můžete také navštívit termální lázeňská... Celý popis

Hledáte zájezd do Sveti Konstantin, malebného přímořského letoviska na bulharském Černomořském pobřeží? Sveti Konstantin, známý také jako Sv. Konstantin a Elena, je oblíbeným letoviskem, které nabízí nádherné písčité pláže, klidnou atmosféru a termální prameny. Toto místo je ideální pro relaxaci u moře a využití léčivých vlastností termálních pramenů. Můžete také navštívit termální lázeňská střediska a nechat se hýčkat různými wellness procedurami.

Sv. Konstantin (také známý jako Sv. Konstantin a Helena) je populárním bulharským letoviskem nacházejícím se na severovýchodním pobřeží Černého moře. Toto nádherné místo má co nabídnout návštěvníkům, kteří hledají kombinaci krásných pláží, historie a relaxace.

Jednou z hlavních atrakcí Sv. Konstantina jsou jeho písečné pláže, které jsou ideální pro milovníky slunění a vodních sportů. Město je obklopeno nádhernými pobřežními úseky s křišťálově čistou vodou Černého moře, což dělá z této oblasti oblíbené letní letovisko.

Sv. Konstantin má také bohatou historii. Město bylo pojmenováno po sv. Konstantinu Velikému, římském císaři, který hrál důležitou roli v historii křesťanství. Návštěvníci mohou navštívit starobylé kostely a kláštery, které tady najdete, a prozkoumat historické památky spojené s křesťanským dědictvím.

Kromě pláží a historických památek má Sv. Konstantin také mnoho wellness center a lázeňských zařízení. Tato oblast je známá svými léčivými prameny a léčivým bahenním koupelemi, což přitahuje návštěvníky hledající relaxaci a zdraví.

Město nabízí i širokou škálu restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat tradiční bulharskou kuchyni a místní speciality.

Celkově je Sv. Konstantin ideálním místem pro ty, kteří chtějí spojit dovolenou u moře s historií a zážitky v krásném přírodním prostředí. Toto letovisko vás přivítá svými plážemi, historií a relaxačními možnostmi, které zaručeně uspokojí turisty všech vkusů.

Mapa Sv. Konstantin - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám