Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Britské panenské ostrovy - informace

Hledáte zájezd na exotické Britské panenské ostrovy? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů na Britské panenské ostrovy vás zavedou do této malebné karibské destinace, která je známá svými bílými písčitými plážemi, tyrkysovým mořem a krásnými koralovými útesy. Naše pečlivě plánované zájezdy vám přinesou nezapomenutelné zážitky a...

Informace o zemi Britské panenské ostrovy

Hledáte zájezd na exotické Britské panenské ostrovy? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů na Britské panenské ostrovy vás zavedou do této malebné karibské destinace, která je známá svými bílými písčitými plážemi, tyrkysovým mořem a krásnými koralovými útesy. Naše pečlivě plánované zájezdy vám přinesou nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou relaxace a dobrodružství.

Britské panenské ostrovy, někdy nazývané také Panenské ostrovy, jsou krásným souostrovím ve východním Karibiku, které je územím zámořského společenství Spojeného království. Tato země se skládá z několika hlavních ostrovů a řady menších ostrůvků, které nabízí rozmanité zážitky pro návštěvníky.

Hlavním ostrovem Britských panenských ostrovů je Tortola, který je známý svými krásnými plážemi, horskými hřebeny a přístavními městy. Města Road Town a West End nabízejí pestrý mix tradiční karibské atmosféry a moderního komfortu, a jsou skvělým místem k nákupům, objevování místní kultury a ochutnávání karibské kuchyně.

Během návštěvy Britských panenských ostrovů si můžete vychutnat nádherné pláže s bílým pískem a azurovým mořem, jako je Cane Garden Bay na ostrově Tortola nebo Smuggler's Cove na ostrově Jost Van Dyke. Tyto pláže jsou ideální pro opalování, šnorchlování a vodní sporty.

Britské panenské ostrovy jsou také rájem pro potápěče. Voda je zde křišťálově čistá a podmořský život je bohatý. Můžete objevovat korálové útesy, potápět se k vrakům lodí a pozorovat různé druhy ryb a mořských tvorů.

Mezi další zajímavosti patří návštěva botanických zahrad, jako je J.R. O'Neal Botanic Gardens, kde můžete obdivovat místní flóru a faunu, nebo procházky v přírodě na ostrově Virgin Gorda, který je známý skalní formací The Baths.

Kultura na Britských panenských ostrovech je ovlivněna karibskými, africkými a evropskými tradicemi. Místní festivaly, tradiční hudba a tance jsou neodmyslitelnou součástí života na ostrovech.

Celkově lze říci, že Britské panenské ostrovy jsou ideálním místem pro odpočinek, dobrodružství a prozkoumávání krás Karibiku. Jejich exotická krása a pohostinnost místních obyvatel vytvářejí nezapomenutelné cestovatelské zážitky.

Britské panenské ostrovy - informace o destinacích

Mapa Britské panenské ostrovy - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám