Turistické - Španělsko

Vybrat jiný typ zájezdů

více parametrů »

cena od 32 000 Kč 1 zájezdů
18.04. − 25.04.2020, 8 dní
33 333 Kč -4% 32 000 Kč
letecky (Praha)
snídaně
Turistické
Základní cena: dospělý Program: 1. den: Dle předpok.. +
Cena zahrnuje: letenka Praha - Málaga - Praha se všem.. +
Základní cena: dospělý

Program:
1. den:
Dle předpokládaného letového řádu přílet do Málagy v odpoledních hodinách. Následný odjezd na ubytování v Málaze a první seznámení s městem.
Málaga je starobylé město založené před více než 3000 lety fénickými kupci. Málagu poté vedlo nespočet kmenů a národností, nicméně hlavní roli sehráli v roce 711 Maurové, kteří město opevnili a udělali v něm největší přístav andaluského pobřeží té doby.
Málaga nabízí spoustu krásných památek, muzeí a parků, a zrovna v jednom z nich, v tom nejznámějším Paseo del Parque začneme prohlídku překrásnou Andalusií. Tento nádherný park, plný kontrastních fontán na každém konci, spojuje staré město s arénou Plaza de Torros. Jižní strana je plná svěžích, zelených tropických zahrad s fontánami, jezírky a bary.

2. den:
Příjemná procházka po Málaze, při které nevynecháme pevnost Alcazaba či starobylý hrad Gibralfaro. Odpoledne se vydáme přímořského letoviska Benalmádena proslulého unikátní lanovku do pohoří Mijas.
Po snídani se vydáme na toulky krásnou Málagou, kde uvidíme starobylou římskou pevnost Alcazaba, jež dominuje městu se svými třiceti věžemi a dvaceti opevněnými branami. Interiéry hradu ukrývají vyřezávané a malované stropy, místnosti jsou zdobeny římskou a arabskou keramikou společně s mozaikami. Uvnitř pevnosti se nachází různá nádvoří, kašny a zahrady. Poblíž pevnosti se nalézá hrad Gibralfaro ze 14. století, odkud jsou nádherné vyhlídky na město.
Poté se vypravíme do centra města, které je plné restaurací, barů, butiků a obchůdků se suvenýry. Dominantou města je tzv. jednoruká katedrála, která se stavěla více než dvě a půl století. Zájemci mají možnost navštívit interiéry muzea zdejšího rodáka Pabla Picassa nebo nakupovat na místním rušném trhu Mercado de Atarazanas.
Na závěr nevynecháme symbol celého Španělska, býčí arénu, a procházku po promenádě, lemovanou elegantními budovami z 19. století.
Odpoledne odjezd místní dopravou do přímořského letoviska Benalmádena. Společně se vydáme k místní turistické atrakci a zároveň k přímořské raritě, k lanovce do pohoří Mijas, odkud se nám otevřou výhledy na okolní přírodu a pobřeží Afriky. Zájemci také mohou navštívit místní akvárium nebo zábavní park Tivoli World.

3. den:
Dnes se vydáme do britské kolonie s bezcelní zónou - do Gibraltaru. Kromě výhodných nákupů doporučujeme výjezd lanovkou na špičku Gibraltarské skály, jejímiž obyvateli jsou makakové.
Jde o významné vojenské místo, místo, kde se střetává Atlantik a Středozemní moře. Nad celým městem ční mohutná skála s přírodní rezervací a nádhernými výhledy. Nejznámějšími obyvateli této skály jsou makakové. Jedná se o jedinou volně žijící kolonii opic v Evropě. Pozor však na ně, protože velice rádi turistům odcizují svačiny.
Doporučujeme výjezd lanovkou nahoru na špičku Gibraltarské skály, která se tyčí ve výšce více než 400 metrů nad mořem. Odpoledne bude dostatek volného času k bezcelním nákupům v centru města.

4. den:
Volný den k relaxaci nebo výlet do pohoří Mijas a nádherné Rondy. Během výletu navštívíme typickou horskou vesnici s bílými domky a v Rondě si prohlédneme jedinečný Nový most přes řeku Tajo nebo Palác maurského krále.
Odpočinkový den s možností nákupů, či procházek po městě. Nabízí se možnost fakultativně navštívit krokodýlí farmu, která se nalézá v nedalekém Torremolinos, nebo vyrazit na výlet lodí po moři (cca 2 hodiny) na tzv. delfíní cestu, na které lze pozorovat delfíny.
Zájemci se mohou zúčastnit fakultativního výletu do vesnice Mijas a města Rondy, který je možné u nás předem rezervovat a zakoupit.
Po snídani nejprve odjezd do typické vesnice v pohoří Mijas, kde místní obyvatelé žijí v bílých domečcích, jež lemují klikaté úzké uličky.
Poté se vydáme do města Ronda. Ronda je andaluské město s velmi dávnou historií. Díky své strategické poloze sloužilo v minulosti především jako obranné město. Dochovaly se zde hradby a mnoho bran. Symbolem města je 98 metrů vysoký Nový Most (Puente Nuevo) přes řeku Tajo, který spojuje moderní část města se starobylým centrem.
V Rondě se také nachází jedna z nejstarších býčích arén ve Španělsku, jejíž součástí je muzeum, ve kterém se můžete podrobněji seznámit s historií býčích zápasů. V centru města lze zhlédnout kostel svaté Marie nebo navštívit Palacio de Mondragón, arabské lázně nebo Palác maurského krále.

5. den:
Čeká nás objevování podzemního dolmenu, okouzlující Antequera s renesančními skvosty a procházka přírodním parkem El Torcal s jedinečnými skalními útvary.
Dopoledne přejedeme k podzemnímu dolmenu Cueva de Menga. Jedná se o dolmen pocházející z období 2 500 let př. n. l., jehož vnitřní prostor je tvořen ohromnými kamennými kvádry a deskami dosahujícími váhy až 200 tun.
Odpoledne zamíříme do města Antequera, kterému se přezdívá ,,srdce Andalusie". Dominantou města je arabská pevnost a historické jádro tvořené překrásnými kostely z dob renesance.
Na závěr dne si uděláme příjemnou procházku v přírodním parku El Torcal, kde budeme obdivovat divoké skalní útvary (je vhodné mít pohodlnou obuv).
Návrat do Málagy ve večerních hodinách.

6. den:
Celodenní výlet do starobylé Cordóby (UNESCO). Při procházce malebnými uličkami uvidíme mimo jiné i nádherný palác Alcazar. Užijeme si místní atmosféru a bude také příležitost ochutnat vynikající andaluskou kuchyni.
Uvidíme významné památky Cordóby jako Torre de la Colahorra, Římský most, maurskou Velkou mešitu - Mezquita, vystavěnou na místě někdejšího římského chrámu a vizigotského kostela, Alcazar, opevněný palác katolických králů a jeho překrásné zahrady i starou židovskou čtvrť s labyrintem úzkých uliček, která patří k největším ve Španělsku.
V dopoledních hodinách si město projdeme společně a odpoledne budete mít dostatek času, abyste navštívili památky dle libosti či si zašli třeba na ochutnávku typické andaluské kuchyně.
Návrat do Málagy ve večerních hodinách.

7. den:
Fakultativní výlet do národního parku El Chorro, při kterém projdeme kaňonem Garganta El Chorro po Stezce králů. Zážitek, který si nenechte ujít. Pro ty, kteří se výletu nebudou účastnit, bude možnost individuálního programu ve městě Málaga.
Dnešní den můžete strávit odpočinkem ve měste Málaga například na jednom z hlavních náměstí Plaza de la Merced, kde lze navštívit rodný dům a muzeum malíře Pabla Picassa nebo třeba vyzkoušet turecké lázně. Večer pak můžete zakončit v jedné z místních hospůdek u skleničky vína a tapas.
Zájemci se mohou dopoledně vydat s průvodcem k jedné z největších přírodních atrakcí Andalusie, k divokému kaňonu Garganta El Chorro, který je sedm kilometrů dlouhý a místy až 400 m hluboký.
Budeme mít možnost projít kaňonem po nedávno zrekonstruovaném a zabezpečeném chodníku Caminito del Rey (Královská stezka), který svého času sloužil pro údržbu zdejších vodních kanálů. Čekají nás úchvatné výhledy do hlubin kaňonu i na vrcholky pohoří Sierra de Huma, oblíbenou horolezeckou oblast.

8. den:
Dle předběžného letového řádu v brzkých ranních hodinách odjezd na letiště a odlet zpět do Prahy.
Cena zahrnuje:
letenka Praha - Málaga - Praha se všemi poplatky (kabinové zavazadlo dle pravidel pro přepravu zavazadel viz níže)
transfer letiště - hotel - letiště
7x ubytování v Málaze v hotelu
6x snídaně (z důvodu brzkého odletu poslední den zájezdu nebude snídaně v hotelu podávána)
výlety v programu zájezdu (transfer do Gibraltaru, Córdoby a NP El Torcal)
průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)

Cena nezahrnuje:
cestovní pojištění
fakultativní výlet do Rondy a na Královskou stezku
doporučené kapesné cca 250 EUR/osoba/pobyt
MHD cca 10 EUR
vstupné na místě
Příplatek za jednolůžkový pokoj: 5 000 Kč

Cestovní pojištění:
EASY (35 Kč / den / osoba)UNIVERSAL + STORNO (98 Kč / den / osoba)Srovnání pojištění

Další zájezdy do tohoto hotelu >

cena od 20 990 Kč 2 zájezdů
19.05. − 23.05.2020, 5 dní
21 864 Kč -4% 20 990 Kč
letecky (Praha)
snídaně
Eurovíkendy Turistické
Základní cena: dospělý Program: 1. den: V závislost.. +
Cena zahrnuje: letenka Praha - Málaga - Praha se všem.. +
Základní cena: dospělý

Program:
1. den:
V závislosti na čase příletu bude následovat program s průvodcem. Po příletu do Málagy se dopravíme na hotel, kde se ubytujeme.
Po ubytování se vydáme na první procházku městem, při keré si užijeme výhledy z pevnosti Gibralfáro, projdeme se středověkými uličkami a objevíme i Picassův rodný dům malíře.
Vyjedeme si na kopec nad městem, kde se nám naskytne krásná vyhlídka z hradeb maurské pevnosti Gibralfáro. Hned pod kopcem se nachází další maurský hrad, Alcazaba, kde dnes sídlí archeologické muzeum. Pod pevnostmi se nachází zrekonstruovaný římský amfiteátr. Středověkými uličkami města dojdeme až na katedrální náměstí s biskupským palácem, kde navštívíme místní katedrálu, které se přezdívá la manquita-jednoruká.
Na jednom z hlavních náměstí Plaza de la Merced budeme moci navštívit rodný dům a muzeum malíře Pabla Picassa nebo třeba vyzkoušet turecké lázně. Večer můžeme společně zakončit v jedné z místních hospůdek u skleničky vína a tapas.
Návrat na hotel s průvodcem nebo individuálně.

2. den:
Dnes budeme pokračovat v poznávání krás Málagy. Podíváme se na pobřeží, do botanických zahrad i na místní tržnici.
Po snídani vyrazíme do centra města, kde naší první zastávkou bude hlavní městská tržnice Mercado Central de Atarazanas, která je považována za jednu z nejkrásnějších tržnic v celém Španělsku. Zde budeme moci ochutnat a nakoupit typické místní pochoutky, uzeniny, sýry, víno nebo čerstvé ovoce.
Poté navštívíme nedaleký kostel svatého Jakuba, kde je vystavený křestní list místního rodáka, Pabla Picassa. Po jedné z hlavních tříd města, Larios, kde se nachází množství kavárniček a obchodů, dojdeme ke kostelu svatých mučedníků Ciriaca a Pavla.
V odpoledních hodinách bude možnost návštěvy muzea vína Malaga, kde se dozvíme vše o výrobě tohoto místního sladkého dezertního vína a nebude chybět ani ochutnávka. Poté se přesuneme na severní okraj města, kde navštívíme krásnou historickou botanickou zahradu Jardin de la Concepción, která byla založena už roku 1850. Najdete zde více než 2 000 druhů rostlin z celého světa a díky pavilonkům, altánkům, sochám a jezírkům je jednou z nejkrásnějších zahrad Španělska.
Večer můžeme zakončit procházkou po místní přímořské promenádě a drinkem na pláži. Návrat na hotel ve večerních hodinách.

3. den:
Celodenní výlet po přírodních krásách Andalusie. Navštívíme středověké městečko Antequera a budeme obdivovat skvosty přírodní rezervace El Torcal.
Po snídani pojedeme objednaným autobusem do města Antequera, které se nachází 47 kilometrů severně od Málagy. Antequeře se přezdívá ,,srdce Andalusie" a je unikátní směsicí maurských i evropských vlivů. Na celé město budeme mít krásný výhled z maurské pevnosti Alcazaba, obklopené terasovitými zahradami. V dálce se budou rýsovat hory a kopce parku El Torcal, který bude naším odpoledním cílem.
Do historického centra projdeme branou Arco de Los Gigantes, která měla návštěvníka na první pohled ohromit. Budeme obdivovat hlavní kolegiátní chrám Panny Marie, vůbec první renesanční stavbu v jižním Španělsku. Navštívíme i kostel sv. Sebastiána, na jehož věži je socha andělíčka, patrona celého města. Uvidíme barokní palác Najera, kde dnes sídlí místní muzeum a nenecháme si ujít ani kostel Panny Marie Karmelské, který je považován za jeden z nejkrásnějších ve městě. Naší pozornosti neunikne ani místní býčí arena.
Po obědě ve městě přejedeme do přírodní rezervace El Torcal, která se rozkládá na ploše 17 km2 a je známá především svými vápencovými skalními útvary, které vznikly před 150 miliony let. Toto ,,skalní městečko" bývá považováno za jednu z nejkrásnějších vápencových krajin v celé Evropě s unikátní faunou a flórou. Mnoho z těchto vápencových útvarů má i svá jména, takže můžeme při naší procházce zapojit i fantazii. Rezervací vede několik turistických stezek o různé náročnosti, každý si tedy přijde na své.
Návrat na hotel ve večerních hodinách.

4. den:
Fakultativní výlet do Caminito del Rey. Nezapomenutelný trekking přes místní kaňony s nádhernými vyhlídkami na okolní krajinu.
Zájemci o tento unikání trek po snídani pojedou objednaným autobusem severozápadně od Málagy k městečku Ardales, kde začíná nejslavnější ferratová stezka v Andalusii v pohoří Sierra de Chimenea, vedoucí do městečka El Chorro. Název Caminito del Rey, neboli královská stezka odkazuje na krále Alfonse XIII, který sem zavítal při příležitosti otevření soustavy přehradních nádrží, které celou scenerii dokreslují.
Stezka má délku 10 kilometrů, začíná v městečku Ardales a končí v El Chorro. Nejvyšší bod je v nadmořské výšce 417 metrů a celkové převýšení čítá 184 metrů. Stezka z větší části vede po zpěvněných můstcích a žebřících mezi skalisky okolních hor. Vrcholky pohoří Chimenea budou čnít nad námi, zatímco pod námi se bude vinout řeka Gualdalhorce kaňonem mezi skalami. Všude okolo nás se bude rozkládat krásná příroda a úchvatné výhledy na hory i kaňon El Chorro. Na konci stezky na nás bude čekat náš autobus, který nás zaveze zpět na hotel do Málagy.
Stezka byla v roce 2015 celkově rekonstruována a je vybavena veškerými potřebnými bezpečnostními prvky, jako jsou záchranné sítě, zábradlí, žebříky. Zapůjčení helmy je v ceně vstupného na stezku.

5. den:
V závislosti na letovém řádu přesun na letiště. Odlet zpět do Prahy.
Cena zahrnuje:
letenka Praha - Málaga - Praha se všemi poplatky
kabinové zavazadlo dle pravidel pro přepravu zavazadel viz níže
doprava autobusem z letiště do hotelu a zpět
4x ubytování v 3* hotelu
4x snídaně
průvodcovské služby

Cena nezahrnuje:
cestovní pojištění léčebných výloh
doporučené kapesné cca 150 EUR/osoba/pobyt
jízdné MHD
vstup do památek
fakultativní výlet Caminito del Rey
odbavované zavazadlo dle pravidel pro přepravu zavazadel viz níže
Příplatek za jednolůžkový pokoj: 3 000 Kč

Cestovní pojištění:
EASY (35 Kč / den / osoba)UNIVERSAL + STORNO (90 Kč / den / osoba)Srovnání pojištění
19.05. − 23.05.2020, 5 dní
21 864 Kč -4% 20 990 Kč
letecky (Praha)
snídaně
Eurovíkendy Turistické
Základní cena: dospělý Program: 1. den: V závislost.. +
Cena zahrnuje: letenka Praha - Málaga - Praha se všem.. +
Základní cena: dospělý

Program:
1. den:
V závislosti na čase příletu bude následovat program s průvodcem. Po příletu do Málagy se dopravíme na hotel, kde se ubytujeme.
Po ubytování se vydáme na první procházku městem, při keré si užijeme výhledy z pevnosti Gibralfáro, projdeme se středověkými uličkami a objevíme i Picassův rodný dům malíře.
Vyjedeme si na kopec nad městem, kde se nám naskytne krásná vyhlídka z hradeb maurské pevnosti Gibralfáro. Hned pod kopcem se nachází další maurský hrad, Alcazaba, kde dnes sídlí archeologické muzeum. Pod pevnostmi se nachází zrekonstruovaný římský amfiteátr. Středověkými uličkami města dojdeme až na katedrální náměstí s biskupským palácem, kde navštívíme místní katedrálu, které se přezdívá la manquita-jednoruká.
Na jednom z hlavních náměstí Plaza de la Merced budeme moci navštívit rodný dům a muzeum malíře Pabla Picassa nebo třeba vyzkoušet turecké lázně. Večer můžeme společně zakončit v jedné z místních hospůdek u skleničky vína a tapas.
Návrat na hotel s průvodcem nebo individuálně.

2. den:
Dnes budeme pokračovat v poznávání krás Málagy. Podíváme se na pobřeží, do botanických zahrad i na místní tržnici.
Po snídani vyrazíme do centra města, kde naší první zastávkou bude hlavní městská tržnice Mercado Central de Atarazanas, která je považována za jednu z nejkrásnějších tržnic v celém Španělsku. Zde budeme moci ochutnat a nakoupit typické místní pochoutky, uzeniny, sýry, víno nebo čerstvé ovoce.
Poté navštívíme nedaleký kostel svatého Jakuba, kde je vystavený křestní list místního rodáka, Pabla Picassa. Po jedné z hlavních tříd města, Larios, kde se nachází množství kavárniček a obchodů, dojdeme ke kostelu svatých mučedníků Ciriaca a Pavla.
V odpoledních hodinách bude možnost návštěvy muzea vína Malaga, kde se dozvíme vše o výrobě tohoto místního sladkého dezertního vína a nebude chybět ani ochutnávka. Poté se přesuneme na severní okraj města, kde navštívíme krásnou historickou botanickou zahradu Jardin de la Concepción, která byla založena už roku 1850. Najdete zde více než 2 000 druhů rostlin z celého světa a díky pavilonkům, altánkům, sochám a jezírkům je jednou z nejkrásnějších zahrad Španělska.
Večer můžeme zakončit procházkou po místní přímořské promenádě a drinkem na pláži. Návrat na hotel ve večerních hodinách.

3. den:
Celodenní výlet po přírodních krásách Andalusie. Navštívíme středověké městečko Antequera a budeme obdivovat skvosty přírodní rezervace El Torcal.
Po snídani pojedeme objednaným autobusem do města Antequera, které se nachází 47 kilometrů severně od Málagy. Antequeře se přezdívá ,,srdce Andalusie" a je unikátní směsicí maurských i evropských vlivů. Na celé město budeme mít krásný výhled z maurské pevnosti Alcazaba, obklopené terasovitými zahradami. V dálce se budou rýsovat hory a kopce parku El Torcal, který bude naším odpoledním cílem.
Do historického centra projdeme branou Arco de Los Gigantes, která měla návštěvníka na první pohled ohromit. Budeme obdivovat hlavní kolegiátní chrám Panny Marie, vůbec první renesanční stavbu v jižním Španělsku. Navštívíme i kostel sv. Sebastiána, na jehož věži je socha andělíčka, patrona celého města. Uvidíme barokní palác Najera, kde dnes sídlí místní muzeum a nenecháme si ujít ani kostel Panny Marie Karmelské, který je považován za jeden z nejkrásnějších ve městě. Naší pozornosti neunikne ani místní býčí arena.
Po obědě ve městě přejedeme do přírodní rezervace El Torcal, která se rozkládá na ploše 17 km2 a je známá především svými vápencovými skalními útvary, které vznikly před 150 miliony let. Toto ,,skalní městečko" bývá považováno za jednu z nejkrásnějších vápencových krajin v celé Evropě s unikátní faunou a flórou. Mnoho z těchto vápencových útvarů má i svá jména, takže můžeme při naší procházce zapojit i fantazii. Rezervací vede několik turistických stezek o různé náročnosti, každý si tedy přijde na své.
Návrat na hotel ve večerních hodinách.

4. den:
Fakultativní výlet do Caminito del Rey. Nezapomenutelný trekking přes místní kaňony s nádhernými vyhlídkami na okolní krajinu.
Zájemci o tento unikání trek po snídani pojedou objednaným autobusem severozápadně od Málagy k městečku Ardales, kde začíná nejslavnější ferratová stezka v Andalusii v pohoří Sierra de Chimenea, vedoucí do městečka El Chorro. Název Caminito del Rey, neboli královská stezka odkazuje na krále Alfonse XIII, který sem zavítal při příležitosti otevření soustavy přehradních nádrží, které celou scenerii dokreslují.
Stezka má délku 10 kilometrů, začíná v městečku Ardales a končí v El Chorro. Nejvyšší bod je v nadmořské výšce 417 metrů a celkové převýšení čítá 184 metrů. Stezka z větší části vede po zpěvněných můstcích a žebřících mezi skalisky okolních hor. Vrcholky pohoří Chimenea budou čnít nad námi, zatímco pod námi se bude vinout řeka Gualdalhorce kaňonem mezi skalami. Všude okolo nás se bude rozkládat krásná příroda a úchvatné výhledy na hory i kaňon El Chorro. Na konci stezky na nás bude čekat náš autobus, který nás zaveze zpět na hotel do Málagy.
Stezka byla v roce 2015 celkově rekonstruována a je vybavena veškerými potřebnými bezpečnostními prvky, jako jsou záchranné sítě, zábradlí, žebříky. Zapůjčení helmy je v ceně vstupného na stezku.

5. den:
V závislosti na letovém řádu přesun na letiště. Odlet zpět do Prahy.
Cena zahrnuje:
letenka Praha - Málaga - Praha se všemi poplatky
kabinové zavazadlo dle pravidel pro přepravu zavazadel viz níže
doprava autobusem z letiště do hotelu a zpět
4x ubytování v 3* hotelu
4x snídaně
průvodcovské služby

Cena nezahrnuje:
cestovní pojištění léčebných výloh
doporučené kapesné cca 150 EUR/osoba/pobyt
jízdné MHD
vstup do památek
fakultativní výlet Caminito del Rey
odbavované zavazadlo dle pravidel pro přepravu zavazadel viz níže
Příplatek za jednolůžkový pokoj: 3 000 Kč

Cestovní pojištění:
EASY (35 Kč / den / osoba)UNIVERSAL + STORNO (90 Kč / den / osoba)Srovnání pojištění

Další zájezdy do tohoto hotelu >

Hledání zájezdů

Země a destinace
Vyberte destinaci
Oblíbené země
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
Ostatní země
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +

Podrobné hledání Hledání dle mapy

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete abychom zavolali my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Chrudimská 2a (vedle pošty)
130 00 Praha 3 - Flora
PO - PÁ 10:00 - 18:00
Mapa cesty k nám

Partneři: LAST MINUTE Kamelya World Turecko