Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Bulharsko - Primorsko / Kiten - informace

Hledáte zájezd do Primorska a Kitenu, dvou přímořských letovisek v Bulharsku? Primorsko je známé svými písčitými plážemi, bohatými možnostmi vodních sportů a živým nočním životem. Toto přímořské letovisko nabízí ideální podmínky pro dovolenou na pláži, a to zejména pro mladé lidi a ty, kteří hledají zábavu a aktivity. Kiten, na druhé straně, je menší a klidnější letovisko nedaleko Primorska.... Celý popis

Hledáte zájezd do Primorska a Kitenu, dvou přímořských letovisek v Bulharsku? Primorsko je známé svými písčitými plážemi, bohatými možnostmi vodních sportů a živým nočním životem. Toto přímořské letovisko nabízí ideální podmínky pro dovolenou na pláži, a to zejména pro mladé lidi a ty, kteří hledají zábavu a aktivity. Kiten, na druhé straně, je menší a klidnější letovisko nedaleko Primorska. Nabízí krásné pláže a relaxační atmosféru, což je ideální pro ty, kteří hledají klidnou a relaxační dovolenou u moře.

Primorsko a Kiten jsou dvě přímořská letoviska nacházející se na východním pobřeží Bulharska, na pobřeží Černého moře. Obě tato místa jsou oblíbenými cíli pro dovolenou u moře a nabízí návštěvníkům krásné pláže, historické památky a různé rekreační možnosti.

Primorsko je známé svými písečnými plážemi a čistým mořem. Pláže v Primorsku jsou ideální pro koupání, opalování a vodní sporty. Město je také oblíbeným místem pro mladé lidi a nabízí živou noční scénu s různými bary a kluby.

Mimo pláže nabízí Primorsko také možnosti pro vodní sporty, jako je potápění, windsurfing a plavání. V okolí města můžete navštívit přírodní rezervace a procházky v přírodě.

Kiten je menší letovisko nedaleko Primorska. Má klidnější atmosféru a je vhodným místem pro rodiny a ty, kteří hledají odpočinek. Kiten nabízí také krásné pláže a čisté moře, které jsou ideální pro koupání a relaxaci.

Mimo pláže nabízí Kiten také možnosti pro outdoorové aktivity, jako je cyklistika a turistika v okolní přírodě. Můžete také navštívit přístav a prozkoumat místní rybářskou kulturu.

Obě Primorsko a Kiten jsou vhodné pro dovolenou u moře a nabízí něco pro každého. Závisí to na vašich preferencích - zda hledáte živou atmosféru a noční život v Primorsku nebo klidnou dovolenou v přírodě v Kitenu.

Mapa Primorsko / Kiten - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám