Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Belize - informace

  Hledáte zájezd do exotického Belize? Naše zájezdy do Belize vám přinášejí jedinečnou možnost objevit tuto úchvatnou zemi Střední Ameriky. Naše zájezdy do Belize jsou plné dobrodružství a přírodní krásy, které vám umožní prozkoumat bohatou biodiverzitu a nádherné pláže této země. Zájezdy do Belize vám přinesou nezapomenutelné zážitky a...

Informace o zemi Belize

 

Hledáte zájezd do exotického Belize? Naše zájezdy do Belize vám přinášejí jedinečnou možnost objevit tuto úchvatnou zemi Střední Ameriky. Naše zájezdy do Belize jsou plné dobrodružství a přírodní krásy, které vám umožní prozkoumat bohatou biodiverzitu a nádherné pláže této země. Zájezdy do Belize vám přinesou nezapomenutelné zážitky a dovolenou, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat.

Belize je fascinující středoamerickou zemí, která se nachází na východním pobřeží Střední Ameriky, sousedící s Mexikem na severu, Guatemalou na západě a Karibikem na východě. Belize je známý svou rozmanitou přírodou, krásnými plážemi, křišťálově čistými vodami a jedinečným kulturním směsí.

Hlavním městem Belize je Belmopan, ale největším městem a hlavním turistickým centrem je Belize City. Tato země nabízí návštěvníkům neuvěřitelné příležitosti pro dobrodružství a objevování. Belize je známý svými národními parky a rezervacemi, včetně výjimečného Belize Barrier Reef, což je největší bariérový útes v západní polokouli a skvělé místo pro potápění a šnorchlování. Toto místo je domovem mnoha druhů tropických ryb a korálů.

Jinými zajímavými místy k návštěvě jsou národní parky jako Great Blue Hole, Mayan Mountains a Cockscomb Basin Wildlife Sanctuary, který je domovem jaguárů a další divoké zvěři. Belize je také známý pro svou bohatou mayanskou historii a archeologické památky, jako je Caracol, Xunantunich a Altun Ha.

Kromě přírodního a historického bohatství můžete v Belize ochutnat místní kulinářské speciality, včetně rybích pokrmů, plátů z rýže a fazolí a tropického ovoce. Belize je také místem, kde se setkávají různé kultury, včetně kreolské, garifunské, mayanské a mnoha dalších, což přináší do země bohatství tradičních tanců, hudby a festivalů.

Pokud hledáte dobrodružství v přírodě, fascinující kulturní zážitky a relaxaci na nádherných plážích, Belize je zemí, která vám poskytne vše, co si můžete přát při cestování.

Mapa Belize - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám