Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Argentina - Brazílie (od tanga k sambě) hotel

Argentina - Brazílie (od tanga k sambě) Nejlepší steak, nejkrásnější město světa, nejscéničtější vodopády světa.... a ještě víc v jedné cestě.    Program zájezdu: 1. den ODLET Z PRAHY Odlet z Prahy do Buenos Aires. 2. den PŘÍLET DO BUENOS AIRES - BUENOS AIRES Přílet do Buenos Aires, transfer do

Popis hotelu ?

Argentina - Brazílie (od tanga k sambě)
Nejlepší steak, nejkrásnější město světa, nejscéničtější vodopády světa.... a ještě víc v jedné cestě. 
 
Program zájezdu:
1. den
ODLET Z PRAHY
Odlet z Prahy do Buenos Aires.
2. den
PŘÍLET DO BUENOS AIRES - BUENOS AIRES
Přílet do Buenos Aires, transfer do hotelu, ubytování. Prohlídka města - projížďka čtvrtí Palermo se zahraničními ambasádami a nejluxusnějšími domy ve městě. Zastávka v parku 3 de Febrero s jezírky a růžovou zahradou. Prohlídka aristokratické čtvrti Recoleta s jedním z největších hřbitovů v jižní Americe. Návštěva hrobky světoznámé argentinské osobnosti - Evity. Zastávka u nejznámějšího argentinského fotbalového stadionu La Bombonera patřícího klubu Boca Juniors, kde začínal i Maradona. Prohlídka pestrobarevné čtvrti La Boca s ukázkami argentinského tanga přímo v uličkách. Zastávka ve čtvrti San Telmo s návštěvou cukrárny s místní specialitou - Dulce de Leche. Večer možnost ochutnat pravý argentinský steak se sklenkou červeného vína. Nocleh v Buenos Aires.
3. den
BUENOS AIRES - PAMPY
Ráno po snídani odjezd do pampy, které jsou díky svému podnebí považovány za nejúrodnější prérie na světě. Návštěva typické zemědělské usedlosti - Estancia, seznámení se životem honáků dobytka - gaučů - a jejich folklórem. Jen pár kilometrů od rušného hlavního města si budete moci vychutnat v klidu přírody oběd s grilováním a jistě také ochutnáte některá z exkluzivních argentinských vín. Odpoledne návštěva bývalého přístavu přestavěného na moderní čtvrt Puerto Madero s mnoha restauracemi a novými výškovými domy. Procházka kolem chráněné rezervace Costanera Sur s množstvím vodního ptactva a papoušků. Večeŕ návštěva představení tanga s večeří a ochutnávkou skvělého argentinského vína. Nocleh v Buenos Aires.
4. den
BUENOS AIRES - TIGRE
Ranní výlet do delty řeky Paraná, která se nachází jen několik kilometrů od metropole Buenos Aires. Díky tomu je toto místo oblíbeným místem pro trávení víkendů místních obyvatel. Zastávka u bývalého klubu Tigre  s kasínem, kde v současnosti sídlí muzeum umění městečka Tigre. Plavba lodí po ramenech delty Paraná. Pestré chatky různých stylů jsou rozesety po okolí. Poté zastávka u novogotické katedrály z 19.st. na předměstí San Isidro. Návrat zpět do Buenos Aires, prohlídka hlavního náměstí Plaza de Mayo s prezidentským palácem Casa Rosada. Návštěva baziliky sv. Františka  a Metropolitní katedrály. Projížďka autobusem po Avenida 9 de Julio kolem obelisku nezávislosti, parlamentu a divadla Colón. Nocleh v Buenos Aires.
5. den
PŘELET DO FOZ DU IGUAZU
Brzy ráno odjezd na letiště  a přelet do Foz du Iguazu.  Odpoledne krátká  prohlídka města. 
6. den
VODOPÁDY IGUAZU Z ARGENTINSKÉ STRANY
Prohlídka vodopádů Iguacu z argentinské strany. Cesta vláčkem k největšímu vodopádu Iguacu - k ,,Ďáblovu chřtánu", kde se do hlubin valí ohromná masa vody. Pod baldachýnem vodní tříště si můžete vychutnat a zachytit dechberoucí kouzlo tohoto přírodního zázraku. Procházka pokračuje k dalším vyhlídkám, odkud si můžete prohlédnout vodopády ze spodní i horní části. Půvabná duha klenoucí se nad vodopády jen umocní jejich kouzlo. Po pozdním obědě návrat zpět na brazilskou stranu.
7. den
VODOPÁDY IGUAZU Z BRAZILSKÉ STRANY
Prohlídka vodopádů Iguacu z argentinské strany. Cesta vláčkem k největšímu vodopádu Iguacu - k ,,Ďáblovu chřtánu", kde se do hlubin valí ohromná masa vody. Pod baldachýnem vodní tříště si můžete vychutnat a zachytit dechberoucí kouzlo tohoto přírodního zázraku. Procházka pokračuje k dalším vyhlídkám, odkud si můžete prohlédnout vodopády ze spodní i horní části. Půvabná duha klenoucí se nad vodopády jen umocní jejich kouzlo. Po pozdním obědě návrat zpět na brazilskou stranu.
8. den
PŘELET DO RIO DE JANEIRA
Ráno přelet do Ria de Janeira a odpoledne krátká prohlídka města. 
9. den
RIO DE JANEIRO
Dnes Váš čeká setkání s novodobým divem světa - se sochou Ježíše, který se tyčí nad jedním z nejkrásnějších měst světa. Projedete kolem jezera Rodrigo de Freitas přijedete na úpatí hory Corcovado, odkud pojedete pohodlnou pozemní lanovkou tropickým pralesem Tijuca až těsně pod vrchol Corcovada. Po absolvování závěrečných schodů k soše Krista Vykupitele (Cristo Redentor) se Vám naskytne fantastický pohled na Rio de Janeiro. Odpoledne prohlídka historického centra Ria. Návštěva náměstí Alagoas, na kterém se nachází sídlo magistrátu města Ria, Městské divadlo, Národní galerie a Národní knihovna. Poté návštěva schodiště Selarón, které nechal vyzdobit pestrobarevnými dlaždicemi stejnojmenný chilský umělec. Prohlídka moderní budovy Metropolitní katedrály. Projížďka historickou tramvají k výhledu na chudinské čtvrti - Favely. Pokračování přes novou administrativní a obchodní čtvrt města do nejstarší části Ria. Kolem františkánského kláštera až do nejpopulárnější kavárny v celém Riu - Colombo.
10. den
RIO DE JANEIRO
Ráno přejezd k dalšímu symbolu Ria - Cukrové homoli. Výjezd první kabinkovou lanovkou na horu Urca. Další lanovkou až na Cukrovou homoli (Pao de Acúcar), odkud se otevírá nádherný pohled na jedno z nejhezčích měst světa. Možnost ochutnat místní specialitu - zmrzlinu z plodu Açaí, což jsou bobule rostoucí na palmách v oblasti Paraná a Amazonie. Odpoledne zastávka u Sambodromu, kde se koná každý rok světoznámý karneval. Zastávka u futuristické budovy Muzea zítřka od španělského architekta Santiaga Calatravy. Přejezd do čtvrti Niteroi, kde se nachází muzeum moderního umění, jehož budovu navrhl architekt Oscar Niemeyer. Nocleh v Rio de Janeiru.
11. den
RIO DE JANEIRO - ILHA GRANDE
Volný den. Fakultativně lze dokoupit lodní výlet na ostrov Ilha Grande.06:40 - odjezd z hotelu v Riu             přesun cca 02:30 hod mikrobusem (nejčastěji delší Mercedes Sprinter) do přístavu v Angra dos Reis - nejblíže k Ilha Grande10:00 - zahájení plavby na soukromé lodí s kapacitou cca 40 míst (6 hodin) Skupina může absolvovat panoramatickou plavbu se zastávkou na některém ostrově nebo pláži s koupáním a následně se vydat na ostrov Ilha Grande, kde by měli oběd, poté (15:00) následuje zpáteční plavba do přístavu Angra dos Reis. Můžou samozřejmě navštívit i více pláží nebo se projít po ostrově.16:00 - návrat do Angra dos Reis19:00 - předpokládaný příjezd do Rio de Janeiro
12. den
ODLET DO PRAHY
Transfer na letiště v Rio de Janeiru a odlet do Prahy. 
13. den
PŘÍLET DO PRAHY
Přílet do Prahy
 
CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE
- leteckou přepravu dle itineráře
- 10 x ubytování ve dvoulůžkových pokojích se snídaní
- 2 x oběd (při výletech z Buenos Aires)
- transfery během cesty, vstupy dle programu
- služby česky hovořícího průvodce (min. 12 pax)
CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE
- fakultativní vstupy a výlety
- cestovní pojištění
- plavba na soukromé lodi (6 hodin) se zastávkami na pláži 4.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Argentina - Brazílie (od tanga k sambě)

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám