Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Bulharsko - Albena - informace

Hledáte zájezd do Albena, krásného letoviska na severním pobřeží Bulharska, které je známé svými písečnými plážemi, teplým mořem a různorodými rekreačními aktivitami? Naše nabídka zájezdů do Albena vám přináší příležitost prozkoumat toto oblíbené letovisko na Černém moři. Albena je ideálním místem pro letní dovolenou s rodinou, přáteli nebo partnerem. Máte zde k dispozici nádherné písečné pláže... Celý popis

Hledáte zájezd do Albena, krásného letoviska na severním pobřeží Bulharska, které je známé svými písečnými plážemi, teplým mořem a různorodými rekreačními aktivitami? Naše nabídka zájezdů do Albena vám přináší příležitost prozkoumat toto oblíbené letovisko na Černém moři. Albena je ideálním místem pro letní dovolenou s rodinou, přáteli nebo partnerem. Máte zde k dispozici nádherné písečné pláže, kde si můžete užít slunce a moře.

Albena je oblíbené přímořské letovisko nacházející se na severním pobřeží Bulharska, na pobřeží Černého moře. Toto letovisko je známé svými krásnými plážemi, moderními rekreačními zařízeními a bohatými možnostmi pro dovolenou u moře.

Pláže v Albena jsou jednou z hlavních atrakcí tohoto letoviska. Albena má několik kilometrů písečných pláží, které jsou vhodné pro koupání, opalování a vodní sporty. Pláže jsou dobře udržované a čisté, což je přitahuje mnoho turistů.

Albena je také známá svými moderními hotelovými komplexy, které nabízejí ubytování všech kategorií, od luxusních resortů po rodinné hotely. Tyto hotely poskytují širokou škálu služeb a rekreačních aktivit pro hosty.

Kromě pláží můžete v Albena také navštívit různé restaurace, kavárny a obchody. Letovisko nabízí různorodé gastronomické zážitky, kde můžete ochutnat tradiční bulharskou kuchyni i mezinárodní pokrmy.

Albena je vhodným místem pro rodiny s dětmi, díky různým rekreačním aktivitám a zábavě pro mladé návštěvníky. Mimo pláže můžete navštívit také aquapark a různé sportovní aktivity.

Celkově lze říci, že Albena je moderním letoviskem na černomořském pobřeží Bulharska, které nabízí kombinaci relaxace na pláži, moderních rekreačních zařízení a zábavy. Je ideálním místem pro dovolenou u moře a odpočinek od každodenního života.

Mapa Albena - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám