Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Bulharsko - Slunečné pobřeží - informace

Hledáte zájezd do Slunečného pobřeží, populárního letoviska na bulharském Černomořském pobřeží? Slunečné pobřeží je známé svými krásnými písčitými plážemi, teplým mořem a bohatým nočním životem. Toto letovisko nabízí ideální podmínky pro dovolenou na pláži a zábavu, a to jak pro rodiny, tak pro mladé lidi hledající zábavu a aktivity. Slunečné pobřeží je jedním z nejznámějších a nejoblíbenějších... Celý popis

Hledáte zájezd do Slunečného pobřeží, populárního letoviska na bulharském Černomořském pobřeží? Slunečné pobřeží je známé svými krásnými písčitými plážemi, teplým mořem a bohatým nočním životem. Toto letovisko nabízí ideální podmínky pro dovolenou na pláži a zábavu, a to jak pro rodiny, tak pro mladé lidi hledající zábavu a aktivity.

Slunečné pobřeží je jedním z nejznámějších a nejoblíbenějších přímořských letovisek v Bulharsku. Nachází se na bulharském severovýchodním pobřeží Černého moře, nedaleko od města Burgas. Toto letovisko je známé svými krásnými plážemi, rozmanitými rekreačními možnostmi a živým nočním životem, což ho činí ideálním místem pro dovolenou pro turisty všech věkových skupin.

Slunečné pobřeží nabízí několik kilometrů písečných pláží, které jsou ideální pro koupání, opalování a různé vodní aktivity. Pláže jsou dobře vybaveny a nabízí slunečníky, lehátka a plážové bary.

Mimo pláže můžete v Slunečném pobřeží vyzkoušet různé rekreační aktivity, jako je golfové hřiště, vodní parky, jízda na koni, vodní sporty, cyklistika a mnoho dalších. Město má také moderní wellness centra a lázeňské procedury.

Slunečné pobřeží je známé svým živým nočním životem. Má mnoho barů, klubů a restaurací, kde můžete si užít večerní zábavu, koncerty a taneční party.

Mimo pláže a nočního života můžete také navštívit starobylé vesnice a historické památky v okolí Slunečného pobřeží. Města Nesebar a Sozopol jsou známá svými starověkými památkami a jsou v dosažitelné vzdálenosti.

Slunečné pobřeží je skvělým místem pro dovolenou, které kombinuje krásné pláže, rekreační aktivity, kulturu a živý noční život. Je ideálním místem pro dovolenou pro páry, rodiny a mladé lidi, kteří hledají různorodou a zábavnou dovolenou u moře.

Mapa Slunečné pobřeží - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám