Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Bulharsko - Černomorec - informace

Hledáte zájezd do Černomorce, malebného přímořského města na bulharském pobřeží Černého moře, které je známé pro své pláže, historii a atmosféru rybářské vesnice? Naše nabídka zájezdů do Černomorce vám přináší příležitost prozkoumat toto krásné místo na černomořském pobřeží. Černomorec je ideálním místem pro letní dovolenou u moře. Máte zde k dispozici nádherné písečné pláže, azurové moře a... Celý popis

Hledáte zájezd do Černomorce, malebného přímořského města na bulharském pobřeží Černého moře, které je známé pro své pláže, historii a atmosféru rybářské vesnice? Naše nabídka zájezdů do Černomorce vám přináší příležitost prozkoumat toto krásné místo na černomořském pobřeží. Černomorec je ideálním místem pro letní dovolenou u moře. Máte zde k dispozici nádherné písečné pláže, azurové moře a možnost pro relaxaci a odpočinek.

Černomorec je malebné přímořské město nacházející se na východním pobřeží Bulharska, na břehu Černého moře. Toto město je známé svými krásnými plážemi, historickými památkami a relaxační atmosférou. Černomorec je oblíbeným letoviskem pro turisty, kteří hledají dovolenou u moře.

Pláže v okolí Černomorce jsou jednou z hlavních atrakcí tohoto letoviska. Můžete si užít koupání, opalování a vodní sporty na písečných plážích, které omývá Černé moře. Pláže jsou dobře udržované a čisté, což zaručuje příjemný odpočinek na pobřeží.

Město Černomorec má také zajímavou historii a kulturu. Můžete navštívit starobylé památky, jako jsou kostely a historické budovy. V městském centru najdete trhy, kde si můžete zakoupit místní suvenýry a tradiční bulharské výrobky.

Kulinářská scéna v Černomorci nabízí možnost ochutnat tradiční bulharskou kuchyni a také mořské plody. Restaurace a kavárny servírují různé speciality, včetně rybích pokrmů, grilovaného masa a čerstvých mořských plodů.

Mimo pláže a historii můžete také provozovat outdoorové aktivity, jako je turistika, horská cyklistika a procházky v přírodě. Okolní příroda je krásná a nabízí možnost objevování přírodního bohatství.

Celkově lze říci, že Černomorec je krásným letoviskem na pobřeží Černého moře v Bulharsku, které nabízí kombinaci pláží, historie a místní kultury. Je ideálním místem pro dovolenou u moře a klidný odpočinek od každodenního života.

Mapa Černomorec - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám