Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Bermudy - informace

Hledáte zájezd na malebné Bermudy? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů na Bermudy jsou skvělým způsobem, jak objevit tuto nádhernou atlantickou destinaci. Naše zájezdy na Bermudy jsou pečlivě plánované, aby vám přinesly nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou radosti. Nabízíme širokou škálu zájezdů na Bermudy, které splní vaše...

Informace o zemi Bermudy

Hledáte zájezd na malebné Bermudy? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů na Bermudy jsou skvělým způsobem, jak objevit tuto nádhernou atlantickou destinaci. Naše zájezdy na Bermudy jsou pečlivě plánované, aby vám přinesly nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou radosti. Nabízíme širokou škálu zájezdů na Bermudy, které splní vaše očekávání a představy o dokonalé dovolené.

Bermudy, malý ostrovní ráj v Atlantském oceánu, jsou jednou z nejexkluzivnějších destinací na světě. Tato britská zámořská území, ležící severně od Karibiku, nabízí návštěvníkům jedinečnou směsici nádherných pláží, teplého podnebí, historických památek a luxusních letovisek.

Největším lákadlem Bermud je samozřejmě jeho fantastické pobřeží. Bílé písečné pláže, které se zdají být téměř ireálné, se táhnou podél jasného azurového moře, což vytváří dokonalé místo pro odpočinek a relaxaci. Šnorchlování a potápění jsou velmi populární díky úžasným korálovým útesům a mořskému životu v okolních vodách.

Bermudy jsou také známé svými historickými památkami. St. George, první město na Bermudách a zároveň zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO, je plné křivolakých uliček, historických domů a muzeí. Krásné katedrály, jako je St. Peter's Church, představují architektonické poklady.

Pro milovníky přírody nabízí Bermudy několik národních parků a rezervací. Spittal Pond Nature Reserve je domovem mnoha druhů ptáků a zvířat, a poskytuje nádherné procházky kolem jezera. Horské túry jsou také oblíbenou aktivitou díky malebným cestám a nádherným výhledům na oceán.

Kromě přírody a historie mají Bermudy také bohatou kulinářskou scénu. Můžete ochutnat čerstvé mořské plody, jako jsou humři, mušle a ryby, spolu s tradičními pokrmy, jako je "fish chowder" (rybí polévka) a "Bermuda fish sandwich" (rybí sendvič). Nezapomeňte ochutnat také nápoj jménem "Dark 'n Stormy", který je oblíbeným koktejlem na ostrovech.

Celkově lze říci, že Bermudy jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají luxusní dovolenou v nádherném tropickém prostředí. S jejich krásnými plážemi, kulturou, historií a exkluzivními resorty jsou Bermudy dokonalou destinací pro odpočinek a prozkoumání přírodních a kulturních krás.

Bermudy - informace o destinacích

Mapa Bermudy - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám