Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Bahrajn - informace

Hledáte zájezd do moderního a exotického Bahrajnu? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů do Bahrajnu jsou skvělým způsobem, jak objevit tuto fascinující destinaci. Naše zájezdy do Bahrajnu jsou pečlivě plánované, aby vám přinesly nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou radosti. Nabízíme širokou škálu zájezdů do Bahrajnu, které splní...

Informace o zemi Bahrajn

Hledáte zájezd do moderního a exotického Bahrajnu? Pak jste na správném místě! Naše nabídky zájezdů do Bahrajnu jsou skvělým způsobem, jak objevit tuto fascinující destinaci. Naše zájezdy do Bahrajnu jsou pečlivě plánované, aby vám přinesly nezapomenutelné zážitky a dovolenou plnou radosti. Nabízíme širokou škálu zájezdů do Bahrajnu, které splní vaše očekávání a představy o dokonalé dovolené.

Bahrain, oficiálně Království Bahrajn, je ostrovní stát nacházející se v Perském zálivu na pobřeží Arabského poloostrova. S rozlohou pouze 765 čtverečních kilometrů je to jedno z nejmenších arabských národů, ale jeho historie a kulturní bohatství jsou ohromující.

Bahrajn je známý svými mimořádnými kulturními památkami a bohatou historií, která sahá až do starověku. Ostrov je domovem k mnoha archeologickým nalezištím, jako je Qal'at al-Bahrain, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Tato starobylá pevnost byla místem osídlení už v 3. tisíciletí před naším letopočtem a poskytuje návštěvníkům fascinující pohled do minulosti.

Bahrain je také znám svými luxusními letovisky a krásnými plážemi, což z něj činí oblíbenou destinaci pro turisty hledající odpočinek a relaxaci. Díky své poloze v Perském zálivu je zde také bohatý podmořský život, což přitahuje potápěče z celého světa.

Není možné mluvit o Bahrainu bez zmínky o jeho bohaté kulinařské scéně. Tradiční bahráinská kuchyně nabízí širokou škálu chutí a vůní, které uspokojí i ty nejnáročnější chuťové buňky. Místní speciality zahrnují ryby a mořské plody, stejně jako kořeněné masové pokrmy a sladké dezerty.

Kromě toho má Bahrain také moderní a rozkvétající hospodářství. Město Manáma, hlavní město Bahrajnu, je známé svými mrakodrapy, nákupními centry a luxusními hotely. Je to místo, kde se snoubí tradiční arabská kultura s moderním životním stylem.

Pro turisty je v Bahrajnu mnoho aktivit a atrakcí. Můžete navštívit muzea, umělecké galerie a tradiční trhy, kde si můžete zakoupit autentické suvenýry. Pro dobrodružné duše jsou k dispozici různé sportovní aktivity, jako je windsurfing, potápění nebo dokonce jízda na velbloudech v poušti.

Ačkoliv je Bahrajn malý co do rozlohy, nabízí nesmírně bohatou a pestrou paletu zážitků pro návštěvníky. Jeho pohostinní obyvatelé, bohatá historie, kouzlo starověku a moderní elegance dělají z Bahrajnu jedinečnou a nezapomenutelnou destinaci pro každého turistu.

Bahrajn - informace o destinacích

Mapa Bahrajn - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám