Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Vila Gale Cumbuco hotel

Poloha Hotel Vila Gale Cumbuco patří ke známému portugalskému hotelovému řetězci Vila Gale. Je objektem ležícím u pláže Cumbuco mezi dunami Costa dos Ventos. Cumbuco se může pochlubit fantastickými podmínkami pro kitesurfing a windsurfing s mírnými teplotami vzduchu a oceánu a silnými a stálými

Přímo u pláže

Popis hotelu ?

www.vilagale.com

Vila Gale Cumbuco je naprosto ideálně situovaný hotel u široké písešné pláže, kde najdete centru motorizovaných i nemotorizovaných sportů. Výhodný program All Inclusive a prostorné pokoje garantují komfortní pobyt. Transfer z nejbližšího letiště trvá pouhou hodinu. Připojení k Wi-Fi je pro dvě zařízení zdarma.
 
Poloha:
Hotel Vila Gale Cumbuco patří ke známému portugalskému hotelovému řetězci Vila Gale. Je objektem ležícím u pláže Cumbuco mezi dunami Costa dos Ventos. Cumbuco se může pochlubit fantastickými podmínkami pro kitesurfing a windsurfing s mírnými teplotami vzduchu a oceánu a silnými a stálými jihovýchodními větry od července do ledna. Hotel se nachází cca 35 km od letiště Fortaleza. Transfer z letiště trvá cca jednu hodinu.
 
Vybavení:
Recepce 24h, lobby, 4 restaurace, 3 bary, venkovní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu a plážové osušky - zdarma, mini hřiště pro děti, parkoviště. Hotel se skládá z hlavní budovy, kde jsou umístěny naše pokoje a jednopatrových domků umístěných v areálu komplexu. Za poplatek: prádelna, obchod.
 
Internet:
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma (pro dvě zařízení na pokoj).
 
Sport a zábava:
Dětské hřiště, TV místnost, víceúčelové sportovní hřiště, tenisový kurt, fitness centrum. NEP - mezinárodní animační klub pro děti. Za poplatek: potápěčské centrum, herna, salon krásy. Hotel má také wellness (za poplatek) s vybavením jako: venkovní bazén, sauna, turecké lázně, jóga, masáže.
 
Pláž:
Přímo u hotelu Vila Gale Cumbuco se nachází široká písečná pláž Cumbuco s pozvolným sestupem do oceánu. 
 
Stravování:
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Nealkoholické nápoje (voda, nápoje, nealkoholické koktejly) a místní alkoholické nápoje (pivo, vybrané koktejly, caipirinha, caipirosca, místní whisky).

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Vila Gale Cumbuco

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám