Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Bulharsko - Lozenec - informace

Hledáte zájezd do Lozence, malebného přímořského letoviska v Bulharsku? Lozenec je známý svými krásnými plážemi a klidnou atmosférou, což ho činí ideálním místem pro ty, kteří touží po relaxační dovolené u moře. Naše zájezdy do Lozence zahrnují návštěvu písčitých pláží, kde si můžete užít slunce, osvěžující koupání a vodní sporty. Lozenec je také obklopen krásnou přírodou a má blízko k... Celý popis

Hledáte zájezd do Lozence, malebného přímořského letoviska v Bulharsku? Lozenec je známý svými krásnými plážemi a klidnou atmosférou, což ho činí ideálním místem pro ty, kteří touží po relaxační dovolené u moře. Naše zájezdy do Lozence zahrnují návštěvu písčitých pláží, kde si můžete užít slunce, osvěžující koupání a vodní sporty. Lozenec je také obklopen krásnou přírodou a má blízko k historickým památkám a zajímavostem.

Lozenec je krásné přímořské letovisko nacházející se na jižním pobřeží Bulharska na pobřeží Černého moře. Toto letovisko je známé svými krásnými plážemi, klidnou atmosférou a relaxačními možnostmi. Lozenec je oblíbeným cílem pro turisty, kteří hledají klidnou dovolenou u moře.

Pláže v okolí Lozenec jsou jednou z hlavních atrakcí tohoto letoviska. Můžete si užít koupání, opalování a vodní sporty na písečných plážích, které omývá Černé moře. Pláže jsou čisté a dobře udržované, což zaručuje příjemný odpočinek na pobřeží.

Lozenec je známý svým relaxačním prostředím a klidnou atmosférou. Město má několik wellness a lázeňských zařízení, kde si můžete dopřát masáže a další procedury pro zrelaxování těla a mysli.

Kulinářská scéna v Lozenci nabízí možnost ochutnat tradiční bulharskou kuchyni a také mezinárodní pokrmy. Restaurace a kavárny servírují různé speciality, včetně rybích pokrmů, grilovaného masa a čerstvých mořských plodů.

Mimo pláže a relaxaci můžete v Lozenci také provozovat outdoorové aktivity, jako je turistika, horská cyklistika a procházky v přírodě. Okolní příroda je krásná a nabízí možnost objevování přírodního bohatství.

Celkově lze říci, že Lozenec je klidným a krásným místem pro milovníky přírody a klidné dovolené u moře. Je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v krásném přírodním prostředí na bulharském pobřeží Černého moře.

Mapa Lozenec - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám