Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Anguilla - informace

Hledáte zájezd do krásné Anguilly? Naše zájezdy vás zavedou na tuto malebnou karibskou ostrovskou destinaci, kde se snoubí bílé písečné pláže, azurové moře a nebesky modrá obloha. Anguilla je rájem pro milovníky slunce, pláží a luxusu. Anguilla je malebný ostrov, který se nachází v Karibském moři, jihovýchodně od Portorika. Je to jedno z...

Informace o zemi Anguilla

Hledáte zájezd do krásné Anguilly? Naše zájezdy vás zavedou na tuto malebnou karibskou ostrovskou destinaci, kde se snoubí bílé písečné pláže, azurové moře a nebesky modrá obloha. Anguilla je rájem pro milovníky slunce, pláží a luxusu.

Anguilla je malebný ostrov, který se nachází v Karibském moři, jihovýchodně od Portorika. Je to jedno z britských zámořských území a známé turistické místo díky svým bílým písečným plážím, tyrkysovému moři a pohostinným obyvatelům. S rozlohou pouhých 91 čtverečních kilometrů je Anguilla malý ostrov, ale nabízí mnoho krásných a relaxačních možností pro návštěvníky.

Pláže Anguilly jsou bezpochyby jedním z hlavních lákadel. Mezi nejoblíbenější patří Meads Bay, Shoal Bay East a Rendezvous Bay, které jsou známé svým jemným pískem a krásným mořem. Tyto pláže jsou ideální pro opalování, plavání a potápění.

Anguilla je také rájem pro milovníky vodních sportů. Návštěvníci mohou vyzkoušet potápění, šnorchlování, windsurfing a jachting. Existují také možnosti pro hlubokomořský rybolov, což je oblíbená aktivita pro návštěvníky, kteří si chtějí vychutnat adrenalinový zážitek na otevřeném moři.

Ostrov má také bohatou kulinářskou scénu, kde můžete ochutnat tradiční karibskou kuchyni i mezinárodní speciality. Restaurace na Anguille jsou známé svými čerstvými mořskými plody a exotickými pokrmy připravovanými špičkovými kuchaři.

Anguilla má svůj podíl na kulturních událostech a festivalech. Během karnevalu v létě se místní obyvatelé a návštěvníci scházejí na tanečních a hudebních představeních. Rovněž se zde konají umělecké výstavy a koncerty, které představují místní talenty.

Pro milovníky přírody nabízí Anguilla možnost navštívit přírodní rezervace jako Big Spring, kde můžete pozorovat ptactvo a unikátní rostliny.

Celkově vzato, Anguilla je malebným rájem s relaxační atmosférou, kde můžete vychutnat krásné pláže, chutné pokrmy a skvělé možnosti pro vodní aktivity. Ostrov je ideální destinací pro ty, kteří hledají klidné a luxusní prostředí pro svou dovolenou.

Anguilla - informace o destinacích

Mapa Anguilla - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám