Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Bulharsko - Nessebar / Ravda - informace

Hledáte zájezd do Nessebaru a Ravdy, dvou kouzelných přímořských destinací v Bulharsku? Nessebar je starobylé město, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Má úchvatné historické památky, úzké uličky a pohádkovou atmosféru. Naše zájezdy do Nessebaru zahrnují návštěvu těchto památek a možnost ochutnat tradiční bulharskou kuchyni v místních restauracích. Nessebar a Ravda jsou dvě... Celý popis

Hledáte zájezd do Nessebaru a Ravdy, dvou kouzelných přímořských destinací v Bulharsku? Nessebar je starobylé město, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Má úchvatné historické památky, úzké uličky a pohádkovou atmosféru. Naše zájezdy do Nessebaru zahrnují návštěvu těchto památek a možnost ochutnat tradiční bulharskou kuchyni v místních restauracích.

Nessebar a Ravda jsou dvě krásná přímořská letoviska nacházející se na bulharském pobřeží Černého moře. Oba tyto destinace jsou známé svými krásnými plážemi, historickými památkami a relaxační atmosférou. Jsou oblíbenými cíli pro turisty, kteří hledají kombinaci kultury, historie a dovolenou u moře.

Nessebar je historické město, které je zapsané na seznamu Světového dědictví UNESCO. Toto město je známé svými úzkými uličkami, starobylými kostely a historickými budovami. Nessebar má bohatou historii a bylo osídleno různými kulturami v průběhu staletí. Můžete navštívit různé památky, včetně baziliky svatého Sofronia, byzantských kostelů a starověkých hradních zdí. Mimo historii můžete si užít také pláže a možnosti koupání, protože Nessebar se nachází na poloostrově obklopeném mořem.

Ravda je malé letovisko, které se nachází nedaleko Nessebaru. Toto místo je známé svými písečnými plážemi a klidným prostředím. Ravda nabízí relaxaci u moře a možnost provozovat vodní sporty. Město má také několik restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat tradiční bulharskou kuchyni a mořské plody.

Obě tato místa jsou vhodná pro milovníky historie, kultury a pláží. Můžete strávit čas procházkami starobylými uličkami v Nessebaru a následně relaxovat na písečných plážích Ravdy. Je to ideální kombinace pro dovolenou, která nabízí zážitky pro každého.

Mapa Nessebar / Ravda - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám